Bitcoin pazust no biržām 9 mēnešu laikā, Bybit brīdina!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bybit analīze par neseno bitcoin samazināšanos uz pusi liecina, ka dažādās biržās konstatēto bitcoin (BTC) rezervju samazināšanos galvenokārt var skaidrot ar investoru aizturēšanas pieaugumu apvienojumā ar kalnrūpniecības produkcijas samazināšanos. Pārsolīšanas pasākums, kas krasi samazina atlīdzību, kas tiek piešķirta par jaunu bitkoinu ieguvi, uz pusi samazina tirgū pievienoto monētu daudzumu. Šis samazinājums bieži noved pie saspringtas piedāvājuma situācijas, ko vēl vairāk saasina pieaugošā investoru tendence savus aktīvus paturēt ilgāku laiku.

Turklāt ir pastāvīgi pieaugusi institucionālā interese par bitkoinu, jo īpaši līdz ar bitkoinu biržā tirgoto fondu (ETF) ieviešanu Amerikas Savienotajās Valstīs, kā norādīts Bybit ziņojumā.

Saskaņā ar šo ziņojumu iestādes arvien vairāk uztver bitcoin kā stabilu aktīvu, kas ir izraisījis ievērojamu investīciju pieaugumu gan no kriptovalūtām pazīstamu, gan tradicionālā finanšu sektora uzņēmumu puses. Šī šo investoru iegādes un saglabāšanas tendence ir veicinājusi biržās aktīvi tirgotā bitkoinu apjoma samazināšanos.

Bitcoin-cenas-attiecības-pret-Bitcoin-rezervēm-izmaiņas

Bybit pētījumā norādīts, ka “Bitcoin rezerves visās centralizētajās biržās samazinās arvien straujāk. Ņemot vērā, ka ir palikuši tikai 2 miljoni bitkoinu un pieņemot, ka [tūlītējo bitkoinu ETF] ikdienas pieplūdums ir 500 miljoni ASV dolāru, paredzams, ka no biržu rezervēm katru dienu tiks izņemti aptuveni 7142 bitkoini. Šāds izņemšanas temps nozīmē, ka visu atlikušo rezervju izsmelšana varētu aizņemt tikai deviņus mēnešus,” pētnieki skaidro savā analīzē.

Ziņojumā piebilsts:

“Paturot to prātā, nav pārsteidzoši, ka bitcoin cena var turpināt kāpumu pirms vai pat pēc pārdalīšanas uz pusi, jo piedāvājuma samazināšanās virzīs cenu uz vēl vienu jaunu rekordu.”

Ziņojumā arī uzsvērta investoru uzvedības maiņa, kas liecina par ievērojamu BTC īpatsvara pieaugumu, kas tiek glabāts aukstajā krātuvē, kas ietver kriptovalūtas glabāšanu bezsaistē, lai uzlabotu drošību un mazinātu tieksmi pārdot, tādējādi palīdzot mazināt piedāvājuma ierobežojumus. Kā liecina Bybit dati, šo tendenci nosaka optimistiskas tirgus perspektīvas un vēlme gūt peļņu no potenciālā cenu pieauguma nākotnē.

Bybit postulē, ka, saglabājoties pašreizējām tendencēm, bitcoin tirgū kopumā varētu turpināties BTC piedāvājuma sašaurināšanās. Šis samazinājums potenciāli varētu paaugstināt cenas, jo pastāvīgais pieprasījums pārsniegs sarūkošo piedāvājumu. Šo prognozi pamato viņu veiktā iepriekšējās tirgus dinamikas izpēte līdzīgos apstākļos, kas parasti izraisīja būtisku cenu pieaugumu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem