Labākā Mac antivīrusu programmatūra 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kāds ir labākais Mac antivīruss 2023. gadā?

TotalAV ir labākais Mac antivīruss. Mac ir daudz iebūvētu funkciju, kas padara operētājsistēmu izturīgu pret dažādiem kiberapdraudējumiem. Tomēr jūsu ierīču drošību varētu ievērojami uzlabot, izmantojot kādu no mūsu sarakstā minētajiem antivīrusu pakalpojumiem.

Vai Mac datoros ir iebūvēts antivīruss?

Jā. Visos Mac ir iebūvēta antivīrusa funkcija failu karantīnā. To sauc par Xprotect, un tā ir iekļauta visās sistēmās, sākot ar macOS X 10.6 Snow Leopard. Tā nekur nepazuda, un tagad tā skaita jau gandrīz desmit gadus, kopš ir kļuvusi par pirmo jūsu sistēmas aizsardzības barjeru.

Vai maksas antivīruss Mac ir labāks par bezmaksas?

Runājot par funkcijām, maksas antivīrusa rīkiem gandrīz vienmēr ir vairāk papildu funkciju nekā bezmaksas rīkiem. Tā jau ir pasaulē. Tomēr tas, vai šīs funkcijas ir jūsu laika vērtas, būs atkarīgs tikai no jūsu lietošanas gadījumiem, tāpēc katrs gadījums ir jārisina individuāli.

Mac var šķist drošs, taču tas ir neaizsargāts pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem. Paļauties tikai uz iebūvēto Mac xProtect antivīrusu ir nepietiekami pret mūsdienu draudiem. Native Mac lietojumprogrammās, piemēram, Safari, ir drošības ievainojamības, un jūsu Mac ir pakļauts riskam. Bez reāllaika aizsardzības kiberuzbrukumi var nodarīt būtisku kaitējumu. Tāpēc jūsu MacBook, Apple datoram vai jebkurai Mac ierīcei ir ļoti svarīga īpaša Mac antivīrusa programma.

Lai gan iebūvētais antivīruss var mazināt risku, tas nevar nodrošināt visaptverošu aizsardzību. Premium klases Mac antivīrusu programmatūra ar specializētu macOS aizsardzību var efektīvi cīnīties ar pastāvīgi mainīgajiem kiberapdraudējumiem, novērst izpirkuma maku un citus vīrusus.

Kāds ir labākais Mac antivīruss?

Mēs esam pārbaudījuši un pārskatījuši daudzus antivīrusa produktus, lai atšķirībā no TotalAV ieteikuma nodrošinātu pielāgotu labākā Mac antivīrusa izvēli. Visi piedāvātie antivīrusi nodrošinās vislabāko drošību jūsu Mac ierīcei, jo tiem ir augsti ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītāji un īpaši Mac lietotājiem paredzētas funkcijas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu labākos izvēli.

Labākais Mac antivīruss 2023. gadā

 1. TotalAV – labākā antivīrusu programmatūra Mac ierīcēm 2023. gadā
 2. Norton 360 – uzlabota un ģimenei draudzīga Mac antivīrusa programmatūra
 3. Bitdefender – antivīruss macOS ar minimālu ietekmi uz veiktspēju
 4. Intego – pielāgojama Mac aizsardzība pret visu veidu ļaunprātīgu programmatūru
 5. Surfshark AV – Mac antivīruss ar lielisku pārlūku saderību
 6. NordVPN Threat Protection – labākais VPN un antivīrusu komplekts Mac ierīcēm
 7. Avira – bezmaksas antivīrusa opcija Mac
 8. Trend Micro – labs Mac antivīrusa izvēle ļaunprātīgas programmatūras draudu atklāšanai

Kā izvēlēties labāko Mac antivīrusu

Vai man tiešām ir nepieciešams Mac antivīruss?

Izvēloties antivīrusu savam Mac datoram, ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai interfeisa un dizaina atšķirībām. Lai gan var šķist, ka antivīrusu programmas atšķiras tikai šajā aspektā, ir vairāki citi svarīgi faktori, kam jāpievērš uzmanība. Lai pārliecinātos, ka esat atradis vislabāko Mac antivīrusa variantu, ir daži galvenie apsvērumi, kas jums vienmēr jāpatur prātā.

Neatkarīgi laboratorijas testi:<98%
Drošības līdzekļi:Reāllaika aizsardzība, mākoņa failu skenēšana
Uzlabotās funkcijas:VPN, tumšā tīmekļa uzraudzība, paroles pārvaldnieks
Platformas:Savietojamība ar pašreizējo Mac versiju
Klientu atbalsts:24/7
Vai Mac datoriem ir nepieciešams antivīruss 2023?
 • Vīrusu aizsardzības rādītāji. Labākajam antivīrusam macOS būtu jāaizsargā pret ne mazāk kā 98% nulles dienas ļaunprātīgu programmatūru, kā arī tīmekļa un e-pasta draudiem. Ja vēlaties iegādāties labāko Mac antivīrusu, meklējiet izcilus testēšanas rezultātus neatkarīgu testēšanas laboratoriju ziņojumos.
 • Drošības līdzekļi. Droša drošība nebeidzas ar reāllaika aizsardzību. Premium klases antivīrusu pakotnēs ir iekļauta visaptveroša aizsardzība – drošs VPN, tumšā tīmekļa uzraudzība, paroļu pārvaldnieks un reklāmu bloķētājs.
 • Ietekme uz ierīces veiktspēju. Ja visi Mac resursi tiek izmantoti, lai darbinātu antivīrusu, un ierīce praktiski nav izmantojama nekam citam, antivīruss nav tā vērts. Meklējiet programmatūru, kas minimāli ietekmē ierīces veiktspēju, vienlaikus nodrošinot vislabāko iespējamo aizsardzību.
 • Klientu atbalsts. Visaugstākās kvalitātes ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības rīki ietver 24/7 klientu atbalstu. Tas palīdzēs jums ar atbilstošu informāciju par to, ko darīt izspiedējvīrusa uzbrukuma gadījumā, vai vienkārši atbildēs uz tehniskiem jautājumiem.
 • Atbilstoša cenu noteikšana. Vēlaties vislabāko iespējamo antivīrusu aizsardzību savam Macbook datoram, taču vēlaties arī tādu, kas nesamazinātu bankas izdevumus. Lai iegūtu vislabāko cenas un vērtības attiecību, izvēlieties antivīrusu ar funkcijām, kas jums patiešām ir nepieciešamas, par cenu, kuru esat gatavs maksāt.
Kāda drošības programmatūra man būtu jāizmanto Mac?

Labākā antivīrusu programmatūra Mac 2023. gadā

Mēs pārbaudījām daudzas antivīrusu programmas ar Mac, lai jums tas nebūtu jādara. Veicot testēšanu, mēs pārbaudījām to aizsardzības pret apdraudējumiem rādītājus, veicām dažus iekšējos testus un novērtējām vispārējo veiktspēju un funkcijas. Šeit ir labākie no tiem:

1. TotalAV Mac Antivirus & Security – labākā augstākās klases macOS antivīrusu aizsardzība

Kādam nolūkam tiek izmantots kopējais AV?
Nodrošināt līdz:6 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.9 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt TotalAV, tagad 84% OFF! 🔥

TotalAV ir augstākās klases antivīrusa risinājums Apple ierīcēm. Izmantojot šo drošības rīku, macOS saņem jauku antivīrusa funkciju kombināciju, kas “aizlāpīs” pamatus, kurus neaizsargā iebūvētie aizsardzības rīki. Bloķējot 100 % sastapto risku, TotalAV saņem visaugstākos vērtējumus no visām neatkarīgajām testēšanas laboratorijām (AV-Test, AV-Comparatives un SE Labs). To pašu pierādīja arī mūsu iekšējie testi.

TotalAV reāllaika dzinējs efektīvi atrod apdraudējumus, lejupielādējot vai atverot failus. Turklāt ir papildu rīki, kas nodrošina gan Mac, gan jūsu personiskās informācijas drošību – Smart Scan veic regulāru drošības rutīnas pārbaudi, meklējot ļaunprātīgu programmatūru, atkritumus, kešatmiņas failus un izsekotājus.

Kas ir kopējais AV antivīruss?

Sistēmas padziļinātai skenēšanai ir vairāki skenēšanas veidi – Ātrā, Sistēmas, Viedā un Pielāgotā. Mūsu veiktajos testos tie bija ļoti uzticami, uztverot ļaunprātīgu programmatūru. Tā uztvēra visus nulles dienas un 4 nedēļu vecus ļaunprātīgas programmatūras draudus.

Turklāt ir iebūvēts paroļu pārvaldnieka rīks un VPN – varat aizsargāt paroles, personisko informāciju un pārlūkošanas datus.

Premium abonements nodrošina pilnīgu TotalAV aizsardzību sešās ierīcēs vienlaicīgi. Pirmā gada cena sākas no 19,00 ASV dolāriem, un jums tiek piedāvāta 30 dienu naudas atmaksas garantija. Jūs varat izmēģināt arī TotalAV ierobežotu bezmaksas versiju vienai ierīcei.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilno TotalAV antivīrusa pārskatu.

Vai Total AV antivīruss ir labs?

Plusi

 • Lieliska vispārējā aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru
 • Optimizācijas un izsekošanas pārvaldības rīki
 • VPN un paroļu pārvaldnieks
 • Lieliskas cenas
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Pamata bezmaksas versija
 • Bezmaksas premium plāna izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Var aizsargāt ne vairāk kā 6 ierīces

2. Norton 360 – uzticama pretvīrusu programmatūra Mac ierīcēm

Ko patiesībā dara Norton 360?
Nodrošināt līdz:10 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.10 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz 66% OFF Norton Antivirus 🔥

Apmeklējiet Norton

Norton 360 ir vēl viena labākā antivīrusa programmatūra Mac. Saskaņā ar neatkarīgu laboratorijas testu rezultātiem tā bloķē 100 % tai pakļauto risku.

Tā konsekventi noķēra vissarežģītākos macOS ļaunprātīgās programmatūras veidus un citas nevēlamas programmas. Norton 360 mākslīgais intelekts (AI) arī lieliski analizē katru Mac datorā notiekošo procesu. Kad tas konstatē iespējamu ļaunprātīgu programmatūru, potenciālais apdraudējums tiek ievietots karantīnā – tādējādi jūs esat pasargāts pat no pašlaik nezināmiem apdraudējumiem.

Kas ir Norton AntiVirus?

Turklāt Norton 360 nodrošina papildu aizsardzību, izmantojot tumšā tīmekļa monitoringa funkciju. Tā jūs brīdina, ja jūsu dati tiek nopludināti datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā.

Papildu funkcijas ietver Firefox un Chrome paplašinājumus aizsardzībai pret ļaunprātīgām vietnēm, VPN, paroļu pārvaldnieku, Norton Clean un citas.

Izmantojot standarta plānu, varat aizsargāt vienu ierīci vai arī iegādāties Norton 360 Deluxe un izmantot 10 vienlaicīgus savienojumus.

Norton 360 nepiedāvā bezmaksas versiju, tāpēc, ja jūs vairāk interesē bezmaksas Mac antivīruss, TotalAV ir labāka izvēle. No otras puses, jums ir pieejams bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma periods. Abonēšanas cena sākas no 19,99 ASV dolāriem par pirmo gadu. Ja kaut kas, ir 60 dienu naudas atmaksas garantija.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilno Norton antivīrusa pārskatu.

Kas ir Norton 360 PC?

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājumi visiem plāniem
 • Augsts neatkarīgu laboratorisko testu rezultāts
 • Daudz papildaprīkojuma
 • Tumšā tīmekļa uzraudzība
 • Zems resursu izmantojums
 • 60 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav bezmaksas versijas

3. Bitdefender Total Security for Mac – “viss vienā” Mac antivīrusa produkts

Kas ir Bitdefender antivīruss?
Nodrošināt līdz:3 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.10 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Bitdefender līdz pat 62% OFF! 🔥

Apmeklējiet Bitdefender

Bitdefender ir viens no labākajiem Macbook antivīrusiem tirgū. Šis drošības rīks apvieno inovatīvas tehnoloģijas, lai izveidotu spēcīgu vairogu pret jaunākajiem kiberapdraudējumiem, piemēram, izspiedējprogrammatūru, izspiedējprogrammatūru, vīrusiem un citiem draudiem.

Saskaņā ar neatkarīgos testos iegūtajiem datiem Bitdefender noķer 100 % draudu. Mūsu pašu veiktajā testā pakalpojums atklāja 9 no 10 ļaunprātīgiem failiem. Ir vērts arī atzīmēt, ka šis antivīruss ļoti saudzīgi izturas pret jūsu Mac resursiem, saglabājot ātrumu un veiktspēju lielākoties neskartu.

Ko īsti dara Bitdefender?

Bitdefender Total Security antivīrusa programmā ir vecāku kontrole un starpplatformu noteikšanas risinājumi, kas ļauj automātiski skenēt visu veidu ļaunprātīgu programmatūru. Bitdefender nodrošina arī lielisku tīmekļa aizsardzību ar uzticamu reklāmu bloķētāju, kas atklāj un novērš pārlūkprogrammu pārtvērēju pārtvērējus. Tās aizsardzība pret pikšķerēšanu bloķē arī ļaunprātīgas tīmekļa vietnes, kuru mērķis ir jūsu akreditācijas un finanšu dati.

Bitdefender Total Security paketē ir iekļauts arī VPN pakalpojums, lai aizsargātu jūsu klātbūtni tiešsaistē. Vienam Mac datoram katru dienu tiek piešķirts līdz 200 MB.

Šīs pretvīrusu programmatūras cenu plāni sākas no 23,99 $ gadā. Katrā paketē ir iekļauti automātiskie atjauninājumi un augstākās kvalitātes klientu atbalsts. Tā aizsargā līdz 3 macOS ierīcēm, un tai ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu pilnu Bitdefender pārskatu.

Vai Bitdefender ir Krievijas uzņēmums?

Plusi

 • Lieliski neatkarīgu laboratorijas testu rezultāti
 • Ļaunprātīgas programmatūras atklāšana dažādās platformās
 • Tīmekļa aizsardzība un pret pikšķerēšanu vērstas tehnoloģijas
 • Ietver VPN
 • Bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Ierobežota VPN izmantošana
 • Ugunsmūra nav

4. Intego Mac Premium Bundle X9 – patiesi Mac paredzēta antivīrusu programmatūra

Ar ko nodarbojas Intego?
Nodrošināt līdz:5 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.12 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Intego, tagad 65% OFF! 🔥

Intego piedāvā macOS paredzētus kiberdrošības rīkus un lielisku antivīrusu operētājsistēmai macOS, kas ir pazīstams arī ar izcilu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

Pamatojoties uz neatkarīgu laboratorijas testu rezultātiem, šī programmatūra bloķē 100 % risku. Mēs esam pārbaudījuši šo faktu, un tā noķēra 9 no 10 apdraudējumiem.

Attiecībā uz Intego funkcijām ir pieejama VirusBarrier (nodrošina aizsardzību reālā laikā, skenējot failus un programmas, kad tiem piekļūst), Mac Internet Security (vairāki skenēšanas veidi jūsu ierīcei) un citas funkcijas.

Kas ir Intego manā Mac datorā?

Vēl viens papildinājums, kas ne visām antivīrusu programmatūrām ir Mac ugunsmūris. Tas aizsargā ierīci no nesankcionētas piekļuves un ir orientēts uz atrašanās vietu, ļaujot mainīt aizsardzības līmeni. Tas ir noderīgi, ja ceļojat un pastāv lielāks risks, ka jums var uzbrukt. Ir arī mazgāšanas mašīna, kas noņem uzkrātos nevajadzīgos atkritumus un dublētos failus, ietaupot vietu.

Visbeidzot, Intego cenas sākas no 29,99 $ gadā. Lai gan pakalpojums ir tikai maksas, tas piedāvā bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju visiem saviem plāniem. Turklāt ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu pilno Intego pārskatu.

Kas ir Intego lietojumprogramma?

Plusi

 • Uz Mac orientēta opcija
 • Aizsargā pret datorā bāzētu ļaunprātīgu programmatūru
 • Failu kešatmiņa izlaiž jau skenētus failus, lai ietaupītu laiku
 • Pielāgojama NetBarrier
 • Bezmaksas izmēģinājums

Mīnusi

 • Nav mobilo ierīču atbalsta

5. Surfshark Antivirus – zemas cenas antivīruss visaptverošai aizsardzībai

Ko dara Surfshark antivīruss?
Nodrošināt līdz:5 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.15 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Surfshark Antivirus – 76% OFF! 🔥

Apmeklēt Surfshark Antivirus

Surfshark Antivirus ir visaptveroša antivīrusa opcija Mac datoriem. Par samērā zemu cenu tas nodrošina stabilu reāllaika aizsardzību pret visu veidu tiešsaistes apdraudējumiem.

Virusi, Trojas zirgi, tārpi, tārpi, uzmācīgas lietotnes – varat to nosaukt, un Surfshark par to parūpēsies. Neatkarīgos laboratorijas testos tai izdevās bloķēt 100 % apdraudējumu, ar kuriem tā saskārās. Tomēr, kad mēs testējām programmu, tā atrada tikai 7 no 10 apdraudējumiem.

Vai Surfshark ir pretvīrusu programma?

Dažas galvenās funkcijas, kuras ir vērts pieminēt, ir šādas: Surfshark Alert – tā brīdinās jūs par jebkādiem datu aizsardzības pārkāpumiem, lai jūs varētu rīkoties, pirms ir nodarīts kaitējums. Un, ja neesat Google cienītājs, Surfshark Search ļaus jums pārlūkot bez reklāmām un anonīmi (bez jūsu datu vākšanas).

Taču, runājot par šo pakalpojumu sniedzēju, ir kaut kas, ko vienkārši nevar izslēgt – Surfshark VPN. Tas ne tikai piedāvā vairāk nekā 3200 serverus 100 valstīs, bet arī ir lieliski piemērots drošībai, straumēšanai un torrentu meklēšanai. Turklāt jūs saņemat izslēgšanas slēdzi, kas aizsargā jūs gadījumā, ja VPN savienojums pārtrūkst.

Tikai par 41,88 $ gadā varat saņemt lielisku pretvīrusu aizsardzību neierobežotām ierīcēm. Ja ar to nepietiek, varat arī izmēģināt pakalpojumu ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilno Surfshark antivīrusa pārskatu.

Vai Surfshark antivīruss ir bezmaksas ar VPN?

Plusi

 • Vispārējā aizsardzība
 • Datu aizsardzības pārkāpumu uzraudzība
 • Privātā meklētājprogramma
 • Ietver tirgū vadošo VPN
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Ugunsmūra nav
 • Skenēšana aizņem vairāk laika

6. NordVPN Threat Protection – labākais VPN un antivīrusu pakete Mac ierīcēm

Vai Nord darbojas kā antivīruss?
Nodrošināt līdz:6 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.15 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet NordVPN aizsardzību pret draudiem – 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Apmeklējiet NordVPN

NordVPN aizsardzība pret apdraudējumiem kalpo kā papildu aizsardzības slānis jūsu Mac datoram. Tā ir funkcija, kas izstrādāta, lai aizsargātu jūsu ierīci no ļaunprātīgām programmām un potenciāli bīstamām vietnēm.

Mūsu testi liecina, ka, mēģinot atvērt ļaunprātīgu programmatūru saturošu vietni, 90 % gadījumu ir veiksmīgi. Turklāt tā skenē jūsu lejupielādes, lai pārliecinātos, ka Mac datorā nav instalēta ļaunprātīga programmatūra. Pamata skenēšanas laikā tika noķerti 8/10 ļaunprātīgu failu, bet padziļinātās skenēšanas laikā – 9/10.

Paturiet prātā, ka tā visu laiku darbojas fonā – pat tad, ja neesat izveidojis savienojumu ar VPN, bet jūsu ierīcē ir instalēta NordVPN lietotne un iespējota Aizsardzības pret apdraudējumiem funkcija. Tā bloķē arī dažādas reklāmas, piemēram, uznirstošos logus un banerus, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi.

Kāda ir antivīrusa VPN izmantošana?

Turklāt neaizmirsīsim, ka NordVPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū, tāpēc jūs saņemat arī augstas kvalitātes VPN pakalpojumus.

Threat Protection for Mac vēl nav pilnvērtīga antivīrusa programma, un tai var trūkt dažu funkciju, salīdzinot ar tādiem labākajiem antivīriem kā TotalAV. Tomēr tas ir viegls un uzticams drošības risinājums jūsu Macbook. Threat Protection ir iekļauta katrā NordVPN plānā – sākot tikai no 2,29 dolāriem mēnesī.

Uzziniet vairāk mūsu NordVPN Threat Protection pārskatā.

Ko aizsargā NordVPN?

Plusi

 • Jaudīgs reklāmu bloķētājs
 • Automātiskais lejupielādes skeneris
 • Iekļauts augstākās klases VPN
 • Cieša aizsardzība pret izsekotājiem
 • Vienkārši lietojams “viss vienā” komplekts

Mīnusi

 • Nav reāllaika aizsardzības pret vīrusiem
 • Nav uzlabotas skenēšanas opcijas

7. Avira Free Antivirus for Mac – antivīrusa risinājums Mac, kas jums neko nemaksā.

Kāda ir Avira Antivirus izmantošana?
Nodrošināt līdz:Neierobežots ierīču skaits
saderība ar macOS:OS 10.15 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 1 gadu Avira pie 40% OFF! 🔥

Apmeklējiet Avira

Avira antivīruss piedāvā vieglus risinājumus Mac datoriem, kas nesamazina funkcijas. Šis antivīruss nodrošina stingru drošības slāni jūsu macOS.

Veicot laboratorijas testus, programmatūra Avira nepārtraukti uzrāda vislabāko rezultātu, bloķējot 99-100 % no visiem Mac ierīcēm paredzētajiem apdraudējumiem. Arī mēs esam veikuši Avira testu un varam apstiprināt – Avira atklāja visus 10 ļaunprātīgos failus.

Šis antivīruss nodrošina arī reāllaika vīrusu skenēšanu, lai analizētu visus failus, kurus izmantojat vai noklikšķināt. Atklātie aizdomīgie elementi tiks ievietoti karantīnā, kur tos varēsiet droši dzēst.

Kas ir Avira manā datorā?

Neskatoties uz to, ka Avira ir pazīstama tikai kā antivīrusu pakalpojumu sniedzējs, tā piedāvā arī vairākas citas labas drošības funkcijas, piemēram, paroļu ģeneratoru – funkciju, kas ir sastopama paroļu pārvaldnieku programmatūrā. Turklāt jūs saņemat arī VPN identitātes aizsardzībai pret zādzībām ar diezgan stingru datu ierobežojumu – tikai 500 MB mēnesī. Visbeidzot, šeit ir iekļauts arī nelietderīgo failu noņemšanas rīks – rīks, kas palīdz ietaupīt vietu, dzēšot nevēlamus pagaidu failus.

Runājot par cenu, Mac datoram ir pieejama bezmaksas versija, taču tajā nav iekļauta e-pasta vai interneta aizsardzība. Pirmais maksas līmenis – Avira Antivirus Pro – maksā 30,99 ASV dolāru gadā. Ir arī 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu Avira antivīrusa pārskatu.

Avira antivīrusa pārskats (2023)

Plusi

 • Lieliski laboratorisko testu rezultāti
 • Lieliska bezmaksas versija
 • Nav resursu ietilpīgs
 • Iekļauts VPN
 • Iekļauts paroles ģenerators

Mīnusi

 • Bezmaksas versijai trūkst tīmekļa aizsardzības
 • Lēns klientu atbalsts

8. Trend Micro Antivirus for Mac – atklāj ļaunprātīgu programmatūru un tīmekļa apdraudējumus

Trend Micro antivīrusu pārskats 2023
Nodrošināt līdz:10 ierīces
saderība ar macOS:OS 10.14 vai jaunāka versija
iekļauts VPN:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Trend Micro, tagad 54% OFF! 🔥

Apmeklējiet Trend Micro

Trend Micro ir vēl viens stabils antivīrusa risinājums, kas atbalsta macOS. Tas nodrošina būtisku aizsardzību, lai jūs būtu mierīgs.

Neatkarīgos laboratorijas testos Trend Micro veiksmīgi bloķēja 99 % draudu, aizdomīgu un neparastu darbību, kā arī pārliecinoši atklāja visu veidu ļaunprātīgu programmatūru.

Ļaunprātīgās programmatūras skenēšanas laiks ir diezgan labs, jo tas aizņem mazāk laika nekā vidēji nozarē. Dažu vīrusu skenera klikšķu laikā varat veikt ātru skenēšanu, pilnu skenēšanu vai pielāgotu sistēmas skenēšanu. Mēs pārbaudījām šīs skenēšanas, un tā uztvēra 8 no 10 apdraudējumiem. Tomēr ietekme uz ierīces veiktspēju bija ļoti jūtama.

Trend Micro Internet Security

Turklāt tā aizsargā pret dažādiem tīmekļa apdraudējumiem, piemēram, ļaunprātīgām vietnēm un reklāmprogrammatūru. Katrā antivīrusa pakotnē ir iekļauts Trend Micro Pay Guard, kas aizsargā jūsu finanšu datus. Tā aktivizējas automātiski, kad atverat sensitīvas vietnes.

Ar augstākās klases abonēšanas plāniem jūs saņemat arī VPN vai paroļu pārvaldnieku.

Mac lietotājiem Trend Micro maksā no 19,95 ASV dolāriem gadā. Lai gan cena ir diezgan standarta, salīdzinājumā ar TotalAV vai Bitdefender līdzīgas cenas plāniem funkciju skaits ir nedaudz par mazu. Izmantojot TrendMicro, varat aizsargāt līdz 10 ierīcēm. Katrs drošības risinājums piedāvā arī 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu Trend Micro pārskatu.

Trend Micro antivīruss

Plusi

 • Reāllaika aizsardzība
 • Ātra sistēmas skenēšana
 • Pay Guard funkcija
 • 24/7 klientu atbalsts
 • Aizsardzība pret krāpšanu tīmeklī un e-pastā

Mīnusi

 • Nav lēts, ja vēlaties aizsargāt vairāk ierīču
 • VPN un paroļu pārvaldnieks ir pieejams tikai ar premium plāniem

Kā mēs testējām Mac antivīrusu aizsardzību

Vai ir 100% bezmaksas Mac antivīruss?

Ne visas antivīrusu programmas piedāvā vienādu drošības rīku un aizsardzības risinājumu paketi. Tāpēc mēs esam rūpīgi pārbaudījuši duci dažādu produktu, lai atrastu jums labāko antivīrusu programmatūru Mac. Katra programma tika instalēta Mac Mini ar 3,81 GHz M1 procesoru, 16 GB RAM un 215 GB atmiņas. Mūsu šo antivīrusu rīku testēšanas metodoloģija balstījās uz šādiem kritērijiem:

 • Ļaunprātīgās programmatūras atklāšanas rādītāji. Neatkarīgas testēšanas laboratorijas, piemēram, AV-Test, AV-Comparatives un Virus Bulletin, regulāri pārbauda veiktspēju, lietojamību un aizsardzību pret vīrusiem Mac ierīcēm. Labākajiem rīkiem ir jāsaņem maksimālais punktu skaits katrā kategorijā, lai tos varētu klasificēt kā labākos drošības rīkus.
 • Reāllaika aizsardzība. Katru dienu parādās jauni kiberapdraudējumi, kas var viegli iekļūt sistēmā dažu sekunžu laikā. Drošai pretvīrusu programmai ir nepārtraukti jāuzrauga jūsu darbība un jāspēj atklāt ļaunprātīgu programmatūru reāllaikā.
Kurš antivīruss ne palēnina Mac?
 • Pieejamās funkcijas. Antivīrusu lietojumprogrammas, kas kopumā ir novērtētas kā labākie produkti, ne vienmēr nodrošina tādus pašus aizsardzības rīkus macOS un Windows. Mēs esam atlasījuši tikai tos produktus, kas neierobežo pieejamās drošības funkcijas un nodrošina Mac pielāgotus antivīrusu risinājumus.
 • Cena. Ir iespējams iegūt augstas kvalitātes aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, netērējot lielu naudu. Uzticami antivīrusu pakalpojumu sniedzēji saviem produktiem nosaka saprātīgu cenu, un mēs to noteikti ņemam vērā.
 • Klientu atbalsts. Ja jums ir kādas problēmas ar programmatūru vai vispārīgi jautājumi par to, kā to darīt, vienīgais veids, kā saņemt atbildes, ir izmantot klientu atbalsta dienestu. Tāpat profesionāla, atsaucīga un pieejama palīdzība ir prioritāte.

Labāko Mac antivīrusu salīdzinājums

TotalAVNortonBitdefenderIntegoSurfshark AVNordVPN TPAviraTrend Micro
Zīmols
CenaNo 19,00 $/gadāNo 19,99 $/gadāNo $23,99 gadāNo 29,99 $/gadāNo 41,88 $/gadāNo $83,43 gadāNo 30,99 $/gadāNo 19,95 $/gadā
Ļaunprātīgās programmatūras atklāšanas rādītāji100%100%99.7%100%100%90%99.2%100%
Papildu funkcijasVPN, paroļu pārvaldnieks, mēstuļu tīrītājsVPN, paroļu pārvaldnieks, tumšā tīmekļa uzraudzībaVPN, mikrofona un tīmekļa kameras aizsardzība, pret pikšķerēšanu vērsta tehnoloģijaAtkritumu tīrītājsVPN, droša pārlūkprogramma, datu aizsardzības pārkāpumu uzraudzībaVPN, reklāmu bloķētājs, lejupielādes skeneris, anti-trackerVPN, junk tīrītājs, paroļu pārvaldnieks, izsekotāju noņemšanas līdzeklisTīmekļa kameras un mikrofona aizsardzība, pret pikšķerēšanu vērsta tehnoloģija, ļaunprātīgu vietņu bloķēšana.
Iekārtas, uz kurām attiecas61035565010
Ugunsmūris
Ļaunprātīgu URL bloķēšana
Bezmaksas versija
Pašreizējais darījumsIegūt TotalAV, tagad 84% OFF!Iegūt līdz 66% OFF Norton AntivirusIegūt Bitdefender līdz pat 62% OFF!Iegūt Intego, tagad 65% OFF!Iegūt Surfshark Antivirus – 76% OFF!Iegūstiet NordVPN Threat Protection – 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!Iegūt 1 gadu Avira pie 40% OFF!Iegūt Trend Micro, tagad 54% OFF!

Uzvarētājs

Kurš antivīruss ne palēnina Mac?

Vai man Mac datorā ir nepieciešams antivīruss?

Kopumā, jā, Mac datorā ir nepieciešams antivīruss. Tas novērš izspiedējvīrusu, ļaunprogrammatūru, spiegprogrammatūru un citu nevēlamu programmu infiltrāciju. Tālāk ir izklāstīti iemesli, kāpēc jums vispirms vajadzētu apsvērt antivīrusa iegādi:

 • Tā pasargās jūsu ierīci no ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem, jo pirms vairākiem gadiem Mac datoriem paredzētās ļaunprātīgās programmatūras pieaugums pārsniedza Windows. Antivīruss ar reāllaika aizsardzību var noteikt jaunākos kiberapdraudējumus un novērst vīrusu infiltrāciju.
 • Antivīrusu programmatūra novērš pikšķerēšanu un krāpšanu. Uzticamā Mac antivīrusa programmā parasti ir iebūvēti tīmekļa aizsardzības rīki vai speciāls pārlūkprogrammas paplašinājums, kas bloķē ļaunprātīgas vietnes.
 • Vīrusu noņemšanas rīki nodrošina konfidencialitātes aizsardzību. Uzlabotie drošības komplekti piedāvā vairākus aizsardzības slāņus, piemēram, VPN pakalpojumus un tumšā tīmekļa uzraudzību. Lai izvairītos no iespējamas datu noplūdes un nodrošinātu aizsardzību pret identitātes zādzībām, savā macOS ierīcē vajadzētu instalēt kādu no tiem.

Tāpēc ir prātīgi ieguldīt līdzekļus Mac ierīču papildu aizsardzībā. Un antivīrusu komplekts var nodrošināt ne tikai nepieciešamo ierīces drošību, bet arī lieliskas papildu funkcijas.

Kāda ir jaunā Mac operētājsistēma 2023?

Vai varu izmantot bezmaksas antivīrusu Mac operētājsistēmai?

Ja jums šķiet, ka prēmijas abonements pārsniedz jūsu budžetu, tad jā – varat izmantot bezmaksas antivīrusu programmatūru Mac. Tomēr ņemiet vērā savas cerības – premium klases produkta bezmaksas versijai būs daži ierobežojumi.

Taču vienmēr jāpārliecinās, ka izvēlētā bezmaksas versija nāk no uzticama avota. Mēs iesakām pārbaudīt mūsu ekspertu piedāvātos labākos Mac bezmaksas antivīrusa pakalpojumus. Tas ir tāpēc, ka daudzas apšaubāmas bezmaksas pretvīrusu programmas izplata ļaunprātīgu programmatūru.

Ja meklējat patiesi uzticamu pretvīrusu aizsardzību, iesakām ieguldīt līdzekļus TotalAV augstākās klases pretvīrusu programmatūrā. Šī programmatūra nodrošina pilnīgu un uzticamu aizsardzību jūsu Mac.

Kāda ir labākā bezmaksas aizsardzība pret vīrusiem operētājsistēmai Mac?

TotalAV antivīruss piedāvā lielisku izspiedējvīrusu un ļaunprogrammatūru noņemšanu Mac. Turklāt komplektā ir iekļautas tādas funkcijas kā VPN, optimizācijas rīks, kas attīra nevajadzīgus failus, un paroļu pārvaldnieks. Pakete ir pieejama par lielisku cenu (no 19,00 ASV dolāru gadā). Bet jūs varat arī izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju, lai izmēģinātu pakalpojumu.

Videopārskats: Labākā antivīrusu programmatūra Mac

Kā Apple aizsargā Mac no ļaunprātīgas programmatūras

Apple ir izveidojusi diezgan labus pretvīrusu rīkus, lai aizsargātu jūs no ļaunprātīgām programmatūrām. Piemēram, tas ietver Gatekeeper. Tā ir drošības funkcija, kas liek katrai instalējamai lietotnei būt Apple digitāli parakstītai. Varat instalēt lietotnes, kas nav parakstītas, taču tam būs nepieciešama īpaša atļauja. Tā padara neuzticamu lietotņu instalēšanu par vairāku soļu procesu, kas nozīmē, ka kopējais instalēto ļaunprātīgo lietotņu skaits ir ievērojami mazāks.

Vai ir kāds pilnīgi bezmaksas antivīruss Mac operētājsistēmai?

Vēl viens iebūvēts pretvīrusu rīks ir ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīks. Gadījumos, kad macOS sistēmās ir konstatēta zināma ļaunprātīga programmatūra, tas automātiski novērš visu ļaunprātīgo programmatūru ar katru atjauninājumu. Lai gan tas ir lielisks papildinājums drošībai, lai attīrītu ierīces, ir nepieciešams sistēmas atjauninājums.

Lai gan operētājsistēmā macOS ir iebūvēti daži rīki ierīču aizsardzībai pret vīrusiem un uzlaušanas gadījumiem, tā nenodrošina tādu pašu drošības līmeni kā antivīrusu programmatūra.

Secinājums

Kāds ir labākais Mac antivīruss?

Ņemot vērā nepārtraukti pieaugošo macOS vīrusu skaitu, ir ļoti svarīgi, lai būtu uzticams antivīruss. Lai gan nav daudz iespēju, kas piedāvātu uzticamus un uz Mac orientētus ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības pakalpojumus, mums izdevās atlasīt visdaudzpusīgākos no tiem.

TotalAV un Norton 360 ar praktiski nevainojamu ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītāju ierindojās saraksta augšgalā. Mēs pārbaudījām, ka tie ir labākie antivīrusu risinājumi Mac datoriem tirgū, kas aprīkoti ar būtiskām drošības funkcijām.

Ja nevēlaties vairs nekad uztraukties par izpirkuma maksu, ļaunprātīgu programmatūru vai identitātes zādzības riskiem, jums noteikti vajadzētu investēt kādā no tiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem