Bitcoin vaļi gatavojas Bitcoin sadalīšanai uz pusēm

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Tā kā gaidāmais Bitcoin pārdalīšanas notikums tuvojas, pagājušajā nedēļā ir ievērojami palielinājies ievērojamu daudzumu Bitcoin iegādes apjoms, ko veikuši vaļi. Tā kā līdz ceturtajai Bitcoin pārdalīšanai uz pusi – kas samazinās bloka atlīdzību līdz 3,125 BTC – ir palikusi aptuveni nedēļa, ir vērojams pieprasījuma pieaugums no šo lielo turētāju puses, kas liecina par optimistiskām tirgus perspektīvām.

Kriptovalūtu analītikas uzņēmuma CryptoQuant sniegtie dati atklāj, ka pieprasījums no Bitcoin vaļu puses ir sasniedzis vēl nebijušu līmeni.

Pirmo reizi “pastāvīgo turētāju” pieprasījums ir pārsniedzis no jauna iegūto Bitcoin piedāvājumu. Šī tendence liecina, ka jaunu Bitcoin ražošanas temps ieguves darbības rezultātā ir nepietiekams, lai apmierinātu kriptovalūtas investoru vajadzības, norādot uz pieaugošu deficītu, kas, domājams, pastiprināsies pēc Bitcoin samazināšanās uz pusi.

Šis pieaugošais pieprasījums no BTC vaļu puses apvienojumā ar palielinātām tūlītējām Bitcoin ieplūdēm, visticamāk, radīs augšupvērstu spiedienu uz šīs vadošās kriptovalūtas cenu. Vidējā termiņā un ilgtermiņā šī tendence varētu būtiski paaugstināt Bitcoin vērtību.

Bitcoin vērtības samazināšanās uz pusi ir izšķirošs notikums kriptovalūtu ekosistēmā, ko parasti raksturo ievērojamas cenu svārstības pirms un pēc šī notikuma.

Vēsturiski “bull runs” ir sākušies vairākus mēnešus pirms pārdalīšanas uz pusēm, ko izraisīja gaidas par BTC piedāvājuma samazināšanos. Pēc pārdalīšanas uz pusi Bitcoin cenas vēsturiski ir strauji pieaugušas, ko pastiprināja samazinātais piedāvājums un pieaugošā plaisa starp piedāvājumu un pieprasījumu.

Papildus tiešai ietekmei uz Bitcoin piedāvājumu BTC cenu samazināšana ietekmē arī kalnračus, kas verificē darījumus un pievieno jaunus blokus blokķēdē.

Katrs uz pusi samazinošais notikums uz pusi samazina kalnraču ienākumus no Bitcoin, tādējādi palielinot izmaksas, kas saistītas ar jaunu Bitcoin ieguvi. Rezultātā Bitcoin cenām ir jāsasniedz noteikts slieksnis, lai saglabātu ieguves operāciju rentabilitāti.

Pašlaik vidējās izmaksas viena Bitcoin ieguvei ir aptuveni 49 000 ASV dolāru, kas joprojām ir rentabli, ja pašreizējā tirdzniecības cena svārstās ap 70 000 ASV dolāru. Tomēr pēc cenu samazināšanas uz pusi Bitcoin cenām ir jāpārsniedz 80 000 ASV dolāru, lai kalnrūpniecības darbības saglabātu finansiālo rentabilitāti.

Vālu uzkrāšanas fāze ir pozitīvs rādītājs kriptovalūtu tirgum, kas liecina, ka lielākie Bitcoin turētāji pārceļ savus aktīvus uz aukstajiem makiem, gaidot cenu pieaugumu nākotnē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem