Bitcoin ETF pieaugums Sparks prognozes par $112K cena

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Saskaņā ar CryptoQuant sniegtajām atziņām pastāv liela iespēja, ka Bitcoin cenas šī gada laikā var pieaugt līdz satriecošajiem 112 000 ASV dolāru, ja saglabāsies nepārtrauktais līdzekļu pieplūdums biržā tirgotajos fondos (ETF).

Šī prognoze, ko izteica izpilddirektors Ki Young Ju, uzsver potenciālo bullish trajektoriju kriptovalūtu tirgū. Ju diskusijās par X uzsvēra, ka pat “sliktākajā gadījumā” Bitcoin joprojām varētu piedzīvot ievērojamu kāpumu, sasniedzot vismaz 55 000 ASV dolāru. Šī prognoze ir ievērojams kāpums par gandrīz 15%, salīdzinot ar pirmdien novērotajām cenām.

Prognozes ir pamatotas, analizējot šo pieplūdumu ietekmi uz Bitcoin tirgus kapitalizāciju, apvienojumā ar rūpīgu metriskā koeficienta, kas vēsturiski norāda uz to, vai cenas tiek uzskatītas par “pārvērtētām” vai “nenovērtētām”, pārbaudi.

Uzsverot ievērojamās ieplūdes no tūlītējās tirdzniecības ETF, kas ik mēnesi sasniedz aptuveni 9,5 miljardus ASV dolāru, Ju spekulēja par potenciālo ikgadējo realizētās kapitalizācijas pieaugumu, kas varētu sasniegt iespaidīgo 114 miljardu ASV dolāru apjomu. Pat ņemot vērā aizplūdi no tādām struktūrām kā GBTC, Ju prognozēja būtisku pieaugumu par aptuveni 76 miljardiem ASV dolāru, potenciāli palielinot realizācijas maksimālo apjomu no pašreizējiem 451 miljarda ASV dolāru līdz 527-565 miljardiem ASV dolāru.

Ju sīkāk paskaidroja, cik nozīmīgs ir koeficients, kas izseko Bitcoin tirgus kapitalizāciju pret tās realizēto kapitalizāciju – rādītājs, kas atspoguļo aktīvos žetonus pēc to pēdējās tirgotās cenas. Šis koeficients, kas, saskaņā ar prognozēm, sasniegs 3,9 pie spekulētā cenu diapazona no 104 000 līdz 112 000 ASV dolāru, vēsturiski signalizē par potenciālo tirgus maksimumu.

Par straujo straujo straujo izaugsmi liecina strauji augošā Bitcoin ETF, kuru turējumi pēc jaunākajiem pieejamajiem datiem, tikai mēnesi pēc to izveides, pārsniedza 192 000 Bitcoin.
Neraugoties uz to salīdzinoši īso pastāvēšanu, šie fondi jau ir spējuši piesaistīt miljardiem dolāru no investoriem, kas vēlas iegūt pieeju Bitcoin bez tiešas īpašumtiesības un uzglabāšanas. Šī plaukstošā interese vēl vairāk nostiprina Bitcoin augšupejas potenciālu finanšu ainavā, uzsverot kriptovalūtu ieguldījumu stratēģiju dinamikas attīstību.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem