Kā mainīt atrašanās vietu iPhone ierīcē 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai varat viltot savu atrašanās vietu iPhone?

Jā, varat viltot savu atrašanās vietu savā iPhone, izmantojot VPN, kas ļauj izveidot savienojumu ar serveri citā valstī, lai jūsu iPhone tiktu piešķirta IP adrese no šī reģiona. Tas radīs iespaidu, ka atrodaties šajā valstī, ļaujot apiet reģiona ierobežojumus un viltot iPhone atrašanās vietu.

Kā uzzināt, vai VPN darbojas jūsu iPhone?

Ja esat izmantojis VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri citā valstī, bet joprojām nevarat atbloķēt vēlamo saturu, pārbaudiet sava iPhone IP adresi. To varat izdarīt, meklējot meklēšanas vietnē Google meklēšanas rīkā What's my IP address un pārbaudiet, vai tā sakrīt ar jūsu VPN IP adresi.

Kurš ir labākais VPN iPhone tālrunim?

NordVPN ir mūsu labākais VPN iPhone tālrunim, jo tam ir labākā iOS lietotne, kādu esam pārbaudījuši. Tā ir patiešām viegli lietojama, un tai ir virkne papildu funkciju, tostarp izslēgšanas slēdzis, kas nav iekļauts daudzās iOS VPN lietotnēs.

Vai es varu manuāli mainīt atrašanās vietu savā iPhone?

Atrašanās vietu varat mainīt iPhone iestatījumos un App Store iestatījumos. Tomēr, lai piekļūtu saturam vai lejupielādētu programmas no šīs atrašanās vietas, jums būs jāizveido jauns Apple ID konts. Par laimi, mainīt IP adresi ir ļoti vienkārši. Vienkārši lejupielādējiet uzticamu VPN, izveidojiet savienojumu ar serveri vēlamajā atrašanās vietā, un tas apies šos ierobežojumus.

Kā mainīt iPhone atrašanās vietu bez VPN?

Mainīt iPhone atrašanās vietu bez VPN ir diezgan vienkārši. Lai gan tas netiks nodrošināts ar VPN priekšrocībām, atrašanās vietu var mainīt, pielāgojot ierīces iestatījumus – manuāli ievadot jaunu atrašanās vietu vai ļaujot iPhone noteikt atrašanās vietu automātiski.

Vai atrašanās vietas maiņa iPhone ir likumīga?

Jā, atrašanās vietas maiņa iPhone ir pilnīgi likumīga. Tas ir, ja izmantojat VPN. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka Apple App Store nevar veikt pirkumus, ja nav norādīta derīga maksājumu metode un adrese attiecīgajā reģionā.

Var būt vairāki iemesli, kāpēc vēlaties mainīt Apple atrašanās vietu. Visbiežāk tas tiek darīts, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus tādās platformās kā Netflix, HBO, Disney+ u. c. un piekļūtu saturam no visas pasaules. Turklāt, mainot savu iPhone atrašanās vietu, jūs varat paslēpt savu faktisko atrašanās vietu no hakeriem vai ziņkārīgiem cilvēkiem un aizsargāt savu privātumu tiešsaistē.

Lai gan Apple jums to nav atvieglojusi, labā ziņa ir tāda, ka pietiek ar cienījamu VPN. Tas jums piešķirs jaunu IP adresi no izvēlētās atrašanās vietas un šifrēs jūsu datus, lai jūs varētu piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, saglabājot drošību.

Kā mainīt atrašanās vietu iPhone

Tāpēc šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim, kā mainīt atrašanās vietu iPhone, izmantojot VPN, un ko darīt, ja tas nedarbojas.

Kā mainīt atrašanās vietu iPhone, izmantojot VPN?

 • Izvēlieties cienījamu VPN ar iOS lietotni. Mēs iesakām NordVPN – Ietaupiet 63%.
 • Lejupielādējiet un instalējiet programmatūru un pabeidziet reģistrēšanās procesu.
 • Pievienojiet serveri vēlamajā atrašanās vietā.
 • Izbaudiet piekļuvi saturam, vietnēm un pakalpojumiem no citas pasaules malas.

Kāpēc jums būtu jāmaina sava iPhone atrašanās vieta?

Kā mainīt VPN atrašanās vietu?

Lai gan iPhone tālruņiem ir dažas drošības funkcijas, VPN ir svarīgs kiberdrošības rīks jebkurai Apple ierīcei. Šeit ir izklāstītas galvenās priekšrocības, ko sniedz iPhone atrašanās vietas maiņa, izmantojot VPN:

 • Piekļuve dažādām iecienītāko straumēšanas pakalpojumu versijām. Lielākā daļa straumēšanas platformu, tostarp Netflix, Amazon Prime Video un Disney Plus, katrā valstī piedāvā dažādus satura katalogus, lai ievērotu vietējos licencēšanas likumus un izplatīšanas tiesības. Mainot IP adresi savā iPhone, jūs varēsiet apiet šos reģionālos ierobežojumus, lai varētu atbloķēt dažādas satura bibliotēkas.
 • Piekļuve straumēšanas pakalpojumiem, kas nav pieejami jūsu atrašanās vietā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties BBC iPlayer ārpus Apvienotās Karalistes vai HBO Max ārpus ASV, mainot atrašanās vietu, varēsiet izmantot straumēšanas pakalpojumus, kas citādi nebūtu pieejami.
 • IP adreses maiņa lietotnēs. Ir daudz lietotņu, kas redz, kur pasaulē atrodaties, tostarp uz atrašanās vietu balstītas spēles, piemēram, Pokemon Go, kā arī iepazīšanās lietotnes un sociālo mediju lietotnes, piemēram, Tinder, Snapchat un My Friends.
Vai, izmantojot VPN, var mainīt tālruņa atrašanās vietu?
 • Darbs attālināti. Jūs varat droši uzturēt savienojumu ar savām darba sistēmām, nepieļaujot, ka apdraudējuma dalībnieki ieskatās.
 • Piekļuve lētākiem piedāvājumiem. Bieži vien dažādās valstīs ir pieejami lētāki lidojumi un viesnīcas. Tāpēc, mainot IP adresi, varēsiet piekļūt dažādiem piedāvājumiem citās pasaules daļās, tādējādi ietaupot naudu.
 • Jūsu atrašanās vietas konfidencialitātes saglabāšana. Ja uztraucaties par to, ka tādas lietotnes kā Google, Facebook un Instagram uzzinās, kur atrodaties, varat izmantot VPN, lai paslēptu savu patieso atrašanās vietu.
 • Tiešsaistes datplūsma tiks šifrēta. Tas nozīmē, ka tai nevar piekļūt hakeri, valsts iestādes vai reklāmdevēji. Tas ir īpaši svarīgi iPhone tālrunim, jo ir lielāka iespēja, ka to izmantosiet, lai pieslēgtos publiskajam wifi, atrodoties ārpus mājas. Galu galā šie savienojumi parasti nav droši un ļauj kibernoziedzniekiem viegli uzlauzt jūsu personisko informāciju.

Un, ja ar to vien nepietiek, VPN arī neļaus jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) ierobežot ātrumu.

Kā viltot savu atrašanās vietu iPhone?

Labākie VPN, lai mainītu atrašanās vietu iPhone

VPN pakalpojumu klāsts ir ļoti daudzveidīgs. Taču ne visi VPN darbojas iPhone. Un ne tikai tas, bet arī piedāvātās funkcijas, ātrums un pat drošība dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ievērojami atšķiras.

Par laimi, esam izmēģinājuši daudzus VPN un izveidojuši sarakstu ar labākajiem VPN, kas ļauj mainīt atrašanās vietu iOS operētājsistēmā. Katrs no tiem piedāvā lielisku drošību, lielu ātrumu un daudz papildu funkciju, kā arī viegli lietojamu iPhone lietotni. Vislabākais ir tas, ka visiem tiem ir 30 dienu naudas atmaksas garantija, lai jūs varētu tos izmēģināt, pirms apņematies veikt ilgtermiņa maksājumu plānu.

Noteikti apskatiet mūsu ceļvedi par labākajiem VPN iPhone ierīcēm.

Kā bez VPN bez maksas mainīt savu iPhone atrašanās vietu?

Vai arī pārbaudiet mūsu iecienītāko VPN pakalpojumu apkopojumu, lai mainītu savu atrašanās vietu iPhone:

 1. NordVPN – labākais VPN jūsu atrašanās vietas maiņai iPhone ar vairāk nekā 5500 serveriem visā pasaulē
 2. Surfshark – VPN par pieņemamu cenu ar iOS lietotni un neierobežotiem savienojumiem
 3. Atlas VPN – daudzfunkcionāls VPN iPhone atrašanās vietas maiņai

Kā mainīt atrašanās vietu iPhone bez jailbreakinga

Vai VPN var mainīt valsts atrašanās vietu?

Mainīt atrašanās vietu iPhone ir ļoti vienkārši. Un jums pat nav nepieciešams lejupielādēt ierīcē jailbreaking lietotni. Vienkārši izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet VPN lietotni no Apple App Store. Mēs iesakām NordVPN, jo tam ir lieliska iOS lietotne.
 2. Pievienojieties serverim izvēlētajā vietā.
 3. Notīriet iPhone kešatmiņu un sīkfailus. Tajos var būt ietverta informācija, kas identificē jūsu faktisko atrašanās vietu.
 4. Sāciet piekļūt vēlamajam saturam.

Šī soli pa solim aprakstītā rokasgrāmata darbojas arī ar Android viedtālruņiem, piemēram, Samsung, Google vai OnePlus.

Kā pārbaudīt, vai VPN darbojas?

Lai pārliecinātos, ka jūsu izmantotais VPN darbojas, iesakām to pārbaudīt:

Kā mainīt IP adresi iPhone?
 1. Pirms pievienošanās VPN savienojumam pierakstiet savu IP adresi.
 2. Pievienojieties izvēlētajam VPN serverim un dodieties uz IP testa vietni, lai pārbaudītu IP adresi.
 3. Ja VPN savienojums ir izveidots veiksmīgi, parādīsies jaunā IP adrese, kas nozīmē, ka VPN darbojas.

Tas ir viss! Tagad varat droši pārlūkot no izvēlētās atrašanās vietas.

Vai varat mainīt GPS atrašanās vietu savā iPhone?

Ir daudz ceļvežu un programmu, kas piedāvā mainīt GPS atrašanās vietu iPhone. Mēs visas tās izmēģinājām, bet vēl neesam atraduši iespēju, kas droši darbotos ar pasaulē populārākajām lietotnēm.

Kā var viltot tālruņa atrašanās vietu?

Tas ir tāpēc, ka Apple ir pazīstama ar savu slēgto ekosistēmu ar daudziem ierobežojumiem. Metodes, kas darbojas Android ierīcēs un Windows datoros, ne vienmēr darbojas iPhone. Protams, tas netraucē lietotņu veidotājiem App Store veikalā radīt desmitiem lietotņu “mainīt iPhone GPS atrašanās vietu”.

Protams, solījumi ir tukši. Dažas aplikācijas darbojas tikai kā triki, lai radītu viltus ekrānšāviņus, kuros redzams Havaju salās, citas ir ļaunprātīgākas – tās pieprasa maksāt naudu par pakalpojumu, ko tās patiesībā nevar sniegt. Šajā gadījumā mēs iesakām izmantot uzticamu VPN pakalpojumu, piemēram, NordVPN.

Ir daži veidi, kas patiešām var darboties, taču, lai piekļūtu tādām lietotnēm kā iOS viesabonēšanas ceļvedis, ir nepieciešams veikt iPhone jailbreakingu. Tomēr jailbreaking ir riskants process, un pat tad nav 100% garantijas, ka tas patiešām darbosies, kā jūs esat iecerējis. Mēs piedzīvojām savienojuma pārrāvumus un pastāvīgus iespējamos draudus tikt pieķertiem un mūsu konti var tikt neatgriezeniski aizliegti.

Kā mainīt savu mobilo atrašanās vietu?

Lai gan teorētiski ir iespējams mainīt iPhone GPS atrašanās vietu, sagatavojieties daudzām viltotām programmām vai sarežģītiem procesiem, kuru darbība nav pilnībā garantēta.

Vai atrašanās vietas maiņa iPhone ir likumīga?

Ir pilnīgi likumīgi mainīt atrašanās vietu savā iPhone. Tas ir, ja izmantojat VPN. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka Apple App Store nevar veikt pirkumus, ja nav norādīta derīga maksājumu metode un adrese attiecīgajā reģionā.

Nevari mainīt atrašanās vietu savā iPhone, izmantojot VPN?

Ja esat lejupielādējis VPN no Apple App Store un joprojām nevarat mainīt atrašanās vietu, iespējams, VPN nedarbojas vai arī esat izveidojis savienojumu ar serveri nepareizā reģionā.

Kā viltot savu atrašanās vietu iOS 15 operētājsistēmā?

Ja esat izslēdzis šīs problēmas, iespējams, ka jums ir kāda no šādām problēmām:

 • Jums ir vecāks iPhone, iPad vai iPod, kas vairs nav saderīgs ar jūsu VPN.
 • Jūsu patiesā IP adrese varētu būt noplūdusi.
 • Sīkfaili jūsu iPhone varētu norādīt jūsu patieso atrašanās vietu.
 • VPN nevar apiet vietnei vai pakalpojumam, kam vēlaties piekļūt, noteiktos reģiona ierobežojumus.
 • GPS atrašanās vieta jūsu iPhone nesakrīt ar IP adresi jūsu VPN.

Lai atrisinātu šīs problēmas, izmēģiniet šādas iespējas:

iPhone atrašanās vietas maiņa ar bezmaksas VPN
 • Pārliecinieties, ka jūsu VPN ir iespējoti IP noplūdes aizsardzības iestatījumi.
 • Izmantojiet citu pārlūkprogrammu.
 • Notīriet kešatmiņu un sīkfailus.
 • Savienoties ar citu serveri.
 • Sazinieties ar VPN klientu apkalpošanas dienestu.

Ja tas viss neizdodas, iespējams, ir pienācis laiks uzlabot VPN. Lai uzzinātu ieteikumus, iepazīstieties ar mūsu labāko iPhone tālruņiem paredzēto VPN sarakstu, kas sniegts iepriekš šajā rokasgrāmatā.

Nevarat mainīt savu iPhone atrašanās vietu, izmantojot VPN?

Atrašanās vietas maiņa iPhone ar NordVPN

NordVPN nodrošinās jums jaunu IP adresi jūsu izvēlētajā atrašanās vietā – piekļūstiet vietnēm un pakalpojumiem, kas atrodas attiecīgajā reģionā, un droši šifrējiet savus datus.

 • Stabils savienojums
 • Ātrs ātrums
 • Liels serveru parks

iPhone atrašanās vietas maiņa ar bezmaksas VPN

Lai gan daži bezmaksas iPhone VPN var palīdzēt jums mainīt IP adresi, mēs to neiesakām. Bezmaksas VPN parasti nav iOS lietotņu. Un, pat ja jūs atradīsiet tādu, kas darbojas jūsu iPhone, tas būs lēnāks un ar daudz mazāku funkcionalitāti nekā maksas pakalpojums.

Vai atrašanās vietas maiņa iPhone ir likumīga?

Vēl satraucošāk ir tas, ka bezmaksas VPN ir mazāk droši, jo tie bieži vien pelna naudu, pārdodot klientu datus trešām pusēm. Turklāt tiem bieži vien ir noteikts datu maksimālais apjoms, kas ierobežo jūsu iespējas izmantot VPN.

Ja vēlaties izmēģināt bezmaksas VPN savam iPhone, Apple App Store ir pieejamas gan Atlas VPN, gan ProtonVPN lietotnes. Jūs varēsiet viegli mainīt savu atrašanās vietu iPhone 11, 12,13 un visos citos agrākajos vai vēlākajos modeļos. Tomēr ņemiet vērā, ka bezmaksas VPN parasti ir ļoti maz serveru atrašanās vietu, no kurām izvēlēties. Tas ierobežos jūsu iespējas, mēģinot piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam.

Lai to atrisinātu, varat izvēlēties tādus bezmaksas pakalpojumu sniedzējus kā NordVPN vai Surfshark, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus un 30 dienu naudas atmaksas garantijas:

Vai varat mainīt savu GPS atrašanās vietu iPhone?
 • NordVPN tiek piedāvāta 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atmaksas garantija. Ja vēlaties izmantot šo piedāvājumu, vienkārši lejupielādējiet NordVPN lietotni, izveidojiet kontu un sāciet bezmaksas izmēģinājumu.
 • Surfshark ir arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma iespēja un 30 dienu naudas atmaksas garantija. Lai izmantotu šo piedāvājumu, jums tikai jālejupielādē Surfshark lietotne un jāizveido jauns konts.

Secinājums

Lai gan IP adreses maiņa iPhone ierīcē var šķist sarežģīta, patiesībā tas ir ļoti vienkārši. Un to var izdarīt, nelaužot ierīci no jailbreak sistēmas vai nesaņemot GPS spoofing lietotni, kas var būt neuzticama un pat nedroša.

Viss, kas jums jādara, ir no Apple App Store veikala jālejupielādē spēcīga VPN lietotne un jāizmanto, lai izveidotu savienojumu ar serveri izvēlētajā vietā. Tad jūs iegūsiet IP adresi no šīs valsts, kas ļaus jums apiet reģionālos ierobežojumus straumēšanas pakalpojumiem, darba sistēmām un lietotnēm.

Kā pārbaudīt, vai VPN darbojas?

Ja ar to vien nepietiek, VPN arī uzlabos jūsu drošību tiešsaistē, jo šifrēs jūsu datus, lai tie būtu pasargāti no tiešsaistes hakeriem un citām trešajām pusēm. Tas arī palīdzēs jums izvairīties no interneta pakalpojumu sniedzēju ierobežošanas, kā arī nodrošinās jūsu drošību, ja, izmantojot iPhone, pieslēdzaties publiskajam wifi.

Vai šī rokasgrāmata ir atbildējusi uz visiem jūsu jautājumiem par iPhone atrašanās vietas maiņu? Ja jums ir nepieciešami papildu norādījumi, dariet mums zināmu komentāru sadaļā, un kāds no mūsu ekspertiem var jums palīdzēt.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem