Donald Trump padarīt viļņus Bitcoin 2024 Nešvilā!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

ASV prezidents Donalds Tramps uzstāsies pasaules lielākajā Bitcoin konferencē Bitcoin 2024. Šis pasākums notiks Nešvilā, Tenesī štatā, no 25. līdz 27. jūlijam. Šis paziņojums ir nozīmīgs pavērsiena punkts konferencē, kas ir labi pazīstama ar nozīmīgiem nozares paziņojumiem un vēsturiskiem brīžiem.

Bitcoin 2024 balstās uz iepriekšējo trīs Maiami notikušo konferenču panākumiem. Bitcoin 2021 nonāca starptautisku ziņu virsrakstos, kad Salvadoras prezidents Naibs Bukele pasludināja, ka Bitcoin ir likumīgs maksāšanas līdzeklis. Nākamajos gados – Bitcoin 2022 un Bitcoin 2023 – šī tradīcija tika turpināta. Viens no ievērojamiem brīžiem bija ASV prezidenta amata kandidāta Roberta F. Kenedija juniora ietekmīgā runa, kurā viņš atbalstīja Bitcoin nozari Bitcoin 2023 konferencē.

Šogad pārcelšanās no Maiami uz Nešvilu atspoguļo konferences pieaugošo nozīmi. Tā kā konferencē plāno uzstāties divi ASV prezidenta amata kandidāti – Roberts F. Kenedijs juniors un Donalds Tramps -, konference Bitcoin 2024 varētu kļūt par izšķirošu notikumu. Tam ir potenciāls ietekmēt Bitcoin un kriptovalūtu politikas nākotni Amerikas Savienotajās Valstīs.

Donalda Trampa iekļaušana runātāja statusā ir īpaši ievērības cienīga, ņemot vērā viņa neseno sadarbību ar Bitcoin kopienu. Pagājušajā mēnesī Tramps tikās ar ievērojamiem ASV Bitcoin kalnračiem, tostarp pārstāvjiem no CleanSpark, Riot Platforms un citām ietekmīgām nozares personībām. Šajā tikšanās reizē viņš solīja atbalstīt Bitcoin ieguvi gan globālā mērogā, gan Vašingtonā.

Turklāt maijā Tramps paziņoja, ka viņš nodrošinās, lai Bitcoin un kriptovalūtas nākotne tiktu kultivēta ASV. Viņš arī apsolīja aizsargāt 50 miljonu kriptovalūtu turētāju tiesības uz paškontroli, ja viņš tiks ievēlēts par prezidentu.

Trampam piedaloties prezidenta vēlēšanu kampaņā, viņa atbalsts Bitcoin ir krasā kontrastā ar viņa oponenta, prezidenta Džo Baidena, nostāju. Baidens ir mazāk labvēlīgi noskaņots pret kriptovalūtu nozari.

Tā kā Baidens vēl nav apstiprinājis savu dalību pasākumā Bitcoin 2024, šis pasākums var izcelt krasās atšķirības kandidātu pieejā Bitcoin jautājumā. Šis kontrasts varētu kļūt par konferences diskusiju centrālo punktu, vēl vairāk uzsverot pasākuma nozīmi kriptovalūtas nākotnei ASV.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem