Fidelity eksperts: Bitcoin ir eksponenciāls zelts

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Fidelity Global Macro direktors Jurriens Timmers nesen nosauca Bitcoin par “eksponenciālo zeltu”. Viņš uzsvēra, ka Bitcoin kļūst par “vērtības krātuvi”. Timmers dalījās ar savām atziņām virknē ierakstu, kuros viņš apsprieda Bitcoin pieaugošo nozīmi finanšu ainavā.

Timmers uzsvēra Bitcoin unikālo tirgus pozīciju. Viņš salīdzināja tās izaugsmi ar straujo interneta un mobilo tālruņu ieviešanu. Pēc Timmera domām, Bitcoin kā digitālā aktīva ierobežotais piedāvājums un augošā atzīšana padara to par potenciālu ilgtermiņa vērtības krātuvi, līdzīgi kā zeltu.

Bitcoin-unikālā-tirgus-pozīcija

Savās ziņās Timmers norādīja, ka bitkoinu pieņemšana un tīkla izaugsme ir ļoti svarīga to vērtībai. Viņš minēja, ka, lai gan salīdzinājumā ar tradicionālajiem aktīviem Bitcoin joprojām ir agrīnā stadijā, tā pieņemšana strauji paātrinās. Šī straujā izaugsme atbalsta ideju, ka Bitcoin nākotnē varētu kļūt par nozīmīgu vērtības krātuvi.

“Zemāk redzamajā grafikā parādīts Bitcoin tīkla pieaugums pa vienkāršu jaudas līkni. Nenulles adrešu skaits ir konverģējis pie šīs jaudas līknes, un Bitcoin cena svārstās ap to kā svārsts,” viņš teica. “Tāda ir unikāla Bitcoin uzplaukuma un sabrukuma ciklu sērija.”

Bitcoin-pieņemšanas-līkne

Timmera apstiprinājums atbilst plašākai tendencei starp institucionālajiem investoriem, kas atzīst Bitcoin potenciālu. Viņa perspektīva stiprina Bitcoin pieaugošo leģitimitāti finanšu nozarē, norādot, ka tam varētu būt izšķiroša nozīme nākotnes ieguldījumu stratēģijās.

“Bitcoin tīkla izaugsme pēdējos mēnešos ir palēninājusies, bet tā cena turpina pieaugt,” viņš secināja. “Manuprāt, šī atšķirība starp cenu un pieņemšanu varētu izskaidrot to, kāpēc Bitcoin ir nedaudz palēninājis tempu ceļā uz potenciāli jauniem visu laiku rekordiem. Šūpolēsies tikai tik tālu. Lai jaunie kāpumi turpinātos, tīklam, iespējams, atkal būs jāpaātrinās.”

Kopumā Jurriena Timmera atziņas sniedz pārliecinošus pierādījumus par Bitcoin potenciālu. Salīdzinot to ar zeltu un uzsverot tā straujo ieviešanu, Timmers uzsver Bitcoin unikālo vietu finanšu pasaulē. Tā kā arvien vairāk institucionālo investoru pievērš uzmanību, Bitcoin loma pasaules ekonomikā varētu kļūt vēl nozīmīgāka.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem