Iekšējās informācijas prognoze: XRP gatavs 5 dolāru lēcienam ar spot ETF Buzz

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bijušais Ripple direktors Šons Makbraids (Sean McBride) nesen pauda optimismu par XRP ekosistēmas trajektoriju, signalizējot par iespējamiem notikumiem, kas varētu būtiski ietekmēt tās nākotni. Makbraida piezīmes izskan laikā, kad kriptovalūtu kopiena joprojām ir pārņemta ar diskusijām, kas saistītas ar SEC nesen doto zaļo gaismu biržā tirgotam biržā kotētam Bitcoin biržas fondam (ETF).

Ripple “ar nepacietību gaida” spot XRP ETF

Ņemot to vērā, Makbraids (McBride) ir mājinājis, ka XRPArmy var sagaidīt spot XRP ETF ieviešanu ASV tirgū vai nu vēl šogad, vai, iespējams, 2025. gadā, pievienojot ekosistēmai papildu gaidīšanas līmeni.

Turklāt Makbraida atziņas sakrīt ar Ripple izpilddirektora Breda Garlinghausa komentāriem nesenā Bloomberg intervijā. Garlinghauss pauda atvērtību idejai, ka XRP būtu sava SEC sankcionēta ETF sērija, uzsverot pieaugošo pieņemšanu un diversifikāciju kriptoieguldījumu ainavā.

Velkot paralēles starp pašreizējo tūlītējo BTC ETF parādīšanos un tradicionālo akciju tirgu pirmsākumiem, Garlinghauss uzsvēra loģisko virzību uz ETF piedāvājuma paplašināšanu, lai aptvertu dažādus kriptonaudas aktīvus, apmierinot ieguldītāju vēlmes pēc diversificētiem portfeļiem.

Lai gan Garlinghauss atturējās izpaust konkrētas detaļas par Ripple sadarbību ar ETF pakalpojumu sniedzējiem, viņš uzsvēra uzņēmuma visaptverošo atbalstu iniciatīvām, kas sniedz labumu plašākai XRP kopienai. Šis viedoklis saskan ar Ripple stratēģisko redzējumu, kas ir meklējis alternatīvas jurisdikcijas, kuras var lepoties ar skaidrāku regulatīvo sistēmu, jo īpaši gaidot savu potenciālo sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO).

Iespējamais Ripple IPO ārvalstīs

Kopš 2020. gada Ripple ir iesaistījies juridiskā cīņā ar ASV Vērtspapīru un biržu komisiju, kas mudina uzņēmumu izpētīt alternatīvus IPO veidus, ņemot vērā regulējuma nenoteiktību.

“Amerikas Savienotajās Valstīs mēģināt publiskot akciju ar ļoti naidīgi noskaņotu regulatoru, kas ir apstiprinājis jūsu S-1, man tas nešķiet pārāk jautri. Coinbase acīmredzot bija apstiprinājusi savu S-1. Un tagad SEC viņus iesūdz tiesā par to, ka viņi darīja lietas, kas bija izklāstītas viņu S-1,”.

Garlinghauss sacīja Pasaules ekonomikas forumā Davosā, Šveicē, šā gada sākumā.

Garlinghauss jau iepriekš norādīja, ka Ripple pēc juridiskā strīda atrisināšanas plāno veikt publisko kotēšanu, uzsverot uzņēmuma apņemšanos nodrošināt pārredzamību un atbilstību regulatīvajām prasībām.

Ņemot vērā šos notikumus, labvēlīga juridiskā iznākuma konverģence, iespējamā ASV tūlītējas tirdzniecības ETF ieviešana XRP un Ripple IPO izredzes kopīgi veicina optimistisku perspektīvu attiecībā uz XRP cenu trajektoriju. Analītiķi arvien optimistiskāk vērtē ievērojama kāpuma iespējamību, un prognozes liecina par potenciālu kāpumu līdz psiholoģiski nozīmīgajai 5 ASV dolāru robežai, uzsverot pieaugošo impulsu un investoru uzticību XRP ekosistēmā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem