Mākslīgā intelekta žetonu kāpums: Varētu sasniegt 250% pieaugumu par 7,5 dolāriem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Neilgi pēc tam, kad Worldcoin (WLD) – novatoriska digitālās identitātes iniciatīva, kuras līdzdibinātājs ir ChatGPT pionieris Sems Altmans, – sasniedza jaunu ievērojamu visu laiku augstāko punktu (ATH) – 7,46 ASV dolāru, plaši sekotais mākslīgā intelekta (AI) žetons uzrāda spēcīgas pazīmes, kas liecina par to, ka tas turpinās savu “bull” impulsu, potenciāli katapultējoties par apbrīnojamiem 250%.

Patiešām, Worldcoin nesen izlauzās no augšupejošā paralēlā kanāla dienas grafikā, signalizējot, kas, šķiet, ir priekšvēstnesis potenciālai augšupejošai trajektorijai, kas varētu to virzīt vēl augstāk. Šī analīze saskan ar kriptovalūtu eksperta Ali Martineza nesenajā 19. februāra ierakstā paustajām atziņām.

Iedziļinoties sīkāk, Martinez ir formulējis scenāriju, kurā Worldcoin varētu pakāpties līdz 15 dolāriem un, iespējams, pat sasniegt 26 dolārus, pēdējā minētajā gadījumā iezīmējot pārsteidzošu 250% kāpumu, kas ir atkarīgs no šī izrāviena ilgtspējas, saskaņā ar WLD vēsturiskajiem diagrammas modeļiem kopš 2023. gada augusta.

Ir vērts atzīmēt, ka nesenais Worldcoin cenu kāpums sakrīt ar OpenAI jaunākās inovācijas – teksta video mākslīgā intelekta modeļa Sora – atklāšanu, ko daži dēvē par “Holivudas slepkavu”, jo tas spēj ģenerēt 60 sekunžu garus video, kas praktiski neatšķiras no reālās dzīves kadriem.

Worldcoin izveide

Atgādinām, ka Worldcoin pirmsākumi meklējami OpenAI izpilddirektora līdzdalībā projekta līdzdibināšanā, kas norisinājās organizācijas Tools for Humanity paspārnē, un tā žetons oficiāli tika palaists 2023. gada jūlijā. Šīs palaišanas laikā šis kriptoaktīvs gandrīz uzreiz strauji pieauga par 60%, ko veicināja milzīgs pieprasījums un intereses atjaunošanās par ģeneratīvā mākslīgā intelekta tehnoloģiju.

Tomēr Worldcoin nav bijis pasargāts no skepticisma, jo īpaši Silīcija ielejā, kur tā netradicionālā pieeja identitātes verifikācijai tiešsaistē, kas ietver acs varavīksnenes skenēšanu, izpelnījās kritiku, nosaucot to par “ļauno radījumu” ar “lielu neveiksmes varbūtību”.

Tomēr šāda kritika nav atturējusi lietotājus, par ko liecina biežās acu varavīksnenes skenēšanas, kas notiek ik pēc astoņām sekundēm, un tas, ka World App novembrī pārsniedza 4 miljonus lejupielāžu. Martinesa atzīmētais decembrī novērotais vaļu darījumu skaita pieaugums liecina par gatavošanos ievērojamai cenu kustībai.
Raksta sagatavošanas brīdī Worldcoin žetons tiek tirgots par 7,45 ASV dolāriem, kas iezīmē ievērojamu 42,82% pieaugumu pēdējo 24 stundu laikā, apvienojumā ar vēl iespaidīgāku 196,58% kāpumu iepriekšējo septiņu dienu laikā un 190,1% pieaugumu mēneša laikā.

Jāsecina, ka nesenais nepieredzētais WLD cenas kāpums var liecināt par atjaunotu entuziasmu attiecībā uz uzņēmuma tehnoloģiskajiem sasniegumiem un optimismu attiecībā uz tā kriptoaktīva turpmākajiem rezultātiem. Tomēr investoriem ir prātīgi veikt rūpīgu izpēti un novērtēt saistītos riskus, pirms ienirt.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem