Kripto insaiders pārvērš $1,000 par $1 miljonu tikai 3 stundu laikā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

2024. gada kriptonaudu tirgus rallijs ir uzrādījis tipiskas vēršu tirgus pazīmes. Tās ietver jaunu monētu izlaišanu, jaunu visu laiku augstāko bitkoinu vērtību un daudzus stāstus par ātru bagātības uzkrāšanu.

Viens no nesenajiem veiksmes stāstiem parādījās 6. jūnijā. Solscan dati atklāja, ka kāds iekšējās informācijas turētājs iegādājās vairāk nekā 190 miljonus Hulkamania (HULK) žetonu. Tas bija 19 % no kopējā piedāvājuma un maksāja tikai 7,1 Solana (SOL), kas tobrīd bija 1200 ASV dolāru vērts.

Trīs stundu laikā iekšējās informācijas turētājs HULK žetonus pārdeva par vairāk nekā 5760 SOL jeb gandrīz 1 miljonu ASV dolāru. Saskaņā ar Lookonchain datiem šis darījums atdeva vairāk nekā 81 000%, palielinot ieguldījumu aptuveni 812 reizes.

Šī masveida izpārdošana sagrāva HULK žetona cenu par aptuveni 85 %.

Masveida-izpārdošana-samazināja-HULK-žetona-cenu-par-aptuveni-85%

Žetons turpināja krist, un noslēpums vēl padziļinājās, kad Hulks Hogans Instagram paziņoja, ka viņa X konts ir uzlauzts. Viņš aicināja fanus ignorēt jebkādus ar kriptovalūtu saistītus ierakstus.

Solana turpina piesaistīt jaunus projektus

2024. gadā Solana ir bijusi populāra blokķēde jaunām kriptovalūtām. Tās pastāvīgais darbības laiks, mērogojamība un rentabilitāte padara to pievilcīgu. Arī Solana žetons (SOL) ir guvis ievērojamu entuziasmu.

2024. gada beigās SOL cena no aptuveni 20 ASV dolāriem oktobrī līdz vairāk nekā 100 ASV dolāriem līdz Jaunajam gadam lēni pieauga. Tā spēcīgais sniegums turpinājās arī 2024. gadā, šodien sasniedzot 171,76 ASV dolārus. Šis kāpums atspoguļo 69 % pieaugumu no gada līdz šim.

SOL-cena-pieauga-no-aptuveni-$20-līdz-vairāk-nekā-$100

Kriptonaudas vēršu tirgus kāpumi un kritumi

Neraugoties uz daudzajiem veiksmīgajiem darījumiem, kriptogrāfijas tirgū joprojām ir ļoti svarīga piesardzība. Arī 2024. gada vēršu tirgū ir bijis daudz neveiksmju un krāpšanas gadījumu.

Piemēram, kāds komandas dalībnieks, kas izveidoja mēmā monētu Slerf (SLERF), īsi pēc tās palaišanas nejauši sadedzināja 10 miljonus ASV dolāru vērtas investīcijas. Tikmēr komanda, kas veidoja CondomSol, šķiet, veica klasisku paklāja vilkšanu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem