Bitcoin iestatīts uz sprādzienbīstamu rallijs: $100k Nākamais?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bitcoin (BTC) martā sasniedza rekordaugstu vērtību – vairāk nekā 73 000 ASV dolāru. Daudzi uzskata, ka nākamais mērķis ir 100 000 dolāru. Šis mērķis šķiet iespējams, uzskata kriptogrāfijas tirdzniecības eksperts TradingShot. Viņi norādīja, ka Bitcoin varētu būt uz ievērojama cenu pieauguma sliekšņa.

TradingShot 29. maija ierakstā TradingView dalījās ar atziņām, kas liecina, ka Bitcoin ieiet pašreizējā “buļļu” cikla pēdējā un intensīvākajā fāzē, kas pazīstama kā paraboliskais rallijs.

“Bitcoin sāk pašreizējā buļļu cikla pēdējo un agresīvāko daļu – parabolisko ralliju. Jaunākais un, iespējams, spēcīgākais signāls, kas to apstiprina, nāk no labi zināmajiem likviditātes kombinācijas indikatoriem, kurus esam izstrādājuši pēdējos gados,”

– teica eksperts.

Galvenās pazīmes liecina Bitcoin parabolisko rallijs priekšā

Galvenie šā rallija rādītāji ir globālo obligāciju ienesīguma fonds, apgrozībā esošā likviditāte, augsta ienesīguma korporatīvās obligācijas un stohastiskais relatīvā stipruma indekss (RSI).

Bitcoin-tirdzniecības-diagramma

Analītiķis minēja, ka pasaules obligāciju peļņas likmju fonds pirmo reizi šogad ir mainījis virzību uz augšu. Vēsturiski šādi pavērsieni ir noveduši pie ievērojama Bitcoin cenas pieauguma.

Turklāt dominējošie apgrozībā esošās likviditātes un augsta ienesīguma korporatīvo obligāciju rādītāji pēc zemākā punkta sasniegšanas ir pagriezušies augšup. Līdzīgi modeļi tika novēroti 2020. gada aprīlī, 2016. gada oktobrī un 2012. gada jūlijā, pēc kuriem sekoja nozīmīgi Bitcoin kāpumi.

Stohastiskais RSI, kas ir impulsa rādītājs, divu mēnešu laika posmā tikko ir pārvietojies virs pārpirktās 80 atzīmes. Šis notikums vēsturiski ir izraisījis likviditātes rādītāju bullish reversus, kas noveda pie tā, ka Bitcoin 12 līdz 13 mēnešu laikā sasniedz cikla virsotni.

TradingShot analīze arī salīdzināja pašreizējās tendences ar iepriekšējiem Bitcoin buļļu cikliem. Viņi atklāja, ka likviditātes rādītāju maiņa un pārpirktās barjeras pārkāpšana Stoch RSI vēsturiski ir novedusi pie masveida cenu pieauguma.

“Katru reizi, kad tas vēsturiski ir noticis, tas ir sakritis ar masveida bullish reversu šajos likviditātes rādītājos (LI), un Bitcoin 12 – 13 mēnešu laikā ir izveidojis cikla virsotni. Rezultātā mēs sagaidām, ka BTC maksimumu sasniegs pēc gada, aptuveni 2025. gada maijā. Sagatavojieties mežonīgam braucienam nākotnē,”

– piebilda TradingShot.

Ja šī prognoze piepildīsies, tā būtu laba ziņa Bitcoin investoriem. Bitcoin ir atgriezies tirdzniecībā ap 67 000 ASV dolāru, norādot, ka, iespējams, gaidāma ievērojama cenu kustība, ņemot vērā notiekošo tirgus cīņu starp lāčiem un bulliem.

Bitcoin ilgstošais konsolidācijas periods

Nesen Bitcoin sasniedza 71 500 ASV dolāru, valdot sajūsmai par Ethereum (ETH) biržā tirgotu fondu (ETF), kas izrādījās buļļu slazds. Neraugoties uz to, Bitcoin saglabājās virs 67 000 ASV dolāru atbalsta.

Šīs konsolidācijas laikā kriptonauda analītiķis Rekt Capital 28. maijā izteica pieņēmumu, ka investori varētu pieredzēt ilgstošu sānu tirdzniecību starp 60 000 un 70 000 ASV dolāriem pirms jebkāda lielāka rallija.

“Bitcoin arvien vairāk liecina pazīmes, ka šis nesenais atrāviens ir ievadīts cita vietējā topa veidošanā (zilais kvadrāts). Galu galā vēsture liecina, ka Bitcoin, visticamāk, turpinās konsolidēties starp ~ 60 000 un ~ 70 000 USD,” viņš teica.

Bitcoin-konsolidācija

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem