10 labākās Visa kriptovalūtu kartes kredītkartes 2022. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir kriptovalūtas karte?

Kriptovalūtas karte ir kredītkarte, kas ļauj tērēt gan fiat, gan kriptovalūtu un saņemt atlīdzību par to. Kriptovalūtas ir virtuālās valūtas, kas pēdējā laikā ir kļuvušas diezgan populāras. Vispazīstamākā no tām ir 2009. gadā izveidotā Bitcoin, taču ir vairāk nekā 4000 alternatīvu kriptovalūtu.

⚡️ Vai kriptovalūta ir kredītkarte?

Visa Crypto.com Rewards karte Visa ir unikāla kredītkarte, kas paredzēta kriptovalūtu entuziastiem. Tomēr tā patiesībā nav kredītkarte, bet gan priekšapmaksas debetkarte.

⚡️ Es maksāju ar kriptokarti?

Lai veiktu pirkumu, atveriet Crypto.com lietotni un galvenajā ekrānā izvēlieties iepirkumu groza ikonu. Varat arī izmantot pogu “Maksāt” rīkjoslā. 5. Noklikšķiniet uz “Skenēt”, lai norēķinātos, noskenējot QR kodu.

⚡️ Kā izņemt naudu no Crypto?

Atveriet Crypto.com lietotni.
Ja vēl neesat pieslēdzis vēlamo bankas kontu, parādīsies uznirstošais logs ar divām iespējām: “Izvēlieties “Izņemt”. nIzvēlieties “Izņemt”.

Ja vēlaties izmantot kriptotelefona debetkarti vai kredītkarti, šeit ir saraksts ar populārākajām no tām, kā arī to funkcijām:

Ņemot vērā daudzos banku noteiktos ierobežojumus darījumiem ar kriptovalūtu, pašlaik tiek skaitītas kriptovalūtu debetkartes un kredītkartes. Daudzas kartes ir piemērotas ikdienas lietotājiem, jo tās darbojas kā atalgojuma kartes, kas ļauj saņemt naudas atmaksu par pirkumiem.

Kas ir kriptokarte?
Kura šifrēšanas karte ir labāka?

Lai gan nav daudz karšu, kas ļauj gūt procentus no kriptovalūtas atlikuma, lielākā daļa no tām ļauj to pārvērst parastā naudā, izņemt no bankomāta vai norēķināties veikalos, kas pieņem Visa un MasterCard.

Kriptovalūtā nauda tiek nopelnīta. Naudas atmaksa netiek iemaksāta uzreiz pēc pirkuma, bet to var izmantot vēlāk. Viņi neatbalsta visas kriptovalūtas.

Vai ir kriptokarte?
Vai jūs varat saņemt kriptogrāfijas kredītkarti?

10 labākās kriptovalūtas kredītkartes un debetkartes.

Šeit ir saraksts ar kredītkartēm un debetkartēm, kas paredzētas kriptovalūtai:

 1. Crypto.com.
 2. Coinbase Visa karte
 3. BlockFi Bitcoin Rewards kredītkarte
 4. Wirex Visa karte
 5. Nexo
 6. Kriptovalūta Visa Cryptocurrency Crypterium karte
 7. Sophie kredītkarte
 8. TenX Visa karte
 9. Visa izdevumu karte
 10. Gemini kriptogrāfiskā kredītkarte
Vai kriptokarte ir kredītkarte?
Kā norēķināties ar savu kriptokarti?

Crypto.com – Ideāla atbilde tirgotājiem un atkārtotiem pircējiem.

Kopš 2021. gada jūlija Crypto.com tagad atbalsta vairāk nekā 100 kriptovalūtu iegādei un lietošanai, un to globāli izmanto gandrīz 10 miljoni cilvēku. Lietotāji var saņemt līdz pat 8 % naudas atdevi par pirkumiem, ja viņi ar tās starpniecību tērē kriptovalūtu, izmantojot Visa metāla priekšapmaksas karti. Kartes īpašnieki var izmantot savu karti visur, kur pieņem Visa debetkartes, padarot to par vienu no visplašāk pieņemtajām pieejamajām kriptokartēm

Kā es varu izņemt savus bitkoinus?
Kā iegūt bitcoin karti?

Papildus kriptovalūtai karti var uzlādēt ar skaidru naudu. Uzņēmums pieņem vairāk nekā 20 fiat valūtas. To var izmantot 40 miljonos vietu visā pasaulē, tostarp mazumtirdzniecības veikalos un bankomātos, uz kuriem redzami Visa simboli. Tā ir saderīga ar vairāk nekā 1000 atpūtas zālēm 400 lidostās visā pasaulē. Citiem vārdiem sakot, tā ļauj jums papildināt savus bitkoinu vai citu kriptovalūtu makus ar regulāriem ienākumiem un pēc tam izmantot priekšapmaksas karti, lai veiktu ikdienas pirkumus.

CRO žetonu skaits, kas iegādāti un glabājas kriptovalūtas makā, nosaka kartes līmeni. Lietotājiem ir jāveic KYC verifikācija.

Vai kriptokarte ir debetkarte?
Ko dara kriptogrāfiskā com karte?

Funkcijas:

 • Maksājumus ar kriptovalūtām pieņem Netflix, Spotify, Expedia, Lounge, Expedia, Airbnb un Prime.
 • Atkarībā no kartes varat bez maksas izņemt līdz pat 1000 ASV dolāru skaidrā naudā no bankomātiem.
 • Amex Gold ir lieliski piemērots naudas atmaksas priekšrocībām, tostarp 1% līdz 8% no pirkumiem ar karti un CRO – ar karti ir pieejams platformas crypto.com žetons.
 • Ļauj izmantot līdz pat 5 dažādiem karšu dizainiem ar dažādiem CRO kraušanas atalgojumiem un maksimālo izņemšanu. Pieci līmeņi ir no 0 līdz 400 000 ASV dolāru, un to prasības ir no 0 līdz 400 000 ASV dolāru.
 • Izmantojot šo uz mākoņa balstīto CMS, varat kontrolēt katru savas mārketinga programmas elementu bez maksas – neatkarīgi no uzņēmuma lieluma. CRO žetonu turētājiem tie ir bezmaksas, un mēneša vai gada abonēšanas maksa ir nulle.
 • Lietotne ir pieejama lejupielādei gan operētājsistēmā Android, gan iOS.
Kāda ir labākā kriptokomerckarte?
Vai jūs saņemat karti ar kriptogrāfijas com?

Coinbase karte – ļoti ieteicama lieliem investoriem, kuri ir pieraduši sadarboties ar bankām.

Coinbase karte ir priekšapmaksas karte, kas, lai gan vēl nav izdota visā pasaulē, ļauj klientiem tērēt jebkuru savā portfelī esošo kriptovalūtu un saņemt naudu atpakaļ par katru pirkumu. Karte ļauj lietotājiem veikt pirkumus ar kriptovalūtām jebkurā vietā, kur viņi iepērkas. Par pirkumiem, kas veikti, izmantojot Visa debetkarti, lietotāji var nopelnīt līdz pat 4% naudas atpakaļ.

Ko dara Coinbase karte?
Vai es varu saņemt Coinbase karti?

Funkcijas:

 • Par pakalpojuma izmantošanu nav jāmaksā.
 • Visa karte darbojas tāpat kā citas Visa kartes. Tā automātiski pārvērš visu kriptovalūtu ASV dolāros un ļauj veikt pirkumus pie tirgotājiem, kā arī izņemt skaidru naudu bankomātos ar Visa logotipu.
 • Drošības funkcijas ietver divpakāpju verifikāciju, tūlītēju kartes iesaldēšanu, pasaules klases aizsardzību, izmantojot divpakāpju verifikāciju, un PIN aizsardzību vai bezkontakta naudas izņemšanu, lai aizsargātu kriptovalūtas.
 • Ir pieejama mobilā lietotne.
 • Izmantojot mobilo lietotni, varat skatīt kvītis, izdevumu kopsavilkumus un tūlītējus darījumu paziņojumus.
 • Veicot preču un pakalpojumu pirkumus, par katru ar karti iztērēto dolāru iegūsiet 4 % kriptogrāfisko atalgojumu.
 • Maksa par kriptovalūtas konvertēšanu fiat valūtā ir 2,49% no pārskaitītās summas darījumā, kas ietver maksājumu ar bankas karti vai PayPal.
Vai Coinbase karte ir laba?
Vai Coinbase karte ir fiziska karte?

BlockFi Bitcoin Rewards kredītkarte – tā ir ideāli piemērota Bitcoin investoriem..

BlockFi kredītkarte būs pieejama 2021. gada otrajā ceturksnī. ASV iedzīvotāji, kas ir tiesīgi saņemt karti, to saņems tajā laikā. Kredītkarte darbojas kā naudas atmaksas karte, par kriptovalūtas izmantošanu piešķirot punktus, kurus pēc tam var reinvestēt.

Vai es varu izmantot savu BlockFi kredītkarti, lai iegādātos bitkoinus?
Vai BlockFi karte ir kredītkarte?

Jūs varat nopelnīt līdz 2% gadā, ja savā BlockFi procentu kontā (BIA) ar kredītkarti uzturat stabilus monētu aktīvus. Tas neļauj jums apmainīt bitcoin atlīdzības pret citām kriptovalūtām, un maksājumi nav tūlītēji, tāpēc jūs nevarat nopelnīt, kad bitcoin cenas strauji pieaug.

Vai BlockFi kredītkarte veic spēcīgu vilkmi?
Vai BlockFi kredītkarte iekasē gada maksu?

Visizplatītākie logu plēvju veidi ir šādi:

 • Jūs nopelnāt 1,5 % Bitcoin atpakaļ par visiem pirkumiem.
 • Ja pirmo trīs mēnešu laikā iztērēsiet 3000 dolāru, Bank of America jums piešķirs 250 dolāru bitcoin bonusu.
 • Pēc tam, kad karti būsiet izmantojis 120 dienas, nākamo četru līdz sešu mēnešu laikā varēsiet saņemt papildu bonusus līdz pat 3,5 % apmērā. Pēc kartes autorizēšanas pirmo 90 dienu laikā varat saņemt atlīdzību 3,5% apmērā bitkoinos. Turklāt, ja ar BlockFi gadā iztērējat vairāk nekā 50 000 USD.
 • Jūs varat nopelnīt papildu procentus, iesūtot draugus. Par katru klienta ieteikumu jūs saņemsiet $30 bitkoinos.
 • Ar VEN varat apmaksāt rēķinus un iegādāties vai izņemt kriptovalūtu jebkurā VISA veikalā, tirdzniecības vietā vai bankomātā.
 • Atbilstošu iemeslu dēļ nav jāveic kredīta pārbaude.
 • Par šīs kartes izmantošanu nav jāmaksā. To var izmantot visā pasaulē, un pirmo gadu konts ir bez komisijas maksas. Ar šo karti nav saistītas ārvalstu darījumu izmaksas vai citi izdevumi.
Visa Signature karte 2022 pārskats
BlockFi's Visa Rewards kartes pārskats

Visa Wirex karte – to novērtēs klienti, kas ir atkārtotu un/vai altcoin entuziasti.

Lietotāji var pārvaldīt gan fiat, gan kriptovalūtas kontus, ļaujot apmainīt kriptovalūtu pret parasto valūtu. Par pirkumiem, kas veikti ar Wirex Visa karti, viņi var saņemt arī naudas atmaksas atlīdzību. Kad lietotāji tērē naudu vai iegādājas preces, izmantojot savu karti, viņi saņem atpakaļ skaidrā naudā procentuālu daļu no pirkuma summas.

Izmantojot šo karti, varat kontrolēt arī vairākus parakstus.

Wirex 2022 kartes pārskats:
Wirex karte – pārskats

Funkcijas:

 • Par darījumiem ar karti ir pieejama 2% naudas atmaksa. WXT izmaksātā naudas atmaksa ir platformas kriptovalūta, ko var apmainīt pret jebkuru citu kriptovalūtu.
 • Turklāt tiek palielināts arī neierobežots skaidras naudas izņemšanas limits – līdz 1400 S$ dienā un 2500 S$ nedēļā bankomātu izņemšanai un debetkaršu/kredītkaršu iemaksām.
 • Lietotnē varat iestatīt paziņojumus par konkrētiem ar karti saistītiem jautājumiem. Lietotnē varat sekot līdzi saviem pirkumiem.
 • Šis maks ir drošs un viegli lietojams. Pašlaik tas atbalsta 36 kriptovalūtas, kā arī vairāk nekā 150 valstu valūtas.
Wirex karte - iezīmes
Wirex karte – kā tā darbojas
 • Konvertējot kriptovalūtu vietējā valūtā uzņēmumos un bankomātos, var ietaupīt līdz 3% no ārvalstu darījumiem.
 • Jums ir jāsaņem īpašs APB kods no WXT vietnes un jāievada tas platformā. Jūs saņemsiet 0,1 WXT par katru ieteikto lietotāju, kas pievienosies jūsu grupai, neatkarīgi no tā, vai viņš regulāri izmanto jūsu platformu.
 • Ir dažas kriptovalūtu debetkartes, par kurām tiek iekasēta gada maksa, taču tās nav tā vērtas. Maksa bieži vien ir no 1 līdz 2 ASV dolāriem par katru darījumu, kas var summēties, ja veicat daudz pirkumu īsā laika posmā. Tas ir atkarīgs arī no kartes veida (debetkarte vai kredītkarte). Konvertējot bitcoin uz fiat naudu, ir šādas iespējas
Wirex karte - plusi un mīnusi
Wirex karte – kurai valūtai piemērota

Izņemšana no bankomāta ir bez maksas līdz 400 SGD mēnesī, bet pēc tam tiek iekasēta maksa 2 % apmērā. Kriptovalūtas izmaksas sākas no 10 000 USD un sasniedz 50 000 USD dienā.

Cik nopelna kriptogrāfijas kalnraču operators?

Nexo – Vislabāk piemērots tiem, kurus interesē kriptovalūtas.

Nexo karte
Vai Nexo vai kriptonauda ir labāka?

Ar Nexo MasterCard fizisko kriptokarti lietotāji var aizņemties līdz 2 miljoniem ASV dolāru kriptovalūtā.

Jūs izmantojat savu kriptovalūtu, lai garantētu vai apdrošinātu aizdevumu, tāpēc jūs varat saņemt tikai tādu aizdevumu, kura vērtība ir mazāka par jūsu kriptovalūtas vērtību. Jums vajadzētu izvairīties no bitkoinu pārdošanas un iziešanas no savas pozīcijas. Pašlaik tā atbalsta vairāk nekā 20 dažādas kriptovalūtas.

Vai Nexo ir izdevīga procentu maksājumiem?
Kurā biržā labāk pirkt kriptovalūtu Coinbase vai Nexo?

izveidot tīmekļa paneli, kas nodrošina pārskatus un analītiskos datus, vai iebūvēt to sistēmā.

 • Vienīgie pirkumi, par kuriem jūs varat saņemt naudas atmaksu, ir tie, kas veikti, izmantojot Wells Fargo CashBack čeku kontu.
 • Nodrošina mobilo lietotni iOS un Android operētājsistēmām, kas ļauj pārvaldīt karti, piemēram, iesaldēt un iestatīt paziņojumus par visiem darījumiem. Ja nepieciešams, atjaunināt PIN kodu un izņemt skaidru naudu bankomātā.
Vai Nexo var uzticēties?
Nexo apskats 2022
 • Izveidojiet kontu, izpildiet KYC procedūras un iemaksājiet kriptovalūtu savā makā, lai pieteiktos kredītam. Jums jau ir tiesības uz to.
 • Ir iespējams saņemt aizdevumu kriptovalūtā vai fiat valūtā un maksāt par to procentus.
 • To pieņem visā pasaulē, un tas nozīmē, ka to pieņem 40 miljoni tirgotāju un bankomātu.
 • Izveidojiet virtuālo karti, kas palīdzēs jums droši izmantot internetu.
 • Nav ikmēneša vai gada maksas, un nav nepieciešams pieteikties.

Vai kriptovalūtas ir piemērotas dienas tirdzniecībai?

Iemesli, kāpēc man patīk izmantot Nexo
Kas ir Nexo komisijas?

Visa Cryptocurrency Cryptocurrency Cryptorium Card – Šī ir labākā iespēja cilvēkiem, kuri jau ir iegādājušies no jums.

Izmantojot Crypterium, varat iegādāties un izmantot virtuālo vai plastmasas priekšapmaksas debetkarti, ko var uzlādēt ar kriptovalūtu. Šīs kartes var izmantot, lai apmainītu kriptovalūtu pret fiat naudu, ko varat tērēt visur pasaulē, kur tiek pieņemta VISA. Izmantojot tās, varat arī izņemt skaidru naudu no bankomātiem visā pasaulē.

Crypterium: kriptonauda maku ar neierobežotām funkcijām
Kā darbojas Crypterium karte?

Virtuālā karte ir pieejama dažu minūšu, nevis dienu laikā. Tas ir plašs tīkls, kurā apgrozībā ir vairāk nekā 30 000 karšu un vairāk nekā 1 miljons darījumu mēnesī.

Kādi ir rīkojumu veidi kriptogrāfijā?

Funkcijas:

Vai Crypterium ir maku?
Kā pievienot Crypterium karti Apple Pay?
 • Mēnesī no VISA kartes varat izņemt līdz 2976 USD. Jūs varat izņemt naudu gandrīz 200 valstīs un veikt pirkumus gan tiešsaistē, gan fiziskos veikalos visā pasaulē. Dienas maksimums ir 5000 eiro.
 • Tas ir biometriskais lasītājs, kas ļauj atvērt ieejas durvis tikai ar sejas vaibstiem. Tas ir savienojams arī ar ApplePay.
 • Droši uzglabājiet savu Crypterium Gold jebkurā datorā vai klēpjdatorā. Mēs esam pievienojuši iespēju bloķēt, pārvietot un apmainīt līdzekļus, izmantojot mobilo lietotni. Izmantojot biometriskās tehnoloģijas, piemēram, Touch ID un sejas atpazīšanu, darījumi ir ātrāki nekā jebkad agrāk!  –
 • 3 veidu kartes – virtuālās, plastikāta un pilns komplekts.
 • Tai ir noteikta ikmēneša uzturēšanas maksa 3,56 ASV dolāru apmērā, no kuras var izvairīties, ja katru mēnesi no kartes iekasējat 356 ASV dolārus. Faktiskās plastikāta kartes nosūtīšana maksā 14,99 €.
Vai SoFi ir īsta mastercard kriptonauda?
Kā iegūt virtuālo Crypterium karti?

SoFi kredītkarte – Mēs uzskatām, ka vislabākā vērtība investoriem un turētājiem ir ieguldīt produktā ar ievērojamu pieauguma potenciālu.

Ar SoFi kredītkarti lietotāji var nopelnīt atlīdzību par pirkumiem. Pašlaik tā atbalsta tikai Bitcoin un Ethereum.

Kāda ir SoFi kredītkartes procentu likme?
Kura banka izdod SoFi kredītkarti?

Funkcijas:

 • Par katru iztērēto dolāru varat nopelnīt 2 punktus, un katru punktu var apmainīt pret vienu centu, pārskaitot tos uz SoFi kontu. Tas ir, iemaksājot tos savā SoFi Money, SoFi Invest vai atmaksājot SoFi studiju kredītu.
 • Ieguldiet SoFi Money vai Ieguldiet 100 $ un saņemiet kredītkarti no SoFi.
 • Saņemiet 2% naudas atdevi par pirkumiem ar karti.
 • Ja veicat 12 minimālās summas savlaicīgus maksājumus mēnesī, varat ietaupīt 1 % no gada procentu likmes.
Maksājiet visur ar Visa debetkarti
Kādas ir SoFi priekšrocības?
 • Procentu likme pirkumiem ir no 12,99 % līdz 24,99 % atkarībā no jūsu kredītvērtējuma. Procentu likme atlikuma pārskaitījumiem ir no 12,99 līdz 24,99 procentiem. Skaidras naudas avanss papildus maksā 26,99 %.
 • Pirmajā gadā gada maksa tiek atcelta. Ārvalstu darījumu komisijas maksa netiek piemērota. Par katru atlikuma pārskaitījumu tiek piemērota 10 vai 5 % maksa, un par katru skaidras naudas avansa maksājumu tiek piemērota 10 vai 5 % maksa. Maksa par kavētiem maksājumiem un krāpšanu ar kredītkarti ir no 39 līdz 50 ASV dolāriem par katru gadījumu.

TenX Visa karte – šī karte ir ideāli piemērota tiem, kas bieži tērē kriptonauda.

Kā darbojas Binance Visa karte?
TenX vīzas karte

Ar šo debetkarti varat tērēt bitkoinus, ēterus un litecoinus pie tirgotājiem, kas pieņem Visa. Tas nozīmē, ka jūs varat izņemt kriptovalūtu fiat valūtā vai norēķināties par precēm un pakalpojumiem visur, kur tiek pieņemta Visa.

Lietotāji var pasūtīt kartes, izmantojot lietotni, un piegāde ilgst 7 līdz 9 dienas Eiropā/EEZ valstīs un līdz 5 nedēļām Āzijas, Karību jūras reģiona valstīs. Lietotājiem vienkārši ir jāielādē kartes ar kriptovalūtu, izmantojot iOS un Android lietotnes, lai tās varētu tērēt.

Kā lietot Crypterium karti?
Vai Crypto COM Visa ir kredītkarte?

2017. gadā karti izdeva Wirecard Card Solutions Ltd. PayPal uzsākšanas programmā bija iekļauts uzņēmums. TenX ir PAY un TENX platformas žetoni, kurus abus izmanto kā pakalpojumu žetonus. Pirmais no tiem ir regulēts uzņēmums, savukārt otrais nav.

Funkcijas:

Kā darbojas Visa bitcoin karte?
Kādam nolūkam ir paredzēta Crypto com Visa karte?
 • Krāpšanas novēršana ar Visa 3-D Secure.
 • Lai pasargātu jūsu karti no krāpniekiem, visiem pirkumiem bezsaistē virs 30 £ mēs pieprasām čipu + PIN vai čipu un parakstu; pēc tam par katru nākamo darījumu jāmaksā 10 £. Turklāt jums tiks nodrošināti reāllaika paziņojumi lietotnē, iespēja bloķēt un atbloķēt karti, kā arī divu faktoru autentifikācija.
 • Salīdzinot ar Mastercard, tā atbalsta mazāk kriptovalūtu, taču 2020. gadā uzņēmums saskārās ar maksātspējas problēmām.
 • Maksāt par VPN var tikai ar kriptovalūtu.
 • Izmantojot mobilo lietotni, varat sekot līdzi saviem tēriņiem reāllaikā. Sastādiet ikmēneša pārskatus un organizējiet savas finanses.
 • Nodevas: ES/EEZ lietotājiem jāmaksā vienreizēja maksa 15 ASV dolāru apmērā, bet Āzijas un Klusā okeāna reģiona lietotājiem – 19 ASV dolāru. Atkarībā no valsts par katru izmaksas reizi var tikt iekasēti 3,25 $ vai 3 €.

Kas ir kriptovalūta Helijs

Tērējiet ar Visa karti – lieliski piemērots ikdienas tēriņiem.

Labākā Visa kriptonauda 2022. gadā
Kā darbojas Visa kriptokarte?

Swipe Visa debetkarte ir īsta karte ar dubultu NFC/EMV saskarni un iespēju izņemt naudu bankomātos. Tas nozīmē, ka lietotājiem ir iespēja izvēlēties četrus papildu kartes līmeņus, no kuriem katrs piedāvā atšķirīgu procentuālo atlīdzību: Saffron, Sky, Steel un Slate.

Klienti var saņemt naudu atpakaļ, iegādājoties preces Netflix, Apple Music, Hulu un Amazon Prime. Iegūstiet papildu naudas atmaksu par Travala, Uber, Starbucks un Airbnb, ja vietnē ieteiksiet draugus vai ģimenes locekļus.

Vai Visa ir kriptovalūtu debetkarte?
Kādam nolūkam tiek izmantota kriptogrāfijas karte?

Minimālā likme ir viens žetons, kas maksā $1. Sākuma līmeņa karte maksā $25, un tajā nav jāizmanto žetoni. Jūs varat nopelnīt 1% naudas atmaksu bitkoinos. Sky piedāvā 2% naudas atmaksu, kas ir priekšnoteikums, lai veiktu 300 SXP likmi. Izmantojot plānu Steel, jūs saņemsiet 4 procentu naudas atmaksu.

Lietotāji var nopelnīt vairāk SXP žetonu, tērējot tos Ethereum un Binance ķēdē. Lietotāji var vinnēt balvas par katru likmi, kas veikta ar žetonu.

Vai Visa kriptokarte ir priekšapmaksas karte?
Kā izņemt naudu no savas Visa kriptovalūtas kartes?

Funkcijas:

 • Pateicoties Samsung Pay, Apple Pay un Google Pay integrācijai, lietotāji tagad var veikt pirkumus, izmantojot savu karti.
 • Naudas atmaksa ir pieejama par pirkumiem, kuru summa ir 50 $ vai lielāka.
 • Jūs nevarat nosūtīt NFT no biržas uz maku vai citu platformu.
 • Tā ļauj vienkārši un elastīgi pārvaldīt naudu. Tā atbalsta arī septiņas kriptovalūtas, kuras var ielādēt tēriņiem kartē.
 • Bloķēšanas periods karšu iegūšanai ir 6 mēneši, kad jūs ievietojat žetonus, lai iegūtu kartes.
 • Tērauda un šīfera lietotājiem atšķirībā no citiem nav jāmaksā ārvalstu darījumu komisijas maksa. Papildus tvaika lietošanas maksai par kartēm ir jāmaksā no 25 līdz 50 ASV dolāriem. Lai saņemtu daudzu līmeņu kartes, platformā ir jāiemaksā žetoni. Tiek iekasēta 2% valūtas konvertācijas maksa.
Kā izņemt savu Visa kriptonauda karti?
Kura šifrēšanas karte ir labāka?

Gemini Crypto kredītkarte – jau pēc tā sajūtas un izskata var spriest, ka šī ir tāda veida šokolādes tāfelīte, kas jums sagādās tūlītēju baudu.

Kas izdod Gemini kredītkarti?
Gemini 2022 kredītkartes pārskats

Lai gan kriptovalūtas kredītkarte vēl nav pieejama, iespējams, ka šovasar to varēs saņemt ikviens visā pasaulē. Drīzumā izdodamā ar MasterCard saistītā karte piedāvās reāllaika atlīdzību par pirkumiem, kas veikti ar bitkoiniem vai citām kriptovalūtām Gemini, ko citas bitkoinu kredītkartes lietotājiem neļauj.

Jūs varēsiet nopelnīt līdz pat 3 % naudas atpakaļ par izdevumiem restorānos, 2 % atpakaļ par pirkumiem lielveikalos un 1 % atpakaļ par citiem tēriņiem. Gemini ļauj uzglabāt 30 dažādu veidu kriptovalūtu. WebBank ir kartes izdevējiestāde; tā ir digitālās kreditēšanas uzņēmums.

Vai ir pieejama Gemini kriptovalūtas kredītkarte?
Vai jūs varat saņemt kriptogrāfijas kredītkarti?

Funkcijas:

 • Līdz 3 % naudas atmaksas tiks nosūtīti tieši uz jūsu Gemini kontu.
 • Personām, kas vēlas veikt pirkumus ar debetkarti vai kredītkarti no jebkuras vietas pasaulē, Visa Checkout piedāvā lietotni iOS un Android operētājsistēmām. Izmantojot šo programmu, varat uzreiz iesaldēt savu karti, apskatīt izdevumus un daudz ko citu.
 • Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotāji var izmantot savu kredītkaršu informāciju, kā arī Apple Pay un/vai Google Pay, ja viņiem ir piešķirta piekļuve. Visu 50 štatu iedzīvotāji tagad var pievienoties gaidīšanas sarakstam. Lai pieteiktos, jums nav jābūt Gemini lietotājam; tā vietā, lai saņemtu atlīdzību, jums ir jāizveido Gemini kriptovalūtas konts.
 • Metāla kartes melnā, sudraba un rozā zelta krāsā.
 • Nodrošina aģenta palīdzību divdesmit četras stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā. Pēc pieteikuma iesniegšanas praktiski tūlītēja piekļuve kartei.
 • Nodevas: Ar šo karti nav saistītas nekādas maksas. Par kartes izmantošanu netiek iekasēta maksa.
Kā es varu norēķināties ar savu kriptovalūtas karti?
Vai es varu izmantot kredītkarti, lai iegādātos kriptovalūtu Gemini?

Nodokļi par kripto debetkartēm

Tērējot kriptovalūtu, atšķirībā no tradicionālās fiat valūtas, piemēram, dolāriem, jums var nākties maksāt kapitāla pieauguma nodokli.

Tas ir tāpēc, ka no nodokļu viedokļa kriptonauda tiek uzskatīta par kapitāla aktīvu. Ja jūs pārdodat, tirgojat vai tērējat kapitāla aktīvu un gūstat peļņu (kapitāla pieaugumu), jums par šo darījumu būs jāmaksā kapitāla pieauguma nodoklis.

Kapitāla pieaugums ir jebkurš peļņas pieaugums no aktīva. Tātad, ja jūsu kriptovalūtas vērtība kopš tās iegādes ir palielinājusies, tas ir kapitāla pieaugums – un jums par pārdošanu būs jāmaksā kapitāla pieauguma nodoklis. Savukārt, ja cena ir samazinājusies, tas tiek uzskatīts par zaudējumiem; kapitāla pieauguma nodoklis nav jāmaksā.

Kura kriptokarte ir labāka?
Kura kriptokarte ir labāka?

Lai gan zaudējumi var jūs nomākt, ir svarīgi atcerēties, ka tie var palīdzēt samazināt jūsu kapitāla pieauguma nodokļa rēķinu. Šeit atradīsiet vairāk informācijas par to, kā šos zaudējumus izmantot pēc iespējas labāk.

Cik lielu kapitāla pieauguma nodokli jums nāksies maksāt, ir atkarīgs no jūsu regulārajiem ienākumiem un no tā, cik ilgi jums pieder kriptonauda. Lai uzzinātu vairāk par to, kā kriptonauda tiek aplikta ar nodokļiem, apmeklējiet mūsu lapu par kriptonaudas kapitāla pieauguma nodokļa likmēm.

Vai Visa kriptokarte ir priekšapmaksas karte?
Izslēgšana

Lai gan tirgū ir daudz dažādu kriptovalūtu kredītkaršu, šajā rakstā uzmanība tiks pievērsta tikai Gemini un BlockFi. Pārējās kartes ir debetkartes. Savukārt daudzas no tām ļauj jums nopelnīt kriptovalūtu bonusus, veicot pirkumus ar tām vai pat ar kriptovalūtām.

Mēs iesakām Crypto.com (agrāk BitPay) ikvienam, kas vēlas nopelnīt kriptovalūtu atlīdzību par saviem pirkumiem, jo tā piedāvā līdz pat 8% naudas atmaksu. Coinbase ir vēl viena iespēja, kas piedāvā 4%, taču paturiet prātā, ka var būt saistīti ar pieteikšanās un uzturēšanas maksām.

Vai Visa ir kriptovalūtu kartes?
Kā izņemt naudu no savas Visa kriptovalūtas kartes?

Ja jūs vadīt uzņēmumu, Crypto.com izceļas sevi, jo tas ir visvairāk kriptonauda maksājumu iespējas pieejamas, lai jūs varētu saņemt kompensāciju par precēm un pakalpojumiem. Ja jums ir nepieciešami Nexo kartes kredīti un naudas atmaksa par pirkumiem ar karti, pietiks tikai ar karti.

Gemini kredītkarte, kas tiks laista klajā 2019. gada sākumā, nodrošinās ātru naudas atmaksu par pirkumiem, kāda šobrīd nav pieejama nevienā citā tirgū pieejamā kartē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem