Bitcoin izrāviena brīdis: Pēdējais stends masveida kāpumam?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bitcoin (BTC) pašlaik stabilizējas zem 65 000 $ sliekšņa, kas tagad tiek uzskatīts par jauno pretestības līmeni. Tirgus dalībnieki aktīvi pēta iespēju identificēt cenu minimumu, kas varētu stabilizēt valūtu un potenciāli katalizēt jaunu augšupvērstu tendenci.

Šajā kontekstā ievērojams kriptovalūtu tirdzniecības eksperts no TradingShot sniedza dažus detalizētus novērojumus par Bitcoin pašreizējo situāciju, publicējot 29. aprīļa ierakstu TradingView. Eksperts īpaši izcēla gaidāmo Bollingera joslu (BB) apakšējās robežas novērtējumu trīs dienu grafikā.

Šis novērtējums, kas ir pirmais šāds gadījums pēdējo trīs mēnešu laikā, norāda uz pastiprinātu saspiešanu starp BB un tās apakšējām robežām, kas tradicionāli norāda uz potenciālu pagrieziena punktu, kurā cenas sāk palielināties.

No analīzes izriet, ka Bitcoin demonstrē bullish perspektīvas pazīmes. Kriptovalūta ir uzrādījusi strauju augšupejošu trajektoriju, sākot no 2022. gada novembrī sasniegtā zemākā līmeņa, uzsverot spēcīgu optimistisku tirgus noskaņojumu.

Tālāk detalizētajā analīzē, piemērojot Fibonači pagarinājuma līmeņus, analītiķis novēroja, ka Bitcoin augšupejošā kustība ir bijusi spēcīga, un 2024. gada marta vidū tika sasniegts ievērojams maksimums, kas pārsniedza 1.5 Fibonači atzīmi. Raugoties nākotnē, eksperts prognozē, ka turpināsies bullish fāze, kurā Bitcoin varētu ne tikai sasniegt, bet, iespējams, arī pārsniegt 2.0 Fibonači līmeni.

Bitcoin-potenciālais-pieaugums

Bitcoin potenciāls 75% pieaugums

Pēc tam analītiķis ieteica, ka šie tehniskie rādītāji veido pamatu ambiciozam cenu mērķim – 110 000 ASV dolāru, kas nozīmē potenciālu pieaugumu par aptuveni 75% no pašreizējās tirgus cenas.

“110 000 ASV dolāru ir ļoti reālistisks mērķis šajos apstākļos, un mēs nedrīkstam aizmirst pieminēt arī BB Width (BBW) konsolidāciju uz tās apakšas, kas atkal ir saistīta ar augstu bullish aktivitāti un uzkrāšanos, kad tiek veikta uz BB zaļās līnijas,” teica eksperts.

Pašlaik Bitcoin aizstāvji pieliek pūles, lai kriptovalūtas cenu noturētu virs 60 000 dolāru līmeņa. Jāatzīmē, ka daži tirgus analītiķi, tostarp Alans Santana, uzskata, ka Bitcoin varētu saskarties ar ievērojamām izpārdošanām, kamēr tā cena saglabāsies zem 64 560 ASV dolāriem.

Tomēr, ņemot vērā notiekošo Bitcoin konsolidāciju, ir jūtama nenoteiktības sajūta par to, vai tas patiešām ir atradis savu zemāko punktu. Vienlaikus lielākie tirgus dalībnieki pauž bažas par dominējošajām lāču tendencēm, kas ietekmē Bitcoin, pašreizējās cenu svārstības skaidrojot ar korekcijām pēc tā pēdējā cenu krituma uz pusi.

Bitcoin cenu analīze

No jaunākajiem atjauninājumiem, Bitcoin cena ir 62 241 $, piedzīvojot gandrīz 2% samazinājumu šodien vien. Pēdējās nedēļas laikā Bitcoin cena ir samazinājusies par vairāk nekā 5%.

Bitcoin-cenu-analīze

Šādos apstākļos gan buļļi, gan lāči kriptovalūtu tirgū dedzīgi vēro, lai noskaidrotu, kurā virzienā dominēs Bitcoin impulss tuvākajā nākotnē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem