The 7 Labākais Bitcoin kriptogrāfiskais cietais maks pārskatīts

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir auksts maks?

Aukstais maks ir fiziska naudas glabāšanas ierīce, kas nav savienota ar internetu un tādējādi ir ievērojami mazāk pakļauta uzlaušanas riskam. Šie maki, ko dažkārt dēvē par autonomiem makiem vai aparatūras makiem, nav tiešsaistes maki.

⚡️ Kurš aparatūras maks atbalsta visvairāk monētu?

Ledger kriptovalūtas.
Piemēram, Ledger aparatūras maki (Nano X un Nano S) atbalsta plašu kriptovalūtu klāstu.

⚡️ Kurš ir labāks par Tresor vai Ledger?

Kam vajadzētu iegādāties Tresor Bitcoin maku? Atbilde – tas patiešām ir atkarīgs, un visdrošākais variants ir izmantot gan aparatūras, gan programmatūras maku. Abi aparatūras kriptonauda maki ir diezgan droši, un galīgais lēmums būs atkarīgs no lietotāja vēlmēm. Ledger ierīcei ir sava patentēta operētājsistēma un Secure Element mikroshēmas tips, savukārt Trez vai Tresor ir pazaudēts vai nozagts?

⚡️ Kas notiek, ja mana Ledger tiek nozagta?

Jūsu kriptoaktīvi ir drošībā, kamēr vien jums ir atkopšanas frāze. Jūs varat atgūt savus līdzekļus, izmantojot 24 vārdu atgūšanas frāzi jebkurā aparatūras vai programmatūras makā, kas to atbalsta, neatkarīgi no tā, vai jūsu ierīce ir nozaudēta, nozagta vai vairs nedarbojas.

Mūsu Bitcoin aparatūras maku pārskats

Kriptovalūtas maki

Kā kriptogrāfijas cieto maku Bitcoin darbs

Lielākajā daļā viedtālruņu tiek izmantots drošs mikrokontrolieris, kurā mikroshēma, kas nodrošina savienojumu ar internetu, ir atšķirīga no mikroshēmas, kurā atrodas ierīces privātā atslēga. Tajos tiek izmantota EAL5+ mikroshēmas tehnoloģija, kas ir izturīga pret ielaušanās uzbrukumiem.

Kāds bitkoinu ieguves kriptogrāfiskais cietais maks ir vislabākais?
Kurš aparatūras maks ir labākais?

Hakeru uzbrukumus var novērst, ierobežojot tiešsaistē pavadīto laiku. Lai samazinātu hakeru zādzību gadījumu skaitu, ar internetu savienotas ierīces, piemēram, viedtālruņi un personālie datori, ir jātur bezsaistē.

Izmantojot šo metodi, varat parakstīt un pārbaudīt darījumus manuāli bezsaistē. Tas novērš pikšķerēšanu, uzlaušanu un citus viltojumus, kuru rezultātā, kopējot un ielīmējot, var tikt izmainīta maka adrese.

Kurš kriptogrāfiskais cietais maks atbalsta visvairāk monētu? Kriptovalūtas maki
Kāds ir labākais BTC miner?

Plastmasas pogas, skārienekrāni un citas tehnoloģijas ļauj lietotājiem ievadīt PIN kodu, izmantojot īkšķus vai pirkstu galus. Ekrānā parādās uzaicinājums, kas ļauj lietotājam pārliecināties, ka adrese ir pareiza.

Tie ir ļoti ieteicams personām, kurām ir daudz Bitcoin un citu digitālo valūtu.

Lielākajā daļā šo maku ir iekļauti papildu drošības pasākumi, piemēram, PIN bloķēšana, divu faktoru autentifikācija un biometriskā aizsardzība.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai datorā izkrātu 1 bitkoinu?
Cik ilgs laiks nepieciešams, lai datorā izkrātu 1 bitcoin?

Pirmo reizi iestatot ierīci, visās ierīcēs ir jāievada gara rakstzīmju virkne, ko dēvē par vārdu atjaunošanas kodiem. To izmanto, lai atgūtu savu kriptovalūtu, ja ierīce ir pazaudēta, uzlauzta vai salauzta.

Saraksts ar labāko kriptogrāfisko cieto maku

Šeit ir saraksts ar populāriem un labi zināmiem bitcoin Kriptovalūtas maki:

 • Ledger Nano C.
 • Trezor Model One aparatūras kriptogrāfijas maks
 • SafePal S1.
 • Tērauda bitcoin maku rezerves aparatūras maku
 • Trezor Model T – nākamās paaudzes
 • Biometriskais maks D'CENT
 • SecureX V20 Visdrošākais

Kriptovalūtas aparatūras maku salīdzinājums vairāku populāru aparatūras kriptogrāfijas maku salīdzinājuma diagramma

Ledger Nano S.

Kādam nolūkam tiek izmantots Ledger Nano S?
Kā darbojas nano reģistrs?

Izmantojot Jaxx maku, var viegli uzglabāt, tirgot un pārskaitīt lielu kriptovalūtu, īpaši Bitcoin, Ether un Litecoin, un veikt pārskaitījumus.

Vispazīstamākais maku ir Ledger Nano S, kas tika izdots 2016. gadā. Tas ir drošāks nekā Trezor, kas, pēc dažu lietotāju teiktā, ir ticis uzlauzts. Tas ir arī daudzfunkcionāls un piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem.

Ledger Nano S ir USB kriptovalūtas maku, kas darbojas ar dažādām operētājsistēmām, tostarp Windows un OS X. Tam ir pārskatāms OLED displeja interfeiss un divas navigācijas pogas darījumu autentificēšanai. Bitcoin, etherium un litecoin ir tikai daži no vairāk nekā 1100 kriptovalūtām un digitālajiem aktīviem, ko atbalsta Ledger Nano S.

Ko glabā Ledger Nano S? Kriptovalūtas maki
Vai Ledger Nano ir vērts iegādāties?

Nano S var iegādāties no oficiālās Ledger vietnes vai autorizēta pārdevēja. Tas maksā aptuveni 100 ASV dolāru, un tam ir viena gada garantija.

Tomēr, tā kā trūkst atbalsta 3 līdz 5 kriptovalūtām atkarībā no maka lieluma, Ledger Nano S nav ideāli piemērots tirgotājiem, kuri tikai darbojas ar dažām dažādām valūtām.

Lūk, kā lietot Ledger Nano S:

Cietā maka kriptogrāfijas ierīcē ir ekrānā redzami norādījumi, kā iestatīt un izpildīt darījumu, tostarp, kad ir laiks ģenerēt jaunu adresi.

Ledger Nano S - drošs aparatūras bitcoin maku
Vismodernākā kriptoaktīvu aizsardzība

Savienojiet ierīci ar datoru vai klēpjdatoru, izmantojot micro-USB kabeli.

Ja, piemēram, izmantojat atslēgu piekariņu ar Google kontu, dodieties uz cilni Iestatījumi>Kontakti un ticība. Jums būs jāievada sešciparu parole un tā jāapstiprina.

Savienojiet Ledger Nano S ar televizoru un atveriet ledgerapp.com vietni datorā PC vai Mac ar instalētu pārlūkprogrammu Chrome. Šai procedūrai ir nepieciešams Chromecast.

Varat sūtīt naudu uz jebkuru maka adresi, apstiprināt adreses derīgumu displejā un, izmantojot pogas, ievadīt PIN kodu, lai nosūtītu darījumu. Tā kā, izmantojot šo metodi, jūs varat parakstīt darījumus bezsaistē, taustiņuzskaņotājiem ir grūtāk nozagt jūsu paroli.

Funkcijas:

Ledger Nano S kriptonauda maku
Ledger Nano S kripto labākais cietais maku kriptogrāfijai
 •  3 tīras sēklu atjaunošanas loksnes.
 • Sinhronizēšana ar Ledger Live datora programmatūru Ledger ierīcēm.
 • Sony Alpha a7R III komplektācijā ir iekļauta siksniņa, atslēgu piekariņš un atslēgu gredzens.
 • Divi aizsardzības slāņi ir T31H320 (drošības) mikroshēma un STM32F042 (operētājsistēma).
 • Tos izmanto kriptovalūtas darījumu autentificēšanai, izmantojot īpašu aparatūras mikroshēmu.
 • Ja esat diversificēts investors vai tirgotājs, daudzu maku atbalsta dēļ vietas ierobežojumu dēļ jums ir jādzēš un jāinstalē no jauna maisi.
 • EAL5+ ir aizsargāts pret uzbrukumu iekļūšanu.

Tresor Model One tika izlaists 2018. gada aprīlī kā pirmais tirgū pieejamais bitcoin datorportfelis.

Kā darbojas Trezor One?
Kas ir Trezor One?

Tas ir vidēja termiņa ieguldījums kriptovalūtu tirgū, kas vislabāk piemērots tirgotājiem un turētājiem, kuri plāno turēt savu valūtu vairākus mēnešus.Trezor ir SatoshiLabs Model One un Model T aparatūras maku zīmols. Model One, kas tika laists klajā 2013. gadā, izmanto hierarhisku deterministisko atslēgu un BIP32 pārsūtīšanas mehānismu savu deterministisko atslēgu ģenerēšanai un dublēšanai (BIP39).

Lai gan pagātnē ir bijuši drošības pārkāpumi, kad privātpersonas ir pazaudējušas kriptovalūtas, kriptovalūtas ierīcē var glabāt vairāk nekā 1000 kriptovalūtas aktīvu. Tajā ir arī displeja ekrāns un divas fiziskas pogas darījumu nosūtīšanas apstiprināšanai.

Vai ir vērts iegādāties Trezor One?
Vai Trezor ir labs maks?

Tam nav Bluetooth savienojamības, un, tāpat kā Ledger Nano S, tas ir vislabāk piemērots kā sākuma līmeņa aparatūras kriptoglabāšanas ierīce.

Tresor One crypto var izmantot dažādos veidos. Šeit ir daži piemēri:

Savienojiet Trezor ar datoru, palaidiet Trezor-bridge programmatūru un ģenerējiet PIN kodu, kā norādīts sākuma lapā. Displejā redzēsiet samaisītu 1-9 ciparu režģi.

Aizpildiet turpmāk norādītos tukšos laukumus vai ierakstiet savu 24 vārdu paroli.

Vai Trezor var uzlauzt?
Vai Trezor var glabāt kriptovalūtu?

Bitcoin protokols vēl neļauj kontiem izmantot vairāku parakstu atbalstu, lai gan nākotnē tas var tikt pievienots.

Pēc tam, kad esat pieteicies, varat apskatīt saņēmēja adresi, pārskatīt un pārraudzīt darījumu vēsturi makos un nosūtīt kriptovalūtu.

Darījuma informāciju var apstiprināt ekrānā un ievadot PIN kodu. Varat arī parakstīt un pārbaudīt e-pasta ziņojumus.

Kas notiek, ja es pazaudēju savu Trezor?
Cik daudz maku var saglabāt Trezor?

 Funkcijas:

 • Tiek atbalstīta Firefox operētājsistēmām Android, OSX, Windows un Linux.
 • Klienti var zināmā mērā personalizēt ierīci vietnē.
 • Izveidojiet adresi pēc savas izvēles, lai novērstu vienas un tās pašas adreses izmantošanu.
 • Iestatiet normālu, augstu, ekonomisku, zemu vai pielāgotu komisijas līmeni.
 • Maks atbalsta integrāciju ar citiem trešo pušu Kriptovalūtas maki.
 • WPA3 standarts ir drošāks nekā WPA2 protokols. Ir pierādīts, ka abi protokoli ir izturīgi pret uzbrukumiem.

SafePal S1 ir Superb Bank produkts, kas aizsargā IP pret zādzību un uzlaušanu.

SafePal S1 labākais cietais kriptovalūtas maks
Kā darbojas SafePal S1?

EOS galvenais tīkls tika palaists 2018. gada 4. jūnijā. Platforma ir saderīga ar UDT, kas ir līdzīgi ERC20 žetoniem un ļauj lietotājiem tirgot papildu aktīvus, nevis tikai monētas. Binance un ERC žetonu turētāji drīzumā varēs izmantot jauno sistēmu.

Binance SafetyPal S1 ir Binance Labs produkts, ko birža pārdod tieši. To aizsargā izolēts PIN kods un privātās atslēgas, tādējādi to ir grūtāk uzlauzt. Galvenais mērķis bija izstrādāt lētāku kriptogrāfijas cieto maku nekā Trezor un Ledger Nano S, kas abi tika izlaisti 2021. gadā.

Tā ir saistīta ar mobilo lietotni SafePal. Veicot maksājumus ar kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, Litecoin vai Dogecoin, varat izmantot iebūvēto kameru, lai skenētu QR kodu un veiktu darījumus bezsaistē. Tas ietver arī mnemokartīti ar uz tās uzrakstītiem mnemoniskiem sākuma kodiem un privātajām atslēgām, kā arī aukliņu, lai to varētu turēt ap kaklu.

Kāda veida maciņš ir SafePal?
Kas ir SafePal?

Tas ir bitcoin, Binance Coin, BEP2 žetoni, ERC-20 saderīgas monētas un Ethereum multi-kripto cieto maku.

SafePal ir tīmekļa lietojumprogramma, kas ļauj izveidot, pārvaldīt un izsekot drošas iepirkšanās punktus.

Aizveriet visas lietojumprogrammas. Nospiediet ierīces ieslēgšanas pogu, lai to ieslēgtu. Instalējiet lietotni SafePal.

Izvēlieties kādu no iespējām, piemēram, “Izveidot jaunu maku” vai “Atjaunot no paroles frāzes dublējuma”.

Pievienojiet vēlamās kriptovalūtas makam monētu pārvaldības sadaļā. Sekojiet līdzi paziņojumiem, kas norāda, kad varēsiet pievienot vairāk monētu.

Vai SafePal ir drošs kriptonauda cietais maku
Kā izņemt naudu no SafePal?

Funkcijas:

 • Nav Wi-Fi, NFC vai Bluetooth savienojumu.
 • Ja tiek atklāts vīruss vai ļaunprātīga programmatūra, tiek aktivizēts pašiznīcināšanas mehānisms. Neaizmirstiet saglabāt piekļuves frāzi bezsaistē un pareizi.
 • Pārvaldiet savu portfeli, izmantojot lietotni SafePal iOS un Android operētājsistēmām.
 • Tas ir izturīgs pret iekļūšanas uzbrukumiem.

Aparatūras bitcoin maku dublēšana ar aukstās glabāšanas bitcoin maku

Kas ir kriptonauda maku?
Kurš fiziskais maks ir labāks?

Šis Bitcoin IRA veids ir piemērots tikai ilgtermiņa investoriem.

Labākie bitcoin maki ir izgatavoti no tērauda, kas pēc iespējas ilgāk pasargā jūsu bitkoinus no uguns un ūdens. Kā zināms, papīra Kriptovalūtas maki ir fantastiski kriptovalūtas glabāšanai bezsaistē. No otras puses, ūdens un uguns viegli bojā papīra makus. Tērauda Bitcoin maciņš ļauj uzrakstīt oriģinālo Nano Ledger, Trezor un KeepKey 12 vārdu sēklas frāzi uz maciņa.

Makā lietotājs var dublēt privāto atslēgu, izmantojot jebkurus burtus, ciparus vai simbolus pēc savas izvēles. Rezerves kopijai nav nepieciešams papildu aprīkojums, zīmogs vai uzraksts. Lai dublētu savu maku, vienkārši ievadiet cid frāzes pirmos četrus burtus. Tas ir saistīts ar

Galvenais trūkums ir tas, ka nevarēsiet izmantot kriptokontroles iespējas digitālajās ierīcēs un lietojumprogrammās.

Aukstie maki
Kāds ir labākais maku kalnrūpniecībai?

Kā glabāt Bitcoin tērauda makā

Plāksnītes ir iepakotas konteinerā ar iepriekš iegravētiem nosaukumiem, cipariem un simboliem.

Pēc katras plāksnītes ievietošanas aizveriet maku un bloķējiet to, lai izveidotu rezerves kopiju. Aizveriet un bloķējiet to, kad esat pabeidzis darbu. Ja vēlaties atjaunot maku, atbloķējiet to un apskatiet saglabāto atjaunošanas frāzes dublējumu.

Šis bezmaksas fonts, kas ir pieejams gan Windows, gan Mac lietotājiem, ietver lielos un mazos burtus, ciparus un atstarpes.

Kāda ir aparatūras maka jēga?
Kā uzglabāt bitcoin sēklas?

Funkcijas:

 • Ierīce ir aprīkota ar iepriekš iegravētām plāksnītēm, kas tiek ievietotas sīkrīkā. Flīzes tika izveidotas, izmantojot lāzera griezēju.
 • Pārnēsājams.
 • Tajā abās pusēs var būt 24 vārdu frāze!
 • Tas ir izturīgs pret koroziju, triecieniem, viltojumiem un ugunsdrošs. Tas ir ūdensizturīgs, triecienizturīgs, triecienizturīgs, izturīgs pret viltojumiem un ugunsdrošs.
 • EAL5+ ir aizsargāts pret viltojumiem.

Trezor T-Next Generation modelis ir jaunākā Trezor versija. 

Kas ir kriptogrāfiskā tērauda kapsulas solo?
Trezor t izmaksas?

Ideāls maks pieredzējušiem multi kriptonauda investoriem un tirgotājiem.

T ir uzlabots Trezor One kriptonauda maka modelis, kas pirmo reizi tika prezentēts 2019. gadā. Modelis T atbalsta arī 1389 kriptovalūtas un žetonus, kā arī hierarhiski deterministisku HD atslēgas izveidi un BIP32 pārsūtīšanas šifrēšanas tehnoloģiju.

SP 540 ir daudzfunkcionāls un aprīkots ar skārienekrānu, kas var būt noderīgs tiem, kuri atrodas ceļā. Tas arī atbalsta Shamir slepenās koplietošanas metodi, kas ļauj kopīgot atslēgas, kad tiek veikta to dublēšana drošības nolūkos, un SD karti, kurā var ievietot turpmāku datu un failu šifrēšanu.

Kā iestatīt Trezor T modeli:

Kā darbojas trezor t?
Vai Trezor ir labs maks?

Lai izmantotu Trezor kopā ar Trezor Wallet pārlūkprogrammu, ir jāinstalē Trezor Bridge vai viena no četrām norādītajām metodēm. Jūs varat piekļūt savam makam Trezor Wallet tīmekļa vietnē, izmantojot pārlūkprogrammas Chrome un Firefox.

Lai iestatītu ierīci un pārvaldītu savu kriptovalūtu, varat izmantot Trezor tīmekļa maku.

Izveidojiet jaunu maku, pievienojot to savam datoram vai MAC. Par šī soļa veikšanu kā balvu saņemsiet atkopšanas sēklu. Saglabājiet to uz papīra un glabājiet ārpus interneta.

sūtiet kriptovalūtu, skenējiet QR kodu vai ievadiet saņēmēja adresi saņēmēja adreses laukā.

Šī prece nodrošina šādas funkcijas:

Vai es varu glabāt kriptovalūtu trezorā?
Kā nosūtīt monētas uz Trezor T?
 • Šīs ierīces autentifikācijas sistēma ir iebūvēts skārienekrāns, kas ļauj ātri ievadīt PIN kodu un paroli.
 • Tā kā tajā ir iebūvēts cietais disks un to darbina AMD64 procesors, tas ir gan viegls, gan jaudīgs. To var izmantot ar Windows, macOS, Linux vai Android, izmantojot OTG atbalstu. iOS atbalsts nav pieejams.
 • Tā atbalsta divu faktoru autentifikāciju, izmantojot universālo otro faktoru (U2F).
 • Atbalsta ierīcēs darbojas kā FIDO2 drošības atslēga.
 • Trezor Suite darbvirsmas programma palīdzēs efektīvāk izmantot jūsu maku.
 • Tiek atbalstīti QR kodi – sūtot kriptovalūtu, varat lūgt sūtītājam izmantot kodu.
 • Naudas sūtīšana daudziem cilvēkiem vienā darījumā
 • NSX-T ir aizsargāts pret ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem.

Centrālās bankas biometriskais maks

Vai es varu glabāt kriptovalūtu Trezor?
Kas ir biometriskais maks?

Šo maku novērtēs lietotāji, kas daudz laika pavada ceļā.

Tas ir visaugstāk novērtētais no pārējiem, jo tam ir gandrīz funkcionējoša biometriskā drošība, kas to padara ideāli piemērotu drošībai. Tajā ir arī iebūvēta Bluetooth funkcija un USB kabeļa savienojums mobilitātei, taču tas nodrošina tikai pieticīgu atbalstu kriptovalūtām.

Tam ir 1,1 collas OLED displejs ar četrām fiziskām pogām, kā arī centrālais pirkstu nospiedumu sensors darījumu apstiprināšanai. Ir arī 585 mAh akumulators un micro USB ports. IoTrust aparatūra ir ražota Korejā, un tai ir 1,1 collas ekrāns, kā arī četras fiziskās pogas un galvenais pirkstu nospiedumu nolasītājs pirkstu nospiedumu apstiprināšanai.

Kā lietot D'CENT biometrisko maku:

Kā darbojas Dcent maciņš?
Kā aktivizēt dcent maku?

Ieslēdziet maku un izvēlieties valodu. Izvēlieties “Izveidot maku” un ievadiet četru ciparu PIN kodu, lai izveidotu savu maku. Ierīcē tiks saglabāts jūsu skenējums ar vairākiem skenējumiem.

Izmantojot četrciparu PIN kodu, ierakstiet 24 vārdu atkopšanas paroli, ko nodrošina operētājsistēma Windows 8.1. Pārliecinieties, ka tā ir pierakstīta drošā vietā, kur to nesabojā ūdens, plīsumi vai citi elementi. Ievadiet divus vārdus pēc vajadzības, lai apstiprinātu atjaunošanas paroles saglabāšanu.

Lejupielādējiet un instalējiet lietotni D'CENT Wallet savā tālrunī, lai piekļūtu savu kriptoaktīvu pārvaldībai. Lai to izdarītu, piesakieties, izmantojot pirkstu nospiedumu, un apstipriniet to. Pirmo reizi jums būs nepieciešams lejupielādēt D'CENT Wallet programmatūru savam viedtālrunim. Tā ir pieejama gan iOS, gan Android versijā.

Savienojiet tālruni vai planšetdatoru ar datoru, izmantojot Bluetooth (pārbaudiet, vai tas var izveidot savienojumu ar ierīci, izmantojot OTG).

Vai dcent ir auksts maku?
Kā atspējot dcent maku?

 Funkcijas:

 • Lai atvieglotu līdzekļu pārvaldību, mobilajā lietotnē varat izveidot savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru.
 • Nav iebūvētu kriptovalūtas funkciju.
 • Nav U2Factor autentifikācijas funkcijas.
 • Tā atbalsta 6 dažādu valūtu aktīvu, kā arī ERC20 žetonu tirdzniecību.
 • EAL5+ ir aizsargāts pret uzbrukumu iekļūšanu.
 • Nosūtīšanas laikā darījumi tiek parakstīti un pārbaudīti bezsaistē.
 •  cena: $159, ja vien kriptogrāfijas cietā maku mājas lapā ir pavasarī 50% atlaide.

PcX V21 ir īpaši drošs, jo tam ir 256 bitu atslēga. 

Kā lietot dcent kriptovalūtu maki lietotni?
Kas notiek, ja es pazaudēju savu Dcent maku?

ERC20, BTC, ETH un LTC lietotājiem kustībā.

Uzņēmums atrodas Taivānā. Neskatoties uz to, ka tas sniedz biznesa blokķēdes drošības konsultāciju un audita pakalpojumus, tagad tam ir V20 kriptonauda maku. Tas var lepoties ar 2,8 collu skārienekrānu ar noapaļotu dizainu atšķirībā no vairuma citu.

Maku var pieslēgt mobilajiem tālruņiem, tādējādi tas ir ļoti mobils salīdzinājumā ar citiem sīkrīkiem, kuriem jābūt savienotiem ar datoru vai klēpjdatoru. Pēc tam, kad esat pieslēdzies, izmantojot tīmekļa saskarni, varat pievienot kriptovalūtu, kurai vēlaties ģenerēt adreses. Lai nosūtītu uz to noguldījumus, jums nav nepieciešama piekļuve internetam. Tas ir iespējams, izmantojot QR kodus, kas nosūta

Kā lietot SecuX V20:

Vai dcent kriptovalūtu maki var veikt derības?
Vai Dcent maciņš ir atspējots?

Lai atvērtu programmu Windows 10 Iestatījumi, pieskarieties pogai Sākums un izvēlieties Visas programmas. Pieskarieties Win + I datora tastatūrā, lai palaistu programmu Iestatījumi. Planšetdatorā pārvelciet no ekrāna labās malas, lai parādītu visas atvērtās lietojumprogrammas, kuru augšējā joslā ir šī ikona, un pēc tam vienreiz pieskarieties tai. Iestatiet jaunu ierīces kontu.

Pēc paroles frāzes saglabāšanas jaunus makus var izveidot, izvēloties “Izveidot jaunu maku”. Pēc tam jums tiks piešķirta 24 vārdu parole un privātās atslēgas. Saglabājiet to drošībā uz papīra. Pirms procedūras turpināšanas jums būs jāapstiprina saglabātās piekļuves frāzes.

Varat reģistrēt darījumu vēsturi konkrētiem kontiem un makiem, nosūtīt bezsaistē pēc darījumu parakstīšanas un apstiprināšanas, kā arī pievienot jaunus kontus.

Kas notiek, ja es pazaudēju savu Dcent maku?
Kā izveidot kriptovalūtu maki?

Lai pārvietotu līdzekļus, pirms maka izveides jums tikai jāiet tiešsaistē un jāizveido savienojums ar tīmekļa saskarni (vai jāizveido savienojums ar Android vai iOS un jāpieslēdzas SecuX mobilajā lietotnē). Izvēlieties kriptovalūtu, kuru vēlaties nosūtīt, izvēloties “Pārskaitījums” un pēc tam “Bezsaistes pārskaitījums”.

Kriptovalūtu var saņemt arī, skenējot ierīcē redzamo QR kodu vai nosūtot to uz savu tiešsaistes maku.

Funkcijas:

 • RFID mikroshēma ir savienota ar lasītāju, izmantojot drošu savienojumu. Ierīcei ir EAL 5+ sertifikāts, kas norāda, ka tā atbilst stingrajiem drošības standartiem un ieteicamajai praksei, kas jāievēro maksājumu darījumu apstrādei paredzētu iekārtu ražotājiem.
 • Tā atbalsta vairāk nekā 1000 dažādas kriptovalūtas.
 • Atbalsta vairāk nekā 500 kontu.
 •  Cena: 139,00
Kā kriptogrāfiskie maki pelna naudu?
Vai man ir nepieciešams kriptovalūtu maki?

Izslēgšana

Šī Bitcoin aparatūras maku pamācība palīdzēs jums noteikt, kuru maku izmantot kriptovalūtas glabāšanai. Ieteikti autonomi glabāšanas risinājumi, un jāņem vērā tādas funkcijas kā iespēja pārvaldīt kriptovalūtas no maka.

Ledger Nano S un X ir labi pazīstami ar savu drošību un uzticamību pat lielos uzņēmumos. S ir mazāk saderīgu maku nekā X; tas nozīmē, ka jums var nākties pārinstalēt un noņemt lietojumprogrammas, ja jūs samaisāt savus īpašumus un tirdzniecības kartes, lai iekļautu vairāk kriptovalūtu nekā piecas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem