Mt. Gox kreditori: Līdz 3 mēnešiem jāgaida, lai saņemtu atmaksu par bitkoiniem

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Mt Gox kreditoriem, iespējams, būs jāgaida līdz pat trim mēnešiem, lai saņemtu savus Bitcoin un Bitcoin Cash atmaksājumus. Tas ir atkarīgs no tā, kurā kriptovalūtas biržā viņi iesniedza savus prasījumus, teikts pilnvarnieka dokumentā.

Nefunkcionējošās kriptovalūtas biržas pilnvarnieks šodien paziņoja, ka saskaņā ar sanācijas plānu ir sāktas atmaksas dažām norādītajām kriptovalūtas biržām.

Pilnvarotā persona paskaidroja, ka izmaksu grafiks atšķiras atkarībā no biržas. Piemēram, Kraken ir 90 dienas, lai apstrādātu izmaksas, savukārt Bitstamp var paiet līdz 60 dienām. BitGo izmaksas būs redzamas 20 dienu laikā, un gan SBI VC Trade, gan Bitbank izmaksas pabeigs 14 dienu laikā.

Katrai norādītajai kriptovalūtas biržai ir vai nu jāpieskaita BTC vai BCH kreditora konta atlikumam, vai arī jāpārskaita uz saistīto maku noteiktā dienu skaitā pēc to saņemšanas no pilnvarnieka.

Pārvaldnieks arī norādīja, ka atmaksas atbilstīgajiem kreditoriem tiks veiktas nekavējoties, ja tie atbildīs noteiktiem nosacījumiem. Tie ietver reģistrēto kontu derīguma apstiprināšanu, norādīto kriptovalūtu biržu piekrišanu līgumam un diskusiju pabeigšanu ar pilnvarnieku.

Darījumu-pētnieks

Šodienas sākumā Mt Gox pārskaitīja 47 228,7 BTC, kuru vērtība ir aptuveni 2,71 miljards ASV dolāru, uz maku. Pēc tam šie aktīvi tika pārskaitīti vairākos darījumos, tostarp 1545 BTC 85 miljonu ASV dolāru vērtībā uz karsto maku kriptovalūtas biržā Bitbank, kā liecina Arkham dati.

Bitcoin cena šodien vienā brīdī bija nokritusies zem 54 000 ASV dolāru. Pašlaik tā cena ir 54 270 ASV dolāru, kas ir par 6,48% zemāka nekā iepriekšējās 24 stundās. Turklāt plašākā kriptovalūtu tirgū centralizētajās biržās ik dienas tika likvidēti vairāk nekā 665 miljoni ASV dolāru.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem