Drošības fondu gigants liek $2B uz Bitcoin ETF

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Starptautiskais riska ieguldījumu fonds Millennium Management atklāja, ka šā gada pirmajā ceturksnī tā turējumā bija gandrīz 2 miljardi ASV dolāru ar bitkoiniem biržā tirgotajos fondos (ETF).

Līdz 31. martam Millennium turēja 1,94 miljardus ASV dolāru piecos galvenajos tūlītējas pieejamības Bitcoin ETF. Šī informācija ir iegūta no tās 13F dokumentācijas, kas iesniegta Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisijai.

Šis riska ieguldījumu fonds diversificēja savu tūlītējo Bitcoin ETF turējumus starp pieciem produktiem: ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB), Bitwise Bitcoin ETF (BITB), Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), iShares Bitcoin Trust (IBIT) un Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF (FBTC).

BlackRock Bitcoin fonds bija Millenium lielākais turētājs, kurā ieguldīti vairāk nekā 844 miljoni ASV dolāru. Fidelity fonds bija tuvu otrajam, ar nedaudz vairāk nekā 806 miljonus ASV dolāru vērtām FBTC akcijām.

Lielākie-ETF turētāji

Bloomberg ETF analītiķis Ēriks Balčūns nosauca Millennium par Bitcoin ETF turētāju “karali”. Viņš norādīja, ka uzņēmums ir 200 reižu lielāks nekā vidējais jauna ETF turētājs no 500 lielākajiem ETF turētājiem.

Aptuveni 60 % no jaunajiem Bitcoin ETF pircējiem bija ieguldījumu konsultāciju sabiedrības, bet aptuveni 25 % bija riska ieguldījumu fondi, norādīja Balčunas.

Nesen iesniegtie 13F dokumenti liecina, kas pērk tūlītējus Bitcoin ETF. Bitwise galvenais investīciju direktors Matt Hougan teica, ka tas viņu dara optimistiskāku par Bitcoin nākotni.

Hugans 13. maija piezīmē rakstīja, ka ceturkšņa 13F dokumenti atklāj svarīgu informāciju par to, kas pērk šos fondus. Viņš piebilda, ka lielais institucionālās intereses apjoms ir pozitīva zīme Bitcoin.

Hougan uzsvēra, ka Bitcoin ETF turētāji ir tādi uzņēmumi kā Hightower Advisors, Bracebridge Capital un Cambridge Investment Research. Viņš izteica pieņēmumu, ka līdz 15. maija pieteikumu iesniegšanas termiņam varētu būt vairāk nekā 700 profesionālu uzņēmumu, kuru kopējais AUM tuvojas 5 miljardiem ASV dolāru.

Viskonsinas štats 14. maijā atklāja, ka divu Grayscale un BlackRock piedāvāto fondu kopējais ieguldījumu apjoms ir 164 miljoni ASV dolāru.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem