FTX termiņa pagarinājums kreditoriem

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bankrotējusī kriptovalūtas birža FTX ir pagarinājusi termiņu, līdz kuram kreditori var iesniegt savus prasījumus. Šīs izmaiņas dod kreditoriem vairāk laika iesniegt savus prasījumus notiekošās finanšu procedūras laikā, lai risinātu FTX bankrota problēmu.

Paziņots jauns termiņš

Sākotnēji FTX noteica konkrētu datumu, līdz kuram kreditori var iesniegt savus prasījumus, taču tagad tas ir pārcelts uz jūlija beigām vai augusta sākumu. Šis pagarinājums atbilst ASV noteiktajam termiņam, kad kreditoriem ir jāapstiprina 11. nodaļas reorganizācijas plāns.

Būtībā tādējādi ieinteresētajām personām tiek dotas papildu nedēļas, lai sagatavotu un iesniegtu savus prasījumus saskaņā ar Bahamu salu likvidācijas procesu, kas darbojas neatkarīgi no ASV procedūrām.

Klienti un kreditori tika informēti par atjauninājumu, paskaidrojot, ka jaunais termiņš dod viņiem vēl 10 līdz 12 nedēļas, lai iesniegtu savus prasījumus.

FTX, kas pazīstams arī kā FTX International, klienti var izvēlēties iesaistīties Bahamu salu vai ASV procesā, bet nevar piedalīties abos procesos. Sīkāka informācija par izvēli starp abiem procesiem tiks sniegta jūnijā, dodot klientiem sešas līdz astoņas nedēļas laika lēmuma pieņemšanai.

Jauktās reakcijas un gaidāmie plāni

Lēmums pagarināt parādu iesniegšanas termiņu no kriptogrāfijas kopienas ir saņēmis neviennozīmīgu reakciju. Daži to uzskata par pozitīvu soli tiem, kurus skāris uzņēmuma sabrukums. Tomēr daudzi kreditori ir neapmierināti sakarā ar neskaidrībām par sadales procesu un iespējamiem maksājumu saņemšanas kavējumiem.

Pazīstams kreditors Sunils (Sunil) ir paudis lielas bažas par plāniem, ko ierosinājusi juridiskā komanda Sullivan and Cromwell (S&C), kas pārstāv parādniekus. Apgalvojumi liecina, ka S&C rīcība FTX kreditoriem, iespējams, ir radījusi zaudējumus, kas pārsniedz 10 miljardus ASV dolāru.

Turklāt FTX dibinātājs Sems Bankmans-Frīds pašlaik atrodas cietumā, kur viņam ir smagi apstākļi. Neierasti bankrota scenārijiem FTX plāno izmantot savas naudas rezerves, lai samaksātu procentus saviem aptuveni 2 miljoniem klientu.

Pēc visu aktīvu likvidācijas FTX paredz, ka naudas rezervēs būs aptuveni 16,3 miljardi ASV dolāru, ko varēs sadalīt. Tiek lēsts, ka kopējais nesamaksāto parādu apjoms klientiem un citiem nevalstiskajiem kreditoriem ir aptuveni 11 miljardi ASV dolāru.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem