Labākās kriptokartes 2024 | Crypto debetkartes un kredītkartes

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kriptokredītkartes un debetkartes ir inovatīvi rīki, kas veido saikni starp kriptovalūtu un tradicionālajām tērēšanas metodēm. Ar kriptobloka kartēm lietotāji var uzlādēt savu karti ar kriptovalūtu, kas pēc tam tiek konvertēta un tērēta kā tradicionālā valūta.

No otras puses, kriptokredītkartes piedāvā kredītlīniju, kas balstīta uz vietējo valūtu, ļaujot lietotājiem pelnīt atlīdzību kriptovalūtā, nevis tradicionālajos atlīdzības punktos, un atmaksa jāveic katra norēķinu cikla beigās.

Šajā rakstā sniegts labāko kriptokredītkaršu saraksts un svarīga informācija par tām.

Top kripto karšu saraksts

 1. Bybit debetkarte
 2. Nexo kredītkarte
 3. Crypto.com debetkarte
 4. CryptoWallet.com debetkarte
 5. Coinbase debetkarte
 6. Wirex debetkarte
 7. BitPay debetkarte
 8. Gemini kredītkarte
 9. Ledger kredītkarte
 10. Venmno kredītkarte

Labākās kripto debetkartes un kredītkartes pārskatītas

Šajā pārskatā aplūkotas labākās tirgū pieejamās kriptonauda debetkartes un labākās kriptonauda kredītkartes. Mūsu mērķis ir sniegt rūpīgu salīdzinājumu, lai palīdzētu lietotājiem pieņemt pamatotus lēmumus par to, kura karte atbilst viņu finanšu vajadzībām un dzīvesveidam, nodrošinot, ka viņi gūst labumu no labākajām funkcijām un pakalpojumiem šajā inovatīvajā finanšu jomā.

Bybit debetkarte

Bybit karte ir Bybit kriptovalūtas biržas izdota kriptovalūtas debetkarte, kas ļauj tērēt savus kriptovalūtas turējumus kā skaidru naudu miljonos veikalu visā pasaulē. Tā ir integrēta ar jūsu Bybit kontu, lai ērti papildinātu kontu, piedāvā atlīdzību par kriptovalūtu tēriņiem un par prioritāti izvirza drošību. Turklāt tā ir pieejama virtuālā un fiziskā versijā ar tērēšanas līmeņiem, un, lai to izmantotu, ir nepieciešama identitātes pārbaude. Tomēr pašlaik tā ir pieejama tikai EEZ un Austrālijā.

Bybit-debetkarte

Funkcijas:

Ērtība: tērējiet kriptovalūtu tieši pie jebkura Mastercard tirgotāja tiešsaistē vai veikalā.

Drošība: Bybit īsteno tādus drošības pasākumus kā EMV 3DS tehnoloģija, lai aizsargātu jūsu līdzekļus.

Elastīga finansēšana: Jūsu Bybit finansēšanas konts ir jūsu karšu darījumu avots. Jūsu kontā esošās kriptovalūtas pirkumu veikšanai tiek automātiski konvertētas fiat valūtā (piemēram, USD).

Atlīdzību programma: Bybit piedāvā atlīdzību programmu ar šādām funkcijām:

 • naudas atmaksa par pirkumiem (likmes var atšķirties)
 • Atlaides par atsevišķu pakalpojumu abonēšanu

Nodevas:

Darījumu komisijas maksas: Tomēr daži bankomātu operatori var iekasēt maksu par izņemšanu.

Bankomāta komisijas maksas: EUR/GBP par pirmajiem 100 izņemšanas darījumiem mēnesī ir bez maksas, pēc tam tiek piemērota 2 % maksa.

Konvertēšanas komisijas maksas: Ja jūsu kriptonauda tiek konvertēta fiat valūtā, lai veiktu pirkumu, var tikt piemērota starpība.

Kartes izdošanas maksa: EUR/GBP/USDT: Virtuālajai kartei nav, bet par fiziskās kartes izsniegšanu tiek piemērota neliela maksa (aptuveni 5 EUR/GBP/USDT) (var mainīties).

Mūsu spriedums:

Labākā vispārējā kriptokarte, kas pielāgota lietotājiem, kuri novērtē ikdienas kriptovalūtu tēriņu vieglumu un ērtības, piedāvājot vienkāršu integrāciju ar Bybit kontiem un bez darījuma maksas par lielāko daļu darbību.

Nexo kredītkarte

Nexo karte ir atšķirīga kriptokredītkarte ar divu režīmu Mastercard karti, kas piesaistīta jūsu Nexo kontam. Ar Nexo karti jums nav nepieciešams labs kredītvērtējums, jo tā izmanto jūsu Nexo kontā glabātās kriptovalūtas vērtību, lai piešķirtu jums kredītlīniju. Jūs varat to izmantot divējādi: kā kredītkarti, lai tērētu daļu savas kriptovalūtas, to nepārdodot, vai kā debetkarti, lai tērētu tieši savu kriptovalūtu vai parasto naudu.

Tā sniedz tādas atlīdzības kā naudas atdošana par pirkumiem, ko varat saņemt Bitcoin vai Nexo pašas Nexo žetonos. Turklāt jūs varat turpināt pelnīt procentus par savu kriptovalūtu arī tad, kad izmantojat to kā nodrošinājumu kartei. Un atšķirībā no citām kredītkartēm jūs varat atmaksāt to, ko esat parādā, kad vien vēlaties, bez papildu maksas.

Nexo-kredītkarte

Funkcijas:

Kredītlīnija uz kriptogrāfijas: Nexo kontā esošā kripto nodrošinājuma vērtība.

Elastīga atmaksa: Kredīta režīmā veiktajiem pirkumiem nav nepieciešami minimālie ikmēneša atmaksājumi.

Dubultrežīms: Pārslēdzieties starp kredīta režīmu (izmantojot kredītlīniju) un debeta režīmu (tērējot tieši savu kriptovalūtu atlikumu), lai iegūtu lielāku elastību.

Atlīdzību programma: Iegūstiet naudas atmaksu Bitcoin vai citās kriptovalūtās par pirkumiem.

Nodevas:

Iespējamās maksas: Maksu struktūra var būt sarežģīta, tāpēc ņemiet vērā:

 • Procentu likmes kredītlīnijai (atšķiras atkarībā no jūsu aizdevuma un vērtības attiecības).
 • Izplatīšanas komisijas maksas, konvertējot kriptovalūtu uz fiat valūtām pirkumiem kredīta režīmā.
 • Potenciāli zemākas komisijas maksas ar augstākiem lojalitātes līmeņiem, kas tiek sasniegti, turot NEXO žetonus.

Mūsu spriedums:

Nexo debetkarte izceļas ar augsta līmeņa drošības pasākumiem, nodrošinot drošu veidu, kā mierīgi tērēt kriptovalūtas, kā arī iespēju nopelnīt atlīdzību par pirkumiem.

Crypto.com debetkarte

Crypto.com Visa karte ir universāla debetkarte, kas ļauj tērēt jūsu kriptovalūtu turējumus visur, kur tiek pieņemta Visa. Tā tiek finansēta no jūsu Crypto.com atlikuma un piedāvā netraucētu kriptovalūtas konvertēšanu fiat valūtā, lai to varētu izmantot miljoniem vietu visā pasaulē.

Karte nodrošina pievilcīgas priekšrocības, piemēram, līdz pat 5% CRO atlīdzību par pirkumiem, nekādu gada maksu un atlaides populāriem abonementiem. Lai gan kartei nav maksu par tās izdošanu, par dažiem darījumiem var tikt iekasētas komisijas maksas. Tā ir efektīvs tilts starp digitālajām un tradicionālajām finansēm, piedāvājot praktisku veidu, kā izmantot kriptovalūtas ikdienas darījumos.

Crypto.com-debetkarte

Funkcijas:

Apbalvojumi: Jūs varat nopelnīt kriptogrāfijas balvas par saviem tēriņiem. Likme ir atkarīga no kartes līmeņa: Midnight Blue nepiedāvā neko, bet Obsidian – līdz pat 8%. Atlīdzības tiek izmaksātas CRO žetonos.

Metāla kartes: Izņemot Midnight Blue karti, kas ir plastmasas karte, visi līmeņi ir izgatavoti no metāla.

Piekļuve lidostas atpūtas zonai: Augstākā līmeņa kartes piedāvā piekļuvi lidostas atpūtas zālēm, izmantojot Priority Pass.

Straumēšanas pakalpojumu atlaides: Ar augstāka līmeņa kartēm var saņemt atlaides dažiem straumēšanas pakalpojumiem.

Bezmaksas izņemšana no bankomāta: Jūs saņemat ikmēneša izņemšanas limitu no bankomāta bez komisijas maksas. Limits atšķiras atkarībā no kartes līmeņa.

Virtuālā karte: Visiem līmeņiem ir pieejama virtuālā karte, ko varat izmantot pirkumiem tiešsaistē.

Bezkontakta maksājumi: Visas kartes atbalsta bezkontakta maksājumus.

Nodevas:

Kartes nomaiņa: Par nozaudētas vai nozagtas kartes nomaiņu ir jāmaksā. Šī maksa ir atkarīga no kartes opcijas un svārstās no 45,01 £ Midnight Blue līdz 50 £ pārējām kartēm.

Papildināšana ar kredītkarti/debetkarti: Papildinot karti ar kredītkarti vai debetkarti, tiek piemērota 1% maksa.

Bankomāta komisijas maksa: Crypto.com pats par izņemšanu no bankomāta neiekasē maksu, taču bankomāta operators var iekasēt maksu.

Mūsu spriedums:

Crypto.com debetkarte ir labākā izvēle tiem, kas vēlas saņemt plašas atlīdzības, tostarp līdz pat 8% atpakaļ CRO žetonos, piekļuvi lidostas atpūtas zonām un daudz ko citu, ar dažādiem līmeņiem, kas piemēroti dažādām vajadzībām.

CryptoWallet.com debetkarte

CryptoWallet.com karte ir kriptonauda debetkarte, kas darbojas kā parasta debetkarte, ļaujot jums tērēt kriptonaudu tieši veikalos un tiešsaistē vai izņemt skaidru naudu bankomātos. Tai ir unikālas funkcijas, piemēram, vairāk nekā 800 kriptovalūtu tērēšana bez konvertēšanas, līdz pat 3% naudas atmaksas kriptovalūtās par pirkumiem un viszemākā darījumu maksa tirgū. Jūs pat varat saņemt virtuālo karti tūlītējai lietošanai tiešsaistē.

CryptoWallet.com-debetkarte

Funkcijas:

Tiešā kriptogrāfiskā naudas tērēšana: Tērējiet savus kriptonauda turējumus tieši, bez nepieciešamības tos vispirms konvertēt fiat valūtā. Tas potenciāli var ietaupīt uz konvertēšanas komisijas maksas rēķina.

Plašs kriptovalūtu atbalsts: Šī karte atbalsta plašu kriptovalūtu klāstu, tādējādi sniedzot jums lielāku elastību savu kriptovalūtu turējumu izmantošanā.

Konvertēšana reālajā laikā: Darījumi tiek konvertēti pēc reāllaika tirgus kursa, nodrošinot jūsu izdevumu pārredzamību.

Atlīdzību programma: Iegūstiet atlīdzības kriptovalūtā, ieguldot $SPEND žetonus, kas ir CryptoWallet.com vietējais žetons. Augstāki likmju līmeņi nodrošina labāku naudas atmaksas likmi (līdz 3%). Jūs varat arī nopelnīt balvas par likmju likšanu (līdz pat papildu 6%).

Nodevas:

Lai gan CryptoWallet.com uzsver, ka nav konversijas maksas, var būt citas iespējamās maksas, kas jāņem vērā:

 • Ikgadējās maksas (informācija par līmeņiem un maksām var atšķirties).
 • Darījumu maksa (0,8%).Maksa par izņemšanu no bankomāta (iekasē bankomāta operators).
 • $SPEND žetonu likmju prasības augstākiem atalgojuma līmeņiem (likmju likme ietver jūsu kriptona bloķēšanu uz noteiktu laiku).

Mūsu spriedums:

Ideāli piemērots tiem, kuri dod priekšroku tiešai kriptovalūtu tērēšanai, izvairoties no konvertācijas komisijas maksas un izbaudot plašu atbalstīto kriptovalūtu izvēli.

Coinbase debetkarte

Coinbase karte ir populāra kriptovalūtas maiņas uzņēmuma Coinbase izdota kriptovalūtas debetkarte. Šī karte ļauj ērti tērēt savu kriptovalūtu ikdienas pirkumiem. Jūs varat piesaistīt to savam Coinbase kontam un izmantot Bitcoin, Ethereum vai USDC visur pasaulē, kur tiek pieņemtas Visa kartes. Tas nozīmē, ka jums nav vispirms jāpārdod sava kriptovalūta, tāpēc jūs nepalaidīsiet garām, ja tās vērtība vēlāk pieaugs.

Turklāt Coinbase kartes pārvaldība ir vienkārša. Jūs visu varat veikt, izmantojot Coinbase lietotni, piemēram, pārbaudīt savus darījumus un pievienot naudu no sava Coinbase konta. Visbeidzot, Coinbase izmanto standarta pasākumus, lai nodrošinātu jūsu naudas drošību, un kartei ir īpaša tehnoloģija, kas aizsargā jūs, kad to izmantojat veikalos.

Coinbase-debetkarte

Funkcijas:

Ērtība: Tērējiet savu kriptovalūtu vai USDC atlikumu tieši pie jebkura Visa tirgotāja tiešsaistē vai veikalā.

Drošība: Coinbase īsteno drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu līdzekļus.

Elastīga finansēšana: Jūs izvēlaties, kuru kriptovalūtu vai USDC maku piesaistīt savai kartei, lai veiktu tēriņus.

Atlīdzību programma: Coinbase nepiedāvā tradicionālo naudas atmaksas programmu, taču jūs varat nopelnīt atlīdzību kriptovalūtās, izvēloties tērēt konkrētas kriptovalūtas rotējošos atlīdzības periodos. Atlīdzības procentuālā daļa var atšķirties atkarībā no izvēlētās kriptovalūtas.

Nodevas:

Darījumu komisijas maksas: Par pirkumiem, izmantojot jūsu kartes atlikumu: nav. Tomēr bankomātu operatori var iekasēt maksu par kartes izņemšanu.

Bankomāta komisijas maksas: Pēc tam tiek piemērota 2,5 % maksa (var mainīties).

Konvertēšanas komisijas maksas: Ja pirkuma veikšanai jūsu kriptonauda tiek konvertēta fiat valūtā, var tikt piemērota starpība.

Mūsu spriedums:

Tas ir labākais risinājums tūlītējai kriptovalūtu konvertēšanai uz fiat valūtu, kas atvieglo kriptovalūtu tērēšanu ikdienas pirkumiem, ļaujot elastīgi izvēlēties, kuru kriptonauda maku izmantot.

Wirex debetkarte

Wirex karte apvieno parastās debetkartes ērtības un kriptovalūtas elastīgumu. Jūs varat izmantot savu kriptovalūtu tieši pirkumiem tiešsaistē un veikalā, iepriekš to nekonvertējot, tādējādi ietaupot komisijas maksu. Turklāt Wirex ļauj jums nopelnīt procentus par saviem kriptovalūtu turējumiem. Tā darbojas visā pasaulē, taču pagaidām piedāvā tikai Visa debetkarti, bet nav Mastercard iespējas.

Wirex-debetkarte

Funkcijas:

Ērta kripto naudas tērēšana: Tērējiet savas kriptovalūtas vai stabilu monētas tieši bez konvertēšanas problēmām.

Konkurētspējīgi tarifi: Wirex apgalvo, ka piedāvā konkurētspējīgus valūtas maiņas kursus kriptovalūtu konvertēšanai pirkumu laikā.

Balvu programma: Wirex lojalitātes programma: nopelniet kriptovalūtu naudas atmaksas balvas par saviem tēriņiem, izmantojot vairāklīmeņu Wirex lojalitātes programmu. Augstāki līmeņi piedāvā labākas naudas atmaksas likmes (līdz 8% no 2024. gada marta).

Naudas izņemšana bankomātos: Izņemiet skaidru naudu bankomātos, izmantojot savas kartes atlikumu, lai gan var tikt piemērota maksa.

Nodevas:

Iespējamās nodevas: Lai gan Wirex izceļ kriptotehnoloģijām draudzīgas funkcijas, var būt jāmaksā daži maksājumi, kas jāņem vērā:

 • Mēneša konta uzturēšanas maksa par noteiktiem karšu līmeņiem.
 • Darījumu maksa par noteiktām karšu darbībām (sīkāku informāciju meklējiet viņu tīmekļa vietnē).
 • Maksa par izņemšanu no bankomāta (iekasē bankomāta operators).

Mūsu spriedums:

Ideāli piemērota ceļotājiem, nodrošinot konkurētspējīgus valūtas maiņas kursus, naudas atmaksu par tēriņiem un netraucētu valūtas konvertāciju, kas uzlabo globālo tēriņu pieredzi.

BitPay debetkarte

Bitpay karte ir priekšapmaksas Mastercard debetkarte, kas ļauj ātri apmainīt kriptovalūtu pret parasto naudu. Pēc konvertēšanas nauda tiek ieskaitīta kartē, un to var izmantot visā pasaulē, kur vien tiek pieņemtas Mastercard debetkartes. BitPay karti var izmantot arī, lai iepirktos tiešsaistē un izņemtu skaidru naudu no bankomātiem.

BitPay-debetkarte

Funkcijas:

Pavadīt kriptonauda jebkurā vietā: Ar savu Bitpay karti maksājiet par pirkumiem tiešsaistē un veikalos pie jebkura Mastercard tirgotāja.

Ērta papildināšana: Viegli uzlādējiet savu karti ar kriptovalūtām no Bitpay maka lietotnes.

Drošība: Bitpay īsteno drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu līdzekļus.

Tūlītēja virtuālā karte: Iegūstiet virtuālo karti tūlītējai tērēšanai tiešsaistē.

Pēc izvēles fiziska karte: Pasūtiet fizisku karti papildu ērtībām fiziskos veikalos.

Nodevas:

Darījumu komisijas maksas: Maksājumu komisijas maksa: Par kartes izmantošanu norēķiniem ASV nav darījumu komisijas maksas.

Bankomāta komisijas maksa: 2,50 ASV dolāru maksa par izņemšanu no bankomāta vai skaidras naudas izņemšanu gan ASV, gan ārpus ASV.

Konvertēšanas komisijas maksas: 3% maksa par valūtas konvertāciju, ceļojot ārpus ASV.

Kartes izdošanas maksa: Par fiziskas kartes pasūtīšanu tiek piemērota neliela maksa (aptuveni 10 ASV dolāri no 2024. gada 18. marta).

Mūsu spriedums:

ASV teritorijā lietotājiem, kas orientēti uz izmaksu efektivitāti, piedāvājot priekšapmaksas karšu risinājumu bez darījuma maksas.

Gemini kredītkarte

Gemini karti, kas atzīta par vienu no labākajām kredītkartēm kriptovalūtām, izdod WebBank un sadarbojas ar kriptovalūtas biržu Gemini. Tā bez gada komisijas maksas atalgo lietotājus ar kriptovalūtu par ikdienas tēriņiem, piedāvājot iespēju nopelnīt līdz pat 4% atdevi par degvielas un elektromobiļu uzlādi, 3% par ēdināšanu, 2% par pārtikas produktiem un 1% par visu pārējo, un tas viss uzreiz tiek ieskaitīts Gemini kontā.

Tā kā ir pieejamas vairāk nekā 40 kriptovalūtu iespējas, lietotājiem ir iespēja elastīgi izvēlēties savu atlīdzību. Turklāt karte nodrošina drošības funkcijas un ērtu pārvaldību, izmantojot Gemini lietotni, padarot to par pievilcīgu izvēli tiem, kas vēlas maksimāli palielināt savu kriptovalūtu peļņu.

Funkcijas:

Kriptogrāfiskās atlīdzības: Iegūstiet līdz pat 4% atdevi kriptovalūtās par pirkumiem degvielas uzpildes stacijās un elektromobiļu lādētājos, 3% atdevi par ēdināšanu un 1% atdevi par visiem pārējiem pirkumiem.

Elastīga atalgojuma izmantošana: Apgūstiet savas balvas jebkurā kriptovalūtā, ko var tirgot Gemini platformā.

Atlīdzības reālajā laikā: Atlīdzības jūsu Gemini kontā tiek ieskaitītas uzreiz pēc katra pirkuma.

Drošība: Gemini īsteno drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu kartes informāciju un kriptonauda turējumus.

Nodevas:

Lai gan gada maksa nav noteikta, ņemiet vērā šādas maksas:

 • Standarta kredītkaršu procentu likmes tiek piemērotas atlikumiem, kas katru mēnesi netiek pilnībā apmaksāti.
 • Ārvalstu darījumu maksa par kartes izmantošanu ārpus ASV.

Mūsu spriedums:

Atzinums: Labākā kriptokarte tūlītējai kriptovalūtu atlīdzībai, iemaksājot to tieši jūsu kontā, ar uzsvaru uz drošību un kriptovalūtu izvēli atlīdzībām.

Ledger (CL) karte

Ledger karte, pazīstama arī kā CL karte, ir debetkarte, kas ir izstrādāta, lai to varētu bez problēmām savienot ar jūsu Ledger aparatūras maku un Ledger Live lietotni. Darbojoties kā saikne starp jūsu drošo Ledger maku un ikdienas tēriņiem, jūs varat viegli pārskaitīt kriptovalūtu no sava Ledger maka uz CL kartes kontu, lai to izmantotu pie miljoniem Mastercard akceptējošu tirgotāju visā pasaulē. Integrēta ar Ledger Live, CL karte ļauj ērti pārvaldīt karti, pievienot līdzekļus no Ledger maka un izsekot darījumiem vienuviet.

Turklāt tā piedāvā tūlītēju kriptovalūtas konvertēšanu fiat valūtā pirkuma brīdī, lai gan sīkāka informācija par to nav pilnībā atklāta. Ir vērts atzīmēt, ka, lai gan CL karte gūst labumu no Ledger drošības tehnoloģijas, patiesībā to pārvalda atsevišķs uzņēmums Baanx.

Ledger-(CL)-karte

Funkcijas:

Iztērē: Iespēja tērēt kriptovalūtas.

Nodrošinājums: Ļauj izmantot kriptovalūtu kā nodrošinājumu aizdevumiem un citiem pakalpojumiem.

Droši darījumi: Tie tiek veikti, izmantojot Ledger tehnoloģiju.

Naudas atmaksa: Naudas atmaksas saņemšana ar katru darījumu.

Nodevas:

Valūtas maiņas maksa: līdz 1,5%

Konvertēšanas maksa: no kriptovalūtas uz fiat valūtu 2%

Izņemšanas komisijas: var tikt aprēķinātas pēc vietējā bankomāta, ieskaitot izņemšanas komisijas maksu un bankomāta operatora komisijas maksu.

Mūsu spriedums:

Tas apvieno Ledger drošību ar kartes ērtībām, lai tērētu kriptovalūtu pie miljoniem tirgotāju.

Venmo kredītkarte

Venmo karte ir Mastercard kriptokarte, ko izdevusi Synchrony Bank sadarbībā ar Venmo mobilo maksājumu lietotni. Tā piedāvā automātisku naudas atmaksas atlīdzību, kas balstīta uz jūsu tēriņu paradumiem – 3% no jūsu galvenās kategorijas, 2% no nākamās kategorijas un 1% no visām pārējām kategorijām – bez gada maksas.

Kartes QR koda funkcija atvieglo rēķinu sadalīšanu, un jūs varat to viegli pārvaldīt, izmantojot Venmo lietotni. Tomēr paturiet prātā, ka, piesakoties kartei, ir jāveic kredīta pārbaude, un katru mēnesi maksāsiet procentus par jebkādu atlikumu, ko pārnesat.

Funkcijas:

Naudas atdošana līdz 5%: Iegūstiet naudas atdevi par visiem atbilstošajiem pirkumiem, ar augstākām likmēm par lielākajām tēriņu kategorijām, kas automātiski pielāgojas katru mēnesi.

Venmo integrācija: Izsekojiet savas kartes aktivitātes un atlīdzības tieši pazīstamajā Venmo lietotnē.

Elastīga atalgojuma izmantošana: Atgūto naudu varat izmantot izraksta kredītiem, pārskaitīt uz Venmo atlikumu tūlītējai tērēšanai vai ieguldīt kriptovalūtā (atkarībā no pieejamības).

Unikāls QR kods: Katrai kartei ir QR kods, lai ērti veiktu Venmo maksājumus, skenējot ar lietotni.

Nodevas:

Lai gan nav noteikta gada maksa, ņemiet vērā:

 • Nesamaksātajiem atlikumiem piemēro standarta kredītkaršu procentu likmes.
 • Ārvalstu darījumu maksa par kartes izmantošanu ārpus jūsu mītnes valsts.

Mūsu spriedums:

Labākā karte, ar kuru naudas atmaksu var viegli pārvērst tieši kriptovalūtās, izmantojot Venmo lietotni.

Kas ir kripto debetkarte?

Kriptobloka kartes darbojas līdzīgi kā tradicionālās debetkartes, taču tā vietā, lai tās savienotu ar bankas kontu, tās tiek savienotas ar jūsu kriptovalūtas maku. Jūs tās uzlādējat ar kriptovalūtu, un, veicot pirkumu, no jūsu kriptovalūtas atlikuma automātiski tiek atskaitīta līdzvērtīga summa fiat valūtā un samaksāta tirgotājam.

Plusi

 • Tiešā veidā tērēt kriptonauda: Viegli izmantojiet savus esošos kriptovalūtas krājumus ikdienas pirkumiem bez nepieciešamības tos iepriekš konvertēt skaidrā naudā.
 • Ērtība: Izbaudiet plaši izplatīto debetkaršu pieņemšanu pie miljoniem tirgotāju visā pasaulē.
 • Potenciālā atlīdzība: Dažas kripto debetkartes piedāvā atalgojuma programmas, sniedzot jums naudas atmaksu vai pat vairāk kriptovalūtu par jūsu tēriņiem.

Mīnusi

 • Kriptovalūtas svārstīgums: Kriptovalūtu turējumu vērtība var svārstīties, tāpēc jūsu kartes atlikuma pirktspēja var mainīties.
 • Konvertēšanas komisijas maksas: Ja izmantojat karti, darījumā var nākties konvertēt jūsu kriptovalūtu fiat valūtā, kas var būt saistīts ar komisijas maksu.
 • Ierobežots kriptovalūtu atbalsts: Ne visas kriptonauda debetkartes atbalsta visas kriptovalūtas. Pārliecinieties, ka karte darbojas ar kriptovalūtām, kuras vēlaties tērēt.

Kriptobanknošu debetkartes piedāvā ērtu veidu, kā tērēt savus kriptovalūtu turējumus, taču ir svarīgi apzināties iespējamos trūkumus, jo īpaši kriptovalūtu neregularitāti un ar to saistītās maksas.

Kas ir kriptogrāfiskā kredītkarte?

Kriptokredītkartes dažos aspektos darbojas līdzīgi kā tradicionālās kredītkartes. Jūs saņemat kredītlīniju no emitenta, lai veiktu pirkumus, un norēķinu cikla beigās jums ir jāatmaksā aizņemtā summa un procenti. Tomēr tā vietā, lai nopelnītu naudu atpakaļ vai punktus, jūs nopelnāt atlīdzību kriptovalūtā, piemēram, Bitcoin vai Ethereum.

Plusi

 • Nopelniet kriptonauda par pirkumiem: Šī ir galvenā priekšrocība. Ikdienas tēriņos varat uzkrāt kriptovalūtu, laika gaitā potenciāli palielinot savus kriptovalūtas krājumus.
 • Tradicionālās kredītkartes funkcijas: Jūs joprojām saņemat parastas kredītkartes ērtības un drošību, piemēram, aizsardzību pret pirkumiem un krāpšanas uzraudzību.
 • Lielākas atlīdzības potenciāls: Kriptogrāfijas atalgojums var potenciāli piedāvāt lielāku peļņu salīdzinājumā ar tradicionālajām naudas atmaksas programmām, ja kriptogrāfijas tirgus vērtība pieaug.

Mīnusi

 • Kriptovalūtas svārstīgums: Kriptonaudu vērtība var ievērojami svārstīties, kas nozīmē, ka nākotnē to vērtība var būt mazāka.
 • Maksas: Kriptokredītkartēm bieži vien ir gada maksa, maksa par darījumiem un, iespējams, maksa par atlīdzību konvertāciju. Tās var samazināt jūsu ienākumus.
 • Ierobežota pieejamība: Kriptokredītkartes ir jauns produkts, un vēl nav tik plaši piedāvātas kā tradicionālās kartes. Jums var būt mazāk izvēles iespēju.

Kriptokredītkartes var būt interesanta iespēja tiem, kuri vēlas tērēt un pelnīt kriptovalūtu, veicot ikdienas tēriņus, un kurus apmierina kriptovalūtām raksturīgais svārstīgums.

Kā izvēlēties pareizo kriptogrāfijas kredītkarti vai debetkarti

Pārbaudiet ar karti pieejamās izmaksas iespējas, tostarp izņemšanas no bankomātiem limitus, komisijas maksas un pieejamību. Pārliecinieties, ka karte piedāvā ērtas izmaksas metodes, kas atbilst jūsu vajadzībām – gan skaidras naudas, gan kriptovalūtas.

Turklāt ir svarīgi pārbaudīt, vai karte nodrošina plašu atbalstu dažādām kriptovalūtām, nodrošinot, ka tajā ir digitālie aktīvi, kurus plānojat izmantot.

Kā-izvēlēties-kriptonauda-maku

Atbalstītās kriptovalūtas

Pārskatiet atbalstīto kriptovalūtu sarakstu, lai pārliecinātos, ka karte ir piemērota jūsu īpašumā esošajiem aktīviem vai aktīviem, kurus plānojat izmantot tēriņiem. Izvēlieties karti ar plašu kriptovalūtu atbalstu, lai nodrošinātu maksimālu elastību.

Minimālā likme

Lai piekļūtu noteiktām priekšrocībām vai funkcijām, dažas kriptokartes pieprasa, lai lietotāji iemaksātu minimālo kriptovalūtas summu. Apsveriet, vai esat gatavs veikt nepieciešamo likmi, un izvērtējiet ar to saistītos riskus un ieguvumus.

Konvertēšana (ceļošanai)

Ja plānojat izmantot savu kriptokredīta vai debetkarti ceļošanai, apsveriet valūtas konvertēšanas procesu. Meklējiet kartes, kas piedāvā konkurētspējīgus valūtas maiņas kursus un minimālas konvertācijas maksas, izmantojot karti ārzemēs.

Dažas kartes var nodrošināt arī tādas funkcijas kā vairāku valūtu maki vai valūtas konvertācija bez komisijas maksas, tādējādi tās ir ideāli piemērotas biežiem ceļotājiem, kuriem nepieciešams tērēt dažādās valūtās.

Drošība

Darbojoties ar finanšu instrumentiem, tostarp kriptokartēm, ir svarīga drošība. Izvērtējiet drošības pasākumus, ko īstenojis kartes pakalpojumu sniedzējs, piemēram, divu faktoru autentifikāciju, šifrēšanas protokolus un krāpšanas atklāšanas sistēmas.

Turklāt apsveriet, vai karte piedāvā tādas funkcijas kā brīdinājumi par darījumiem, kartes iesaldēšana vai apdrošināšana pret neatļautiem darījumiem vai krāpšanu.

Nobeiguma domas par labākajām kriptogrāfijas kartēm: debetēšanas un kredīta

Kriptokartes piedāvā debeta un kredīta iespējas. Debetkartes ļauj tērēt esošās kriptovalūtas bez aizņemšanās, taču to vērtība var mainīties, un tēriņi ir ierobežoti.

Kredītkartes izmanto kriptovalūtu kā nodrošinājumu, piedāvājot atlīdzības un lielākus tēriņus, taču jāuzmanās no procentu likmēm un tirgus izmaiņām. Apsveriet komisijas maksas, atlīdzības, drošību, pieejamību, atbalstītās kriptovalūtas un kriptovalūtu svārstīgumu.

Bieži uzdotie jautājumi par kriptokartēm

Kā darbojas kriptogrāfiskās debetkartes?

Ar kriptobloka kartēm varat izmantot savu kriptovalūtu kā parastu naudu, izmantojot piesaistītu debetkarti.

Kā darbojas kriptokredītkartes?

Kriptokredītkartes ļauj jums tērēt naudu, ko aizņematies pret saviem kriptovalūtas turējumiem.

Vai jūs maksājat nodokli par kriptokartēm?

Nodokļu noteikumi par kriptokartēm atšķiras, tāpēc vislabāk konsultēties ar nodokļu konsultantu.

Kāda ir kriptokaršu jēga?

Ar kriptokartēm var ērti tērēt kriptovalūtu ikdienas pirkumiem.

Kāpēc man vajadzētu iegādāties kriptokarti?

Kriptokarte nodrošina ērtības un elastību kriptovalūtas izmantošanā, iespējams, ar atlīdzību.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem