Strike Bitcoin App uzsāk darbību Apvienotajā Karalistē: Atbloķējiet globālos pārskaitījumus

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Apvienotajā Karalistē ir sākusi darboties maksājumu aplikācija Strike, kas paredzēta maksājumiem ar zibens zibens bitoniem. Šī paplašināšanās ļauj Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem pirkt, pārdot un pārskaitīt Bitcoin globālā mērogā.

Džeka Mallersa dibinātā Strike cenšas padarīt Bitcoin pieejamu un lietotājam draudzīgu, izmantojot mobilo lietotni, kas izmanto Lightning tīkla jaudu. Līdz ar šīs Apvienotās Karalistes darbības uzsākšanu Strike ir paplašinājis savu darbības jomu līdz 100 pasaules valstīm.

Džeks Malerss pauda uzņēmuma apņemšanos palielināt bitkoinu pieņemšanu un sniegt savus pakalpojumus visā pasaulē, neraugoties uz dažādu noteikumu sarežģītību. “Mūsu darbs vēl nebūt nav pabeigts,” viņš uzsvēra.

Lai izmantotu Strike Apvienotajā Karalistē, lietotājiem ir jāaizpilda “piemērotības novērtējuma” viktorīna par Bitcoin, kā to nosaka vietējie noteikumi. Lietotnē iekļauti arī standarta riska brīdinājumi, lai informētu lietotājus par iespējamiem riskiem.

Apvienotās Karalistes klienti var izmantot vairākas Strike piedāvātās funkcijas. Šīs funkcijas ietver Bitcoin pirkšanu ar tūlītējiem bankas pārskaitījumiem, regulāru pirkumu iestatīšanu ērtībai un Bitcoin izņemšanu uz pašpārvaldes makiem, lai nodrošinātu lielāku kontroli.

Lietotne izmanto zibens tīklu, lai nodrošinātu tūlītējus, neierobežotus un bezmaksas maksājumus starp Strike lietotājiem visā pasaulē. Tas nodrošina viengabalainu starptautisko pārskaitījumu veikšanu, novēršot berzi.

Neraugoties uz to, ka daži uzņēmumi izstājas no Apvienotās Karalistes tirgus, Strike paplašināšanās apliecina tās ticību Bitcoin potenciālam. Apvienotā Karaliste kā sestā lielākā pasaules ekonomika piedāvā ievērojamas izaugsmes un pieņemšanas iespējas.

Strike joprojām ir apņēmības pilns padarīt Bitcoin pieejamu gan ikdienas lietotājiem, gan uzņēmumiem visā pasaulē. Neraugoties uz to, ka uzņēmums saskaras ar reģionam specifiskām regulatīvām problēmām, tas cītīgi strādā, lai ievērotu vietējos likumus, vienlaikus nodrošinot, ka tiek sniegtas būtiskas funkcijas un pakalpojumi.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem