Kiyosaki prognozē, ka Bitcoin pieaugs līdz 2 miljoniem dolāru!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Sastopoties ar baisām prognozēm par visaptverošu finanšu lejupslīdi, kas pazīstama kā “viss sabrukums”, un ņemot vērā norādījumus par ieguldījumiem aktīvos, kas tiek uzskatīti par drošu patvērumu, plaši atzīts investors un slavens finanšu grāmatas “Bagāts tētis, nabadzīgs tētis” (Rich Dad Poor Dad) autors Roberts Kiosaki (Robert Kiyosaki) ir paudis savu piekrišanu ārkārtīgi optimistiskām prognozēm par Bitcoin (BTC).

Precīzāk, Kiyosaki ir publiski apstiprinājis Cathie Wood, cienījamās ARK Invest, kas pārrauga vairākus biržā tirgotus fondus (ETF), dibinātājas un izpilddirektores, prognozi. Vuds iepriekš prognozēja, ka Bitcoin vērtība varētu pārsteidzoši pieaugt līdz 2,3 miljoniem ASV dolāru par monētu. Kiyosaki pauda savu piekrišanu šai drosmīgajai prognozei, publicējot 11. aprīļa ierakstu sociālā plašsaziņas līdzekļa X platformā.

Kļūdu gudrības gūšana

Turklāt Kiyosaki uzslavēja Wood par viņas “drosmi kļūdīties un mācīties no kļūdām”. Viņš apgalvoja, ka spēja kļūdīties un mācīties no kļūdām ir panākumu un apmierinātības pazīme dzīvē, tieši kritizējot tradicionālo izglītības sistēmu par tās nespēju sagatavot cilvēkus reālās pasaules izaicinājumiem.

Turklāt viņš kritizēja izglītības iestādes par to, ka tās veicina kultūru, kurā inteliģence tiek pielīdzināta neveiksmei, un mudināja savus sekotājus uzņemties risku, ieguldot Bitcoin. Viņš apgalvoja, ka neatkarīgi no tā, vai Vuda prognozes izrādīsies precīzas vai nē, ieguldīšana viņus bagātinās ar zināšanām, padarot viņus izglītotākus, inteliģentākus un gudrākus.

Bitcoin cenu prognoze

Jāatzīmē, ka Vuda cenu mērķis 2,3 miljoni dolāru par Bitcoin tika noteikts šā gada februāra beigās, īsi pirms kriptovalūta sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni (ATH). Šī prognoze paredzēja potenciālu pieaugumu par vairāk nekā 3600%, salīdzinot ar tā vērtību tajā laikā.

Bitcoin-cenu-prognoze

Šī Vuda prognoze ir ievērojami vērienīgāka nekā visas iepriekšējās Kiyosaki prognozes, kas ietvēra potenciālu kāpumu līdz 300 000 ASV dolāru un pat spekulatīvu 1 miljona ASV dolāru summu ekonomikas lejupslīdes gadījumā.

Ziņojuma sagatavošanas brīdī Bitcoin vērtība bija 70 650 ASV dolāru, kas saskaņā ar jaunākajiem datiem, kas pieejami 11. aprīlī, bija 2,63 % pieaugums dienā un 6,48 % pieaugums iepriekšējā nedēļā, neraugoties uz nelielu 1,36 % kritumu mēneša laikā.

bitcoin-vērtības-pieaugums

Ņemot visu vērā, tikai laiks noteiks, cik precīzas būs Vuda un Kiosaki prognozes par Bitcoin. Tomēr ir būtiski uzsvērt, ka, balstoties uz šādām konkrētām prognozēm, ir saistīti ievērojami riski. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi pirms ieguldījumu veikšanas veikt rūpīgu izpēti un rūpīgi apsvērt šos riskus.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem