Polygon’s Challenger Eyes 50% Boom & Cardano gatavs rallijam

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Analītiķis un tirgotājs Ali Martinezs norāda, ka divu altkoīnu tehniskie rādītāji ir optimistiski, jo kopējais kriptovalūtu tirgus apjoms sasniedz 19 mēnešu maksimumu.

Sākot ar Polygon (MATIC) konkurentu Optimism (OP), Martinezs informē savus sekotājus sociālajā platformā X, ka šis Ethereum 2. līmeņa kriptovalūtas projekts trīs dienu grafikā ir izveidojis augšupejošu paralēlo kanālu un pašlaik atrodas “cenu atklāšanas režīmā”.

Augošais paralēlais kanāls veidojas, kad aktīva cenu ierobežo trīs paralēlas tendenču līnijas. Pārvietošanās zem kanāla centrālās līnijas parasti tiek uzskatīta par lāču, bet pārvietošanās virs tās – par vēršu.

“Ņemot vērā šo modeli, OP, iespējams, vērš savu uzmanību uz kanāla augšējo robežu, potenciāli cenšoties sasniegt aptuveni 6 ASV dolārus.”

Izpētīt tehniskie rādītāji un tirgus analīze Optimisms
Polygon's Challenger – Optimisms (OP)

Pēdējā atjauninājumā Optimism cena ir 3,81 ASV dolāra, kas ir aptuveni par 57 % zemāka nekā tās mērķis 6 ASV dolāri.

Pārvēršot uzmanību uz Cardano (ADA), Martiness norāda, ka šī kriptonauda, kas pēc tirgus kapitālas ieņem astoto vietu, četru stundu diagrammā ir izveidojusi simetrisku trīsstūra modeli. Martinez ierosina, ka Cardano varētu piedzīvot strauju kāpumu, ja tas spēs nostiprināties stabilā atbalsta līmenī virs 0,63 dolāra.

“Šāda kustība [noturīga sveces aizvēršanās virs 0,63 dolāra] izraisīs izrāvienu, kas varētu sagatavot augsni ADA rallijam virzienā uz 0,78 dolāriem”.

Cardano (ADA), kas pēc tirgus vērtības ierindojas astotajā vietā, četru stundu diagrammā veido simetrisku trīsstūra figūru.
Cardano (ADA) simetriskā trīsstūra modelis

Pašlaik Cardano cena ir 0,648 $.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem