2024 Bitcoin prognozes atklāja labākie eksperti

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

2024 gads būs izšķirošs brīdis Bitcoin, un digitālā aktīva pasaules vadošie pārstāvji pauž optimismu par tā trajektoriju. Tādi pazīstami eksperti kā Dens Tapiero, Rauls Pals un Tims Drapers ir dalījušies savās “Bitcoin prognozēs 2024”, detalizēti izklāstot savus optimistiskos uzskatus par lielākās kriptovalūtas perspektīvām.

Bitcoin prognoze 2024. gadam: Dana Tapiero optimistiskā perspektīva.

Ievērojamais makro stratēģis un digitālo aktīvu fondu pārvaldnieks Dan Tapiero, piedāvā pārliecinošu skatījumu uz Bitcoin potenciālu nākamajā gadā.

Viņš uzsver Bitcoin iespaidīgo 160% pieaugumu no gada līdz šim, kas liecina par spēcīgu impulsu, kas, visticamāk, turpināsies arī 2024. gadā. Tapiero uzsver, ka šis augšupejošais impulss veido pamatu nozīmīgam gadam, liekot institucionālajiem investoriem pievērst uzmanību Bitcoin ievērojamajam kāpumam.

Viņš paziņoja:

Bitcoin straujais kāpums 2023. gadā sagatavo augsni monumentālam 2024. gadam: “Tas ir pilnīgi skaidrs – Bitcoin straujais kāpums 2023. gadā ir pamats monumentālam 2024. gadam. Institūcijas, kas neņem vērā šo nepārspējamo aktīvu, var riskēt ar savu profesionālo stāvokli, ja tām ir 0% riska darījumi.”

Zelta potenciāls un procentu likmes

Papildus Bitcoin Tapiero novēro daudzsološas tendences arī zeltā, paredzot bullish cup-and-handle cenu modeli ar potenciālo mērķa diapazonu no 2300 līdz 2500 ASV dolāriem. Viņš uzskata, ka gaidāmā procentu likmju samazināšana apvienojumā ar novirzīšanos no ASV dolāra varētu vēl vairāk veicināt gan zelta, gan Bitcoin vērtības pieaugumu.

Viņš piebilda:

“Zelta potenciāls ir satriecošs. Nesenie novērojumi liecina par episku ralliju, kas kliedē priekšstatus par trīskāršu virsotni, un notiek kausa un roktura veidošanās. Paredzamais procentu likmju kritums apvienojumā ar diversifikāciju no ASV dolāra var prognozēt mērķa diapazonu 2300-2500 ASV dolāru apmērā.”.

Bitcoin prognoze 2024. gadam: Raoula Pāla ekspertu analīze

Tapiero pozitīvā perspektīva sasaucas ar bijušā Goldman Sachs vadītāja Raoula Pāla perspektīvu. Pal analīzē norādīts, ka pieaugošā globālā likviditāte 2024. gadā varētu virzīt Bitcoin virs 200 000 ASV dolāru, liecinot par būtiskām pārmaiņām finanšu ainavā un uzsverot Bitcoin riska darījumu nozīmi tradicionālo fondu pārvaldniekiem.

Bitcoin perspektīvas 2024. gadā: Tima Drapera drosmīgā prognoze.

Riska kapitāla magnāts Tims Drapers (Tim Draper) piekrīt šim optimistiskajam viedoklim, prognozējot, ka 2024. gadā Bitcoin vērtība sasniegs jaunu visu laiku augstāko līmeni – 250 000 ASV dolāru. Drapers uzsver, ka pašreizējās “bullish” tendences Bitcoin un citu digitālo aktīvu jomā ir šā gaidāmā kāpuma katalizatori. Turklāt viņš uzsver stabilo monētu kā vārtu uz Bitcoin nozīmi, norādot uz to stabilitāti un pārnesamību. Drapers paredz scenāriju, kad Bitcoin kļūs par vēlamo alternatīvu dolāru lejupslīdes laikā, un pauž entuziasmu par viedajiem līgumiem, paredzot to pārveidojošu ietekmi uz finanšu sistēmām un efektīvāku ekonomiku.

Dan Tapiero, Makro stratēģis un digitālo aktīvu fondu pārvaldnieks
Dana Tapiero 2024. gada Bitcoin prognoze

Viņš paziņoja:

“Es esmu liels viedo līgumu piekritējs. Es nevaru sagaidīt brīdi, kad es varētu visu savu investoru naudu piesaistīt Bitcoin, ieguldīt to visu Bitcoin, likt viņiem visiem maksāt saviem darbiniekiem un piegādātājiem, saviem nodokļiem un visam pārējam [Bitcoin], un tas viss būtu pilnībā uzskaitīts, auditēts, bez grāmatveža, revidenta, grāmatveža, pārvedumu aģenta vai nodokļu jurista. Šajā jaunajā ekonomikā būs daudz mazāk berzes. Manuprāt, tas ir ļoti aizraujoši.”

2024: Bitcoin gads

Rezumējot, šīs ekspertu atziņas liecina, ka 2024. gadā bitkoinu gaida spoža nākotne. Šo ekspertu kopējais noskaņojums uzsver Bitcoin vērtības ievērojama pieauguma potenciālu, ko veicinās tā izcilie rezultāti, pozitīvās tendences zeltā, gaidāmās procentu likmju izmaiņas un mainīgā globālā finanšu vide.

Tuvojoties 2024. gadam, šīs prognozes kalpo kā vērtīgi rādītāji gan institucionālajiem, gan individuālajiem investoriem, izceļot iespējas Bitcoin un zeltā. Šķiet, ka nākamais gads būs izšķirošs brīdis, kas, iespējams, mainīs ieguldījumu stratēģijas digitālo aktīvu sektorā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem