Ripple izpilddirektors prognozē 5 triljonu ASV dolāru kriptonauda cunami līdz 2025. gadam

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Nesenā intervijā CNBC Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauss (Brad Garlinghouse) piedāvāja drosmīgu prognozi par kriptovalūtu nākotni, norādot, ka līdz 2025. gadam digitālās valūtas kopējā tirgus kapitalizācija varētu pieaugt līdz iespaidīgam 5 triljonu ASV dolāru apjomam. Garlinghauss pauda pārliecinošu optimismu attiecībā uz notiekošajām norisēm kriptovalūtu nozarē.

Viņš uzsvēra Bitcoin biržā tirgoto fondu (ETF) parādīšanos kā nozīmīgu virzītājspēku, kas virza kriptovalūtu vērtības kāpumu. Pēc Garlinghausa teiktā, nozarē pirmo reizi notiek ievērojamu institucionālo investīciju ieplūšana, kas iezīmē izšķirošas pārmaiņas tās trajektorijā.

Vēl vairāk uzsverot regulatīvo apstiprinājumu pārveidojošo ietekmi, Garlinghauss norādīja uz Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) kritisko lomu, apstiprinot vairākus Bitcoin ETF. Viņš uzskata, ka šī attīstība ne tikai piešķir papildu uzticamību kriptovalūtām kā leģitīmai aktīvu klasei, bet arī kalpo kā būtisks stimuls to pieņemšanai institucionālo investoru vidū.

Bitcoin ETF ieviešana janvāra sākumā tika uzņemta ar ievērojamiem panākumiem, pārspējot vairākus rekordus. Proti, martā vien šie ETF sasniedza pārsteidzošu tirdzniecības apjomu 111 miljardu ASV dolāru apmērā.

Turklāt Garlinghauss spekulēja par gaidāmā Bitcoin pārdalīšanas uz pusi notikuma potenciālajām sekām, norādot, ka tas varētu darboties kā vēl viens nozīmīgs kripto sektora izaugsmes katalizators. Viņš minēja, ka analītiķi prognozē piedāvājuma šoku apvienojumā ar pieaugošo pieprasījumu, kas varētu virzīt vadošo kriptovalūtu uz jaunām, neizpētītām vērtības sfērām.

Kā būtisku elementu, kas varētu ietekmēt kriptovalūtu tirgus virzību tuvākajā nākotnē, Garlinghauss norādīja arī labvēlīgus mikrofinansiālos apstākļus. Tikmēr ar Ripple cieši saistītā kriptovalūta XRP ir septītā lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas.

Kritiski izsakoties pret kriptovalūtas medijiem, Garlinghauss nesen kritizēja Coindesk par insinuācijām, ka Ripple varētu atteikties no XRP pēc tās jaunā stabilokoina ieviešanas. Viņš noraidīja šādus apgalvojumus, uzsverot, ka, neraugoties uz digitālās valūtas piedāvājuma paplašināšanu, Ripple turpina atbalstīt XRP.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem