Bitcoin pieaug 5%: ETF apstiprināšanai ir 99,9% iespēja?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

BlackRock jaunākais iesniegums par tās ierosināto Bitcoin ETF sakrīt ar BTC atbalsta saglabāšanu nedaudz virs $40 000.

19. decembrī Bitcoin vērtība strauji pieauga virs 43 000 ASV dolāru, ko veicināja ziņas saistībā ar potenciālo ASV pirmā BTC biržā tirgotā biržā tirgotā fonda (ETF) atklāšanas uzsākšanu.

Bitcoin cenu kāpums
Bitcoin cenas diagramma – nesenais kāpums līdz 43 000 ASV dolāru.

Gaidas par Bitcoin ETF joprojām ir lielas.

TradingView dati liecināja, ka BTC piedzīvoja atrāvienu, pēc dienas slēgšanas sasniedzot 43 456 ASV dolāru maksimumu. Neraugoties uz nestabilo nedēļas sākumu, BTC/USD strauji uzņēma apgriezienus, un 18. decembra slēgšanas cena, salīdzinot ar dienas zemāko punktu, pieauga par 5%.

Pēc tam tika ziņots, ka BlackRock, viens no pretendentiem uz pirmā ASV tūlītējā darījuma Bitcoin ETF, ir pārskatījis savu produktu izpirkšanas politiku, iekļaujot BTC kā izvēles iespēju.

“Akcionāra daļas vai visu Akciju izpirkšana natūrā apmaiņā pret pamatā esošajiem bitcoin, ko pārstāv izpirktās Akcijas, parasti nebūs ar nodokļiem apliekams notikums Akcionāram,” teikts jaunākajā BlackRock S1 dokumenta, kas iesniegts ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), atkārtojumā.

Iesniegumā arī ieviesti noteikumi par akciju grozu apmaiņu pret skaidru naudu BTC vietā, un pēdējais no šiem noteikumiem gaida regulatora piekrišanu.

SEC ir gatava 2024. gada janvārī pabeigt pieņemt galīgos lēmumus par biržas ETF, padarot nākamo mēnesi par izšķirošu periodu Bitcoin entuziastiem.

ETF apstiprināšana varētu būtiski ietekmēt BTC turpmāko trajektoriju, un šis viedoklis pēc ilgstošiem kavējumiem un atteikumiem kļūst aizvien izteiktāks.

“SEC iesaistīšanās un atgriešanās/pārmaiņu/izmaiņu līmenis attiecībā uz Bitcoin ETF liecina, ka tas ir 99,9 % pabeigts darījums,” tirgotājs un investors Bob Loukas reaģēja uz jaunākajiem notikumiem X

Šonedēļ SEC savu spriedumu par vairākiem etera ETF pārcēla uz maiju.

Bitcoin tirgotājs: līdz 2023. gada beigām iespējams iegūt 50 000 ASV dolāru

Pirms tam Bitcoin gaida gan gada sveces slēgšana, gan dažādu makroekonomisko datu publiskošana, kas varētu palielināt brīvdienu sezonas svārstīgumu. Tirgus joprojām nav vienots par BTC tuvāko trajektoriju, un joprojām ir iespējams kritums zem 40 000 ASV dolāru.

Crypto Ed no CryptoTA 18. decembra atjauninājumā prognozēja potenciālu kritumu, kam sekos kāpums, spekulējot, ka līdz 2023. gada beigām BTC/USD varētu sasniegt 50 000 ASV dolāru.

“Redzēsim vēlāk šonedēļ, kā tas attīstīsies,” viņš secināja, norādot zemo mērķi 38 000 ASV dolāru apmērā.

Pazīstamais tirgotājs Metjū Hailends (Matthew Hyland) atkārto šo pozitīvo noskaņojumu, atzīmējot vēršu diverģenci starp Bitcoin RSI un tā cenu dienas grafikos.

Pēc jaunākajiem datiem dienas RSI bija 60,45, stabilizējoties no maksimuma, kad Bitcoin sasniedza vairāk nekā 44 000 ASV dolāru, kas bija augstākais rādītājs 19 mēnešu laikā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem