M. Novogratza drosmīgā Bitcoin prognoze pirms vērtības samazināšanās uz pusi

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Gatavojoties 2024. gada aprīlī gaidāmajai Bitcoin pārdalīšanai uz pusi, slavenais investors Maiks Novogratcs dalās ar savu optimistisko prognozi par šī digitālā aktīva nākotnes trajektoriju.

Novogratzs, ievērojamā uzņēmuma Galaxy Investment, kas specializējas kriptoieguldījumu jomā, vadītājs, nesen sociālajos tīklos sniedza izsmeļošu komentāru par gaidāmo Bitcoin pārdalīšanu uz pusi. Tā kā kriptovalūta nesen pārsniedza 1 triljona ASV dolāru tirgus kapitalizācijas robežzīmi un tuvojas 52 500 ASV dolāru vērtējumam, kas ir tikai nedaudz mazāk nekā tās iepriekšējais visu laiku augstākais rādītājs – 69 000 ASV dolāru, Novogratzs uzsver gaidāmās pārdalīšanas uz pusēm notikuma nozīmi.

Pievēršot uzmanību deficīta jēdzienam, Novogratcs uzsvēra gaidāmo Bitcoin ieguves sarežģītības pieaugumu, uzsverot potenciālo pieprasījuma palielināšanos un piedāvājuma samazināšanos, kas varētu vēl vairāk paaugstināt Bitcoin cenu. Viņš atkārtoti uzsvēra piedāvājuma dinamikas nozīmi aktīvu cenu ietekmēšanā, atkārtojot viedokli, ka piedāvājuma samazināšanās apvienojumā ar noturīgu pieprasījumu varētu veicināt Bitcoin vērtības pieaugumu ilgtermiņā.

Papildus Novogrāca (Novogratz) iedziļināšanās analīzei nesenās institucionālo investoru kustības kalpo, lai uzsvērtu arvien pieaugošo Bitcoin integrāciju galvenajā finanšu ainavā. Jo īpaši BlackRock, globālais investīciju pārvaldības gigants, ir ievērojami palielinājis savu Bitcoin turējumu līdz 105 280 BTC, izmantojot iShares Bitcoin Trust, IBIT, vēl vairāk nostiprinot institucionālo ticību digitālajam aktīvam.

Gatavojieties mežonīgam braucienam

Tomēr vēsturiskās tendences atklāj atkārtojošos modeli, saskaņā ar kuru Bitcoin parasti piedzīvo cenu kritumu martā pusgada laikā, kam seko seko sekojošs “bull” impulsa atjaunošanās. Šī cikliskā uzvedība, kā iepriekš norādīja vadošā digitālo aktīvu finanšu pakalpojumu platforma Matrixport, pastiprina stāstu par īstermiņa tirgus svārstīgumu noturīga ilgtermiņa optimisma apstākļos.

Turklāt nesenais Bitcoin ieguves grūtības pakāpes pieaugums līdz rekordlielam 75,5 T līmenim kalpo kā apliecinājums tīkla robustumam, norādot uz vēsturiski bullish trajektoriju kriptovalūtai.

Ņemot vērā gaidāmo pārdales notikumu, tādi investori kā Novogratz saglabā optimistisku skatījumu uz Bitcoin nākotni, kā galvenos faktorus, kas veicina ilgtspējīgu izaugsmi digitālo aktīvu ekosistēmā, minot institucionālos ieguldījumus, piedāvājuma dinamiku un vēsturiskos precedentus.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem