Binance saskaras ar nenovēršamu sabrukumu, brīdina bijušais SEC amatpersona!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Tas ir tikai laika jautājums, kad visa Binance vienošanās par atzīšanu un izpildi sabruks.

Bijusī ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) amatpersona Džons Rīds Stārks (John Reed Stark) pagājušajā sestdienā savā plašajā ierakstā, ar kuru dalījās X sociālo mediju platformā, nesen pauda savas atziņas par kriptovalūtas biržas Binance nākotni.

Starks, analizējot Binance izlīgumu ar ASV Tieslietu ministriju (TIESA), uzsvēra divus būtiskus notikumus. Sākotnēji viņš norādīja uz virkni nesen atklātībā nonākušu ar Binance saistītu DOJ iesniegumu, kas izgaismoja plašo regulatīvo kontroli, ko DOJ tagad īsteno pār biržu.

Binance DOJ iesniegtie dokumenti - atklātas regulatīvās problēmas
Binance DOJ Filings: Atklātas regulējuma problēmas

Stārks pauda pārliecību, ka šie atklātie ASV Tieslietu ministrijas iesniegtie dokumenti, iespējams, varētu nozīmēt Binance darbības beigas, norādot:

“Binance jauno atbilstības saistību izsmeļošais saraksts atgādina konsultāciju firmas vēlmju sarakstu, un to īstenošana un izpilde izmaksās desmitiem, ja ne simtiem miljonu dolāru.”.

Raksturojot turpmāko Binance uzraudzību un pārraudzību, Stārks vilka paralēles ar globāla noziedzīga narkotiku karteļa katra dalībnieka aprīkošanu ar ķermeņa kamerām, un kartelis sedz izdevumus par prasmīgu bijušo un esošo valdības aģentu komandu, kas visu diennakti uzrauga ierakstus. Starks apgalvoja:

Džons Rīds Stārks (John Reed Stark) ir bijušais ASV Vērtspapīru un biržu komisijas ierēdnis.
Džons Rīds Stārks: ASV Vērtspapīru un biržas komisijas atzinums

“Manuprāt, tāpat kā narkotiku kartelis, arī tāds slepens un necaurspīdīgs finanšu uzņēmums kā Binance nevar pēkšņi pārtapt par tradicionālu, likumus ievērojošu, atvērtu, pārredzamu, paklausīgu, pakļāvīgu un valdībai draudzīgu finanšu uzņēmumu. Izdzīvot SEC revīziju BINANCE infrastruktūrai būtu pietiekami grūti, taču saskarties ar DOJ/FinCEN revīziju – tas šķiet gandrīz neiespējami,”.

Stārks turpināja, precizējot:

Manuprāt, tas ir tikai laika jautājums, kad viss Binance atzīšanas un apsūdzību sniegšanas darījums sabruks, kā rezultātā Binance tiks izvirzītas papildu apsūdzības, CZ – papildu apsūdzības un jaunas apsūdzības pret ikvienu citu (partneri, klientu, kopuzņēmuma dalībnieku, sadarbības partneri u. c.), kas ir negodīgi saistīts ar Binance noziedzīgo uzņēmumu.”.

Otrs nozīmīgais notikums, ko Stārks uzsvēra, bija SEC iesniegtais “papildu procesuālais raksts pret Binance”, kas, viņaprāt, būtiski pastiprināja regulatora tiesvedību pret kriptogrāfijas uzņēmumu.

Bijušais SEC interneta tiesībaizsardzības vadītājs to sīkāk izklāstīja, norādot, ka notiekošajā SEC tiesībaizsardzības procesā pret Binance un Changpeng Zhao (CZ) SEC ir sācis iekļaut faktus no ASV Tieslietu ministrijas panāktās vienošanās par vainas atzīšanu. Starks uzsvēra, ka šie izlīgumi ievērojami pastiprina SEC lietu pret Binance un CZ.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem