ASV uzņēmumu interese par kriptovalūtu pieaug, neraugoties uz izaicinājumiem!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Nesen veiktajā Paxos aptaujā 99 % respondentu norādīja, ka viņu uzņēmumi 2023. gadā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, pastiprināti pievērsīs uzmanību kripto un blokķēdes projektiem.

Kriptogrāfijas uzņēmuma Paxos secinājumos uzsvērts, ka 99% no aptaujā iekļautajiem ASV finanšu pakalpojumu uzņēmumiem šajā gadā ir pievērsuši līdzvērtīgu vai lielāku uzmanību kriptoprojektiem salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.

Paxos veica aptauju starp 400 vadītājiem no ASV bāzētiem finanšu pakalpojumu uzņēmumiem, no kuriem katrs varēja lepoties ar vismaz piecu miljonu lietotāju bāzi un vai nu 50 miljardu ASV dolāru pārvaldībā esošiem aktīviem, vai 50 miljardu ASV dolāru maksājumu apjomu gadā.

Saskaņā ar “2023 Enterprise Digital Asset Adoption Report”, neraugoties uz plašo interesi par digitālo aktīvu tehnoloģiju ieviešanu, uzņēmumi cīnās ar dažādiem šķēršļiem un izaicinājumiem. Ievērojami 56 % respondentu kā galveno šķērsli, kas kavē kriptogrāfijas risinājumu ieviešanu, norādīja ieviešanas sarežģītību. Paxos komentē:

“Digitālo aktīvu un blokķēdes tehnoloģijas noturība pret tirgus notikumiem, ekonomiskajiem izaicinājumiem un nepieciešamību pēc lielākas regulatīvās skaidrības atspoguļo to, ka uzņēmumi ir apzinājušies šīs tehnoloģijas vērtību ilgtermiņā.”

Grafiks, kurā attēlots ASV uzņēmumu intereses pieaugums par kripto un blokķēdes projektiem 2023. gadā.
ASV kriptotehnoloģiju straujais pieaugums 2023. gadā Grafiks

Risinot problēmas kriptoinfrastruktūras ietvaros, Mastercard vadītājs Džonatans Anastasija (Jonathan Anastasia) ziņojumā uzsvēra, ka izdevīga izrādījusies sadarbība ar kriptogrāfijas uzņēmumiem. “Infrastruktūra ir sarežģīta. Mums bija jāmeklē vietējais spēlētājs šajā jomā ar šo dziļo kompetenci, lai apvienotu uzņēmumus šajā ceļā.”

Ziņojumā arī sīkāk izklāstīts, ka 51 % respondentu uzskata, ka tirgus svārstīgums ir galvenais šķērslis, kas traucē virzīties uz priekšu ar kripto vai blokķēdes projektiem, savukārt 43 % respondentu kā būtisku šķērsli minēja īstenošanas finansiālās izmaksas.

Neraugoties uz šiem šķēršļiem, mazāk nekā 2% aptaujas respondentu pauda, ka viņu progresu kavē ticības trūkums blokķēdes priekšrocībām.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem