Analītiķis Prognozes Bull Market kā Bitcoin nākotnes darījumiem Soar!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Atšķirība starp bitcoin nākotnes līgumiem un tā pašreizējo tirgus cenu, ko dēvē par bitcoin nākotnes līgumu bāzi, ir ievērojami palielinājusies, sasniedzot augstumus, kas nav novēroti kopš kriptovalūtas rekordzemā kāpuma līdz vairāk nekā 68 000 dolāru 2021. gada otrajā pusē.

Deribit komercdirektors Luuks Strijerss atklāja, ka “šobrīd bāze svārstās robežās no 18% līdz 25% gadā, kas iepriekš bija vērojams tikai 2021. gadā”.

Turklāt Strijerss sīkāk izklāstīja, kā palielināta bāze gada griezumā piedāvā atvasināto instrumentu tirgotājiem iespēju nodrošināt ievērojamu peļņu. Tas tiek panākts, vienlaicīgi iegādājoties bitkoinus tagadnes darījumu tirgū un pārdodot nākotnes līgumus ar prēmiju. Šīs stratēģijas rezultātā pēc līguma termiņa beigām tiek garantēta dolāru peļņa neatkarīgi no bitkoinu cenu svārstībām.

Strijerss uzsvēra, ka ievērojamā atšķirība starp bitcoin tagadnes un nākotnes līgumu cenām liecina par spēcīgo tirgus dinamiku, ko veicināja nesenais ETF apstiprinājums un gaidas par gaidāmo bitcoin pārdalīšanu uz pusi.

“Tas, ka šis ienesīgums ir tik neticami augsts, ir ļoti pozitīvs rādītājs, un to nosaka ikdienas jaunā nauda, kas ieplūst sistēmā, jo tiek apstiprināts bitcoin ETF spot un gaidāmā bitcoin pārdalīšanas uz pusi ietekme,”.

viņš norādīja.

Bitcoin iespēju līgumu Put-Call attiecība

Attiecībā uz bitkoinu iespējas līgumiem Strijerss norādīja uz ievērojamu noslieci uz pirkšanas iespējas līgumu pārsvaru pār pārdošanas iespējas līgumiem, tuvojoties marta termiņa beigām, kas signalizē par bullish perspektīvu starp tirgotājiem.

“Kopumā pārdošanas un pirkšanas iespējas līgumu attiecība attiecībā uz bitcoin šobrīd ir 0,59, t. i., seši pārdošanas un pirkšanas iespējas līgumi uz katriem desmit pirkšanas iespējas līgumiem, bet, pārejot tālāk, jūnijā šī attiecība samazinās līdz 0,32 %. Tātad tikai trīs pārdošanas līgumi uz katriem desmit pirkšanas līgumiem,”.

Strijerss paskaidroja.

Šāda nosliece uz pirkšanas iespēju līgumiem, nevis pārdošanas iespēju līgumiem, liecina, ka atvasināto finanšu instrumentu tirgotāju vidū valda optimisms attiecībā uz bitcoin cenu izmaiņām nākotnē.

Ja pārdošanas un pirkšanas iespēju līgumu attiecība ir zemāka par vienu, parasti to interpretē kā zīmi, ka pirkšanas iespēju līgumu aktivitāte pārsniedz pārdošanas iespēju līgumu aktivitāti, kas nozīmē, ka tirgū valda “bullish” noskaņojums. Tirgotāji, kas pērk pirkšanas iespēju līgumus, parasti ir optimistiski noskaņoti attiecībā uz tirgus virzību, savukārt tirgotāji, kas pērk pārdošanas iespējas līgumus, tiek uzskatīti par lāciski noskaņotiem. Saskaņā ar The Block datiem Deribit pašlaik dominē bitcoin iespēju līgumu tirgū, uzņemot aptuveni 90 % no visiem atvērtajiem darījumiem, un šodien pārdošanas un pirkšanas iespēju līgumu attiecība bija 0,58.

Nesen bitkoins atkāpās no jaunā visu laiku rekorda, kas pārsniedza 73 000 ASV dolāru un tika sasniegts ceturtdienas tirdzniecības sākumā.

Šī cenu korekcija pēdējo 24 stundu laikā izraisīja ievērojamu skaitu garo pozīciju likvidāciju centralizētajās biržās, ilustrējot tirgus svārstīgumu. Saskaņā ar CoinGlass datiem šī kustība izraisīja vairāk nekā 278 miljonus ASV dolāru lielu bitcoin pozīciju likvidāciju, no kurām lielāko daļu (225 miljonus ASV dolāru) veidoja garās pozīcijas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem