Voyager Kriptogrāfijas birža ļauj viegli pirkt, pārdot un tirgot kriptovalūtas

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai lietotne Voyager ir likumīga?

Jā, Voyager ir īsta kriptovalūtas iegādes un iemaksas platforma. Līdzekļus aizsargā FDIC, un uzņēmums ievēro ASV tiesību aktus.

⚡️ Vai Voyager ir labāka par Coinbase?

Voyager ir ideāli piemērots mobilajiem uz priekšu vērstiem kriptovalūtas tirgotājiem, kuri vēlas vienkāršu lietotāja saskarni, zemas komisijas maksas un vairākas noguldījumu alternatīvas. Lai gan tai nav tik daudz funkciju vai pakalpojumu kā Coinbase, tā var būt izdevīgāka derībām, jo ļauj nopelnīt līdz pat 12% GPL (Coinbase atļauj tikai līdz 5%).

⚡️ Cik ilgā laikā var izņemt naudu no Voyager?

Atkarībā no vairākiem kritērijiem, tostarp dienas laika, kad tika iesniegts izmaksas pieprasījums, un iestādes, kas saņem jūsu līdzekļus, izmaksas var aizņemt no trim līdz četrām darba dienām.

⚡️ Cik ilgā laikā Voyager veic iemaksu?

Aptuveni 5-10 darba dienas
Pirms visas sistēmas noskaidrošanas, jūs varat veikt darījumus par noguldījumiem, izmantojot pirmskreditēšanas procedūru. Pirms mēģināt izņemt naudu vai kriptovalūtu, pagaidiet, kamēr jūsu depozīts tiks apstiprināts. Depozītu veikšanai parasti ir nepieciešamas aptuveni 5-10 darbdienas, lai pilnībā nokārtotu pieteikšanās procesu.

Voyager token

Voyager ir kriptovalūtu tirdzniecības lietotne iOS un Android operētājsistēmām, kas savieno jūs ar vairāk nekā desmit kriptovalūtu biržām vairāk nekā 50 dažādiem aktīviem, nodrošinot līdz pat 9% GPL par izvēlētiem ieguldījumiem. Izlasiet mūsu pilno Voyager kriptovalūtas pārskatu, lai noskaidrotu, vai šī platforma ir piemērota tieši jums.

Pilnīgs Voyager novērtējums

Ja esat vidēja līmeņa investors, kurš vēlas tirgot lielu monētu klāstu, lai nebūtu nepieciešams atvērt dažādus kontus dažādās biržās, šis ir ideāls brokeris tieši jums.

Voyager token ir lietotne ieguldījumiem kriptovalūtā
Lietotnes Voyager funkcijas

Priekšrocības

 • ✔️ Jūs varat izmantot vienu kontu tirdzniecībai vairākās biržās.
 • ✔️ Pieejami vairāk nekā 50 dažādi digitālie līdzekļi.
 • ✔️ Nav komisijas maksas par darījumiem
 • ✔️ Ieguldot līdzekļus Parāda apliecības kontā, Jūs varat nopelnīt līdz 9 % gada procentu.
 • ✔️ Lietotājam draudzīga mobilā lietotne
 • ✔️ Automātiska pirkšana
Voyager token kriptovalūtas brokeris
FDIC apdrošina visu jūsu naudu.

Voyager plusi un mīnusi

Mīnusi

 • ❌ Starp monētām nav jāveic nekādi darījumi.
 • ❌ Procedūra bija sarežģīta, bija nepieciešami vairāki dokumenti un gaidīšanas laiks vairāku nedēļu garumā.

Ir pieejami labāki pabalsti.

Viens konts ļauj piekļūt daudzām biržām no viena profila.

Pilns Voyager kriptovalūtas pārskats
Voyager token kriptogrāfija

Voyager crypto savieno jūs ar vairāk nekā duci kriptovalūtu biržām, lai jūs varētu tirgot vairāk nekā 50 dažādas valūtas kā brokeris. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot daudzveidīgu kriptonaudu portfeli bez nepieciešamības reģistrēties vairākās biržās vai strādāt ar daudziem kontiem. Veicot rīkojumu, jūs izvēlaties valūtas, kuras vēlaties pirkt vai pārdot, bet ne to, no kuras biržas tās nāk.

Voyager kriptogrāfijas programma ne tikai ļauj jums sekot līdzi jūsu aktīvu sniegumam, bet arī sniedz pārskatu par visu jūsu portfeli.

Voyager token apgalvo, ka jūs varat nopelnīt līdz pat 9% gadā
Izmantojot lietotni Voyager, varat sekot līdzi katra sava objekta veiktspējai.

Jūs varētu nopelnīt līdz pat 9 % gadā.

Voyager kontu turētāji par saviem aktīviem var nopelnīt procentus 24 valūtās, un likmes dažādās valūtās atšķiras. Saskaņā ar Voyager sniegto informāciju stabilkoiniem, piemēram, USDC, tiek piedāvāti līdz 9% gadā, savukārt bitkoiniem – līdz 6,25%.

Iegūto procentu summu nosaka dienas likme un mēneša likme, kas abas ir fiksētas. Mēneša vidējam atlikumam attiecīgajā monētā jābūt vismaz vienādam ar minimumu, lai par attiecīgo mēnesi varētu nopelnīt procentus. Jūs varat saņemt procentus par jebkuriem apstiprinātajiem aktīviem savā kontā neatkarīgi no tā, vai esat tos iegādājies no mūsu Voyager kriptovalūtas platformas vai pievienojis no ārēja konta.

Kas ir Voyager token
Kā darbojas Voyager

Iegāde bez piepūles

Voyager crypto piedāvā unikālu iespēju automātiski investēt jūsu izvēlētajās kriptovalūtās, veicot periodiskus pirkumus. Jūs pieslēdzat ārējo bankas kontu aktīvu iegādei (tāpat kā jebkurā citā ieguldījumu kontā) un pēc tam iestatāt grafiku, kad Voyager iegādāsies monētas. Jūsu izvēlētais aktīvs tiek turēts Voyager kontā, kas potenciāli var pelnīt procentus.

Kāds ir vissvarīgākais rezultāts, kas jāuzlabo?

Voyager žetons
Kā darbojas Voyager

Nav divu monētu, kuras var apmainīt.

Šobrīd kriptovalūtas var tirgot tikai par ASV dolāriem, taču Voyager crypto pievieno monētu tirdzniecību. Lai izmantotu lietotni, jums ir jāfinansē savs konts no ārējā bankas konta. Jūs pārdodat kriptovalūtu lietotnē un saņemat naudu savā Voyager kontā, līdz to izņemat ārējā bankas kontā.

Aptaujas aizpildīšanai jums būs nepieciešamas vismaz 20 minūtes.

Voyager token nodevu pārskats
Voyager piedāvājumi

Pašlaik Voyager netiek galā ar izaugsmi, tāpēc jauni klienti tiek iekļauti gaidīšanas sarakstā un piekļuve platformai tiek nodrošināta pastāvīgi. Tā nepiedāvā precīzu konta apstiprināšanas grafiku, tāpēc jums var nākties kādu laiku pagaidīt, līdz varēsiet tirgoties lietotnē.

Kas ir Voyager un kā tas darbojas?

Voyager ir kriptovalūtu brokeris, kas ļauj klientiem tirgoties vairāk nekā desmit lielākajās biržās. Tā nav birža; tā vietā tā izmanto patentētu tehnoloģiju, ko sauc par Voyager kriptovalūtu viedo rīkojumu maršrutētāju, lai nodrošinātu piekļuvi desmitiem valūtu dažādās platformās.

Vai jūsu kriptovalūta ar Voyager ir droša?
Voyager sniedz piekļuvi 57 valūtu tirdzniecībai

Pašlaik biržā var pieteikties visu 50 ASV štatu iedzīvotāji, taču Ņujorkas iedzīvotāji šobrīd nevar saņemt šo pakalpojumu. Plānots, ka 2021. gadā Voyager paplašinās savu darbību starptautiskā mērogā un tajā varēs iesaistīties arī cilvēki ārpus ASV.

Lai tas darbotos, ir jālejupielādē lietotne Voyager. Tā ir pieejama gan iOS, gan Android operētājsistēmām. Jums ir jāizveido konts un jāiesniedz identitātes verifikācijas dati, kas ir obligāti nepieciešams saskaņā ar ASV likumu (un lielākajā daļā finanšu iestāžu). Pēc tam, kad konts ir pārbaudīts, jūs varat to papildināt un sākt tirdzniecību.

Voyager kriptovalūtas platforma
Voyager investoriem

Pastāv gaidīšanas saraksts, lai saņemtu pastāvīgu platformas apstiprinājumu, tāpēc var nākties pagaidīt, līdz varēsiet tirgoties lietotnē.

Līdzekļus kontā varat iemaksāt šādos veidos:

 • Noguldījumus var veikt ASV dolāros, izmantojot savu bankas kontu, pieslēdzot to Plaid kontam. Jaunajiem kontiem ir noteikts 10 000 ASV dolāru dienas noguldījumu limits.
 • Atveriet maku, kas atbalsta Basic Attention Token, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Tether (USDT), US Dollar Coin (USD) vai Voyager Token, un nokopējiet no lietotnes iegūto depozīta adresi. Kriptovalūtu noguldījumi nav nekādā veidā ierobežoti.
 • Veidojot regulāros darījumus savā kontā, varat automatizēt savus ieguldījumus. Tas ļauj noteiktos intervālos no jūsu ārējā bankas konta izņemt līdzekļus, lai iegādātos jūsu izvēlēto kriptovalūtu.
Voyager žetons
Voyager kriptogrāfija

Jūsu Voyager konta aktīvu procentu likme ir no 10% līdz 10% gadā atkarībā no valūtas.

Voyager kriptogrāfijas apmācība   

Jūs varat izmantot automatizēto tirdzniecības programmu Voyager Crypto, lai gūtu peļņu no kriptovalūtām automātiski un efektīvi. Tajā ir arī vairāki unikāli rīki, kas palīdzēs jums labāk izprast kriptovalūtu tirgu pirms ieguldīšanas.

Voyager token pārskats
Voyager paplašina kriptovalūtu tirdzniecību savā mobilajā lietotnē

Lai sniegtu jums pēc iespējas pilnīgāku salīdzinājumu, esam atlasījuši tikai katra risinājuma labākās funkcijas. Mūsu iecienītāko instrukciju funkciju saraksts ir sniegts tālāk:

 • Ar prieku paziņojam, ka Voyager integrē Chainlink Voyager mezglā. Voyager Crypto blogā, ko vada Voyager, atrodami vairāki vienkārši raksti iesācējiem. Dažu minūšu laikā uzziniet vairāk par katra tokena vēsturi un to, kā tos pievienot savam portfelim.
 • Lietotnē Voyager ir pieejama jaunāko ziņu plūsma. Lietotnē Voyager ir pastāvīgi atjaunināta kriptovalūtu ziņu plūsma, kas sniedz jaunāko informāciju par tirgu kopumā, kā arī par konkrētiem žetoniem un monētām, kas ir jūsu portfelī. Lai apskatītu attiecīgos ziņu rakstus par attiecīgo projektu, noklikšķiniet uz tikera; vai arī dodieties uz Voyager tīmekļa vietnes ziņu sadaļu.
Voyager Crypto 2022 lietotnes pārskats
Voyager kriptonauda pārskats

Izmantojot lietotnes ziņu plūsmu, varat viegli sekot līdzi visām jaunākajām tendencēm kriptovalūtu pasaulē. Lielākai ērtībai varat arī šķirot tirgus ziņas pēc konkrētas kriptovalūtas.

Kalkulatoru var izmantot arī, lai izveidotu abu stratēģiju salīdzinājumu turpmākai analīzei. Vai ir iespējams investēt kriptovalūtā un nopelnīt naudu? Izvērtējot, cik daudz naudas jums nepieciešams, pamatojoties uz jūsu mērķiem, laika grafiku un vēlamo peļņas normu, ir viens no veidiem, kā noteikt, cik ilgi vēlaties turēt katru ieguldījumu. Tas var palīdzēt jums noteikt mērķa cenu pirkšanai vai pārdošanai.

Kas ir Voyager token 2022
Kā darbojas Voyager 2022

Maksas grafika pārskats

Izmantojot Voyager, jūs vienmēr varat garantēt, ka par saviem darījumiem maksāsiet godīgu cenu. Ja mēs atradīsim zemāku cenu, nekā jums tika piedāvāta, mēs tikai nedaudz samazināsim un ļausim jums paturēt starpību. Šādā veidā mēs vienmēr pelnām naudu tikai tad, ja ietaupām jums naudu.

Kriptovalūta ir viena no iespējām.

Voyager lietotne
Kā darbojas Voyager Crypto 2022

Izmantojot Voyager, varat tirgot 57 valūtas, izmantojot savienojumus ar vairāk nekā desmit biržām. Platforma atbalsta bitcoin, Ethereum, apgaismojumu un plašu citu Defi un altcoin monētu klāstu.

 • Bitcoin (BTC)
 • Cardano (ADA)
 • Algorands (KAS)
 • Cosmos (ATOM)
 • Avalanche (AVAX)
 • Diapazona protokols (BAND)
 • Pamata uzmanības žetons (BAT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Bitcoin Satoshi Vision (BSV)
 • BitTorrent (BTT)
 • Nervu tīkls (CKB)
 • Savienojums (COMP.)
 • Dai (DAI)
 • Dash (DASH)
 • Digibyte (DGB)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Zirņi (DOGE)
 • Elronds (EGLD)
 • DZINĒJS (ENJ)
 • Sociālā (EOS)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Ethereum (ETH)
 • Filecoin (FIL)
 • Golems (GLM)
 • Ivy Hashgraf (HBAR)
 • ICX.
 • IOTA (IOT)
 • Kibertīkls (KNC)
voyager Bezmaksas lietotne
Voyager 2022

Bezmaksas lietotne iPhone, iPad un Android ierīcēm ļauj meklēt daudz dažādu filmu.

Voyager mobilā lietotne ir fantastisks rīks, kas piedāvā pilnīgas tirdzniecības un investēšanas iespējas, kā arī vienkārši lietojamas funkcijas.

Lūk, daži no iemesliem, kāpēc investoriem patīk Voyager mobilā lietotne:

investēt voyager
Voyager Bezmaksas lietotne
 • Pasūtījumi vienmēr tiek izvietoti pēc iespējas dabiskākā secībā. Pielāgotus pasūtījumus mobilajām ierīcēm ir vienkārši izveidot. Vienkārši ievadiet pasūtījuma informāciju, pavelciet uz augšu un gaidiet, kad pirkums tiks pabeigts. Voyager ir veikusi pasākumus, lai paātrinātu pasūtījumu veikšanu, vienlaikus nodrošinot, ka tas prasa tikai dažus pieskārienus telefonā.
 • Lietotne Voyager piedāvā dažādas diagrammas, lai sekotu līdzi Bitcoin vērtības pieaugumam un prognozētu nākotnes cenu modeļus. Varat arī izveidot pielāgotus grafiku skatus, kas ir uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo lietotnes versiju. Vēl viena noderīga funkcija ir tā, ka atkarībā no jūsu vēlmēm varat skatīt izkliedes gan horizontālā, gan vertikālā formātā, vienkārši noliecot tālruni.
 • Voyager Crypto mobilā lietotne atbalsta arī 2 faktoru autentifikāciju, kas nodrošina, ka tikai jums ir piekļuve jūsu kriptovalūtas kontam. Kad pierakstīsieties Voyager Crypto lietotnē, jums tiks piedāvāts ievadīt kodu, kas jums tiks nosūtīts īsziņas vai e-pasta veidā. Tas aizsargā jūsu personisko informāciju un aktīvus pret nelikumīgiem iebrucējiem.
Lietotnes Voyager funkcijas
Kriptovalūta ir viena no iespējām.
 • Reālā laika dati. Pieslēdzoties mobilajā lietotnē, varat redzēt, kā mainās katras pieejamās valūtas cena, mainoties tirgum. Kad vērtība kļūst zaļa, tas nozīmē, ka cena pieaug. Ja cena samazinās, tā kļūst sarkana, bet, ja cena pieaug, tā kļūst zila. Procentuālās izmaiņas, tirgus kapitalizācija, 24 stundu apjoms, 24

Voyager Crypto programmatūru var bez maksas lejupielādēt Apple App Store vai Google Play, un tā ir saderīga gan ar Apple, gan Android ierīcēm.

Voyager var nodrošināt jūsu digitālo aktīvu drošību.
Voyager ir lietotne ieguldījumiem kriptovalūtā

Voyager var nodrošināt jūsu digitālo aktīvu drošību.

Voyager ir publiski tirgots, ASV reģistrēts un regulēts uzņēmums. Pateicoties sadarbībai ar partnerbankām, jūsu Voyager kontā ir FDIC nodrošinājums līdz pat 250 000 ASV dolāru apmērā.

Izmantojot Plaid, jūsu personiskā un finanšu informācija vienmēr ir drošībā. Mēs izmantojam tādus nozares standartiem atbilstošus drošības pasākumus kā šifrēta datu glabāšana un pārsūtīšana, lai nodrošinātu, ka jūsu informācija nekad netiks apdraudēta. Vairāk nekā 2000 finanšu iestāžu jau uztic mums savu klientu datus.

Voyager plusi un mīnusi
Voyager kripto starpnieks

Voyager ir piemērots tieši jums, ja:

 • Jūsu dzīvesvieta ir ASV, izņemot Ņujorku.
 • Jums ir liela pieredze investējot kriptovalūtās.
 • Vēlaties, lai varētu tirgoties ar dažādām valūtām, neuzturot daudzus valūtas maiņas kontus.

Voyager žetonu uzlikšanas process

Voyager žetonu (VGX) īpašnieki var izvēlēties savus žetonus ieguldīt lojalitātes programmā. Šādi rīkojoties, pirmajā gadā viņi nopelnīs gada peļņas procentu likmi 7 % apmērā. Pēc tam VGX turētāju balsojums noteiks turpmākās ienesīguma likmes. Tiem, kas savus žetonus ieguldīs pārvaldības nolūkos, būs papildu balsstiesības Voyager ekosistēmā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem